Parafia Wniebowzięcia NMP w Celestynowie

«

»

Sty 22

Czwartkowa adoracja Najśw. Sakramenetu AD 2017

Lp. Data Wspólnota
1. 5.01.2017 Odnowa w Duchu  Świętym
2. 19.01.2017 Totus Tuus
3. 26.01.2017 Światło-Życie – młodzież
4. 2.02.2017 KŻR Ofiarowania Pańskiego
5. 16.02.2017 KŻR św. Teresy od Dzieciątka Jezus (dorośli)
6. 23.02.2017 KŻR św. Teresy z Avilla (t. światła i radosne)
7. 2.03.2017 KŻR św. Andrzeja Boboli (t. światła i bolesne)
8. 16.03.2017 KŻR św. Józefa (t. światła i bolesne)
9. 23.03.2017 KŻR Królowej Pokoju (t. światła i bolesne)
10. 30.03. 2017 KŻR św. Agaty  (t. światła i bolesne)
11. 6.04.2017 KŻR św. Dominika (t. światła i bolesne)
12. 20.04.2017 KŻR św. Faustyny Kowalskiej (dorośli) (t. światła i chwalebne)
13. 27.04. 2017 KŻR św. Sebastiana (t. światła i chwalebne)

Róża Różańcowa Rodziców za dzieci

14. 4.05.2017 RRR za dzieci św. Józefa Oblubieńca  (t. światła i radosne)
15. 18.05.2017 RRR za dzieci Matki Bożej Rozwiązującej Supełki Życia (t. światła i chwalebne)
16. 25.05.2017 RRR św. Jana Pawła II (t. światła i radosne)
17. 1.06.2017 RRR św. Rity (t. światła i chwalebne)
18. 15.06.2017 RRR za dzieci św. Gerarda (t. światła i chwalebne)
19. 22.06.2017 RRR za dzieci św. Rodziny (t. światła i chwalebne)
20. 29.06.2017 RRR za dzieci św. Joanny Beretty Moli (t. światła i chwalebne)
21. 6.07.2017 RRR za dzieci bł. Anieli Salawy (t. światła i radosne)
22. 20.07.2017 RRR za dzieci św. Antoniego (t. światła i chwalebne)
23. 27.07.2017 RRR za dzieci św. Krzysztofa (t. światła i radosne)
24. 3.08.2017 RRR za dzieci bł. ks. Jerzego Popiełuszki (t. światła i bolesne)
25. 17.08.2017 RRR za dzieci św. Faustyny Kowalskiej (t. światła i bolesne)
26. 24.08.2017 RRR za dzieci św. Michała (t. światła i bolesne)
27. 31.08.2017 RRR za dzieci św. Maksymiliana (t. światła i bolesne)
28. 7.09.2017 RRR za dzieci św. Teresy (t. światła i radosne)
29. 28.09.2017 RRR za dzieci św. Franciszka (t. światła i bolesne)
30. 5.10.2017 Krąg Domowego Kościoła św. Faustyny(t. światła i chwalebne)
31. 19.10.2017 Krąg Domowego Kościoła bł. ks. Jerzego Popiełuszki (t. światła i radosne)
32. 26.10.2017 Schola dziecięca (t. światła i bolesne)
33. 2.11.2017 Krąg Domowego Kościoła św. Jana Pawła II (t. światła i chwalebne)
34. 16.11.2017 Krąg Domowego Kościoła św. Franciszka (t. światła i radosne)
35. 23.11.2017 Krąg Domowego Kościoła św. Józefa (t. światła i bolesne)
36. 30.11.2017 Krąg Domowego Kościoła św. o. Pio (t. światła i chwalebne)
37. 7.12.2017 Krąg Domowego Kościoła św. Marii Magdaleny (t. światła i radosne)
38. 21.12.2017 Wspólnota Wniebogłosy (t. światła i radosne)
39. 28.12.2017 Chór Celestis (t. światła i radosne)