Parafia Wniebowzięcia NMP w Celestynowie

Archiwum dzienne: 12 lutego 2017

Lut 12

Księża posługujący w Parafii

Obecnie: Proboszcz – ks. Mirosław Wasiak, od 29.08.2010 Wikariusz – ks. Jacek Skoczylas, od 1.09.2013 Rezydent – ks. Eugeniusz Jankowski, od 26.08.2016 Pomoc duszpasterska – ks. Gerard Jarecki