Gru 24

Różaniec w czwartek AD 2018

Wspólnoty prowadzące Różaniec w czwartki o godz. 18.30 i 20.15, AD 2018

Prosimy wcześniejsze zgłoszenie się do księdza z napisanymi rozważaniami.

Data Miejscowość Ulice
4 stycznia Tabor, Lasek
18 stycznia Regut  pl. Św. Floriana, Nowowiejska, Łąkowa.
25 stycznia Regut  Spacerowa, Kasztanowa, Turystyczna.
1 lutego Regut Jagodowa, Kręta, Siekierki.
15 lutego Regut Jarzębinowa, Wiatraczna, Sportowa, Pogodna, Modrzewiowa.
22 lutego Dąbrówka Karczewska, Chabrowa, Starowiejska, Skośna, Zielone Wzgórze.
1 marca Dąbrówka Strażacka, Boczna.
15 marca Dąbrówka Pogorzelska, Młoda, Poprzeczna, Willowa, Radosna.
22 marca Dąbrówka Nowowiejska,.
4 kwietnia Celestynów Poniatowskiego.
19 kwietnia Celestynów Kościuszki.
26 kwietnia Celestynów Wojska Polskiego (z blokami).
3 maja Celestynów Mokra, Dębowa.
17 maja Celestynów Grzybowa, Trytonów, Bagno, Zakręt.
24 maja Celestynów Broniewskiego, Kolejowa
31 maja Celestynów Sienkiewicza, Żeromskiego.
7 czerwca Celestynów Ludowa, Żurawia, Reymonta, Rejtan
21czerwca Celestynów Sporna, Wschodnia, Kwiatowa, Obrońców Pokoju.
27czerwca Celestynów Osiecka.
5 lipca Celestynów Żabia, Inżynierska, Kupiecka, Chopina.
19 lipca Celestynów Wrzosowa (z blokami).
26 lipca Celestynów Leśna.
2sierpnia Celestynów Podgórna, Miodowa.
16 sierpnia Celestynów Szkolna.
23 sierpnia Celestynów Lipowa, Klonowa.
30 sierpnia Celestynów Wesoła, Różana, Podleśna, Krótka.
6 września Celestynów Prusa
20 września Celestynów Witosa, Brzozowa.
27 września Celestynów Radzińska, Zwycięzców.
4 października Celestynów Laskowska.
18 października Celestynów Wąska, Jankowskiego, Plantowa.
25 października Celestynów Sucharskiego, Zielona, Zacisze.
1 listopada Celestynów Pl. Wyszyńskiego.
15 listopada Celestynów Narutowicza, Partyzantów.
22 listopada Celestynów Skupiewskiego, Wiosenna, Grabowa.
29 listopada Celestynów Otwocka, Widok.
6 grudnia Celestynów Regucka, Orzeszkowej.
20 grudnia Celestynów Św. Kazimierza.
27 grudnia Celestynów Kolędowanie z Chórem Coelestis.