Parafia Wniebowzięcia NMP w Celestynowie

«

»

Maj 14

Intencje mszalne, 15-21 maja 2017 r.

  Poniedziałek 15.5. –
  7.00 +Zofię (imieninowa) i Stefana Główków
  7.00 +Annę Łusiak (int.pogrzebowa)
  17.00 +Stanisławę i Bolesława Drzewoszewskich, Cr. Stachyrów
  18.00 O Boże bł. dla Moniki i Jarosława w r. ślubu oraz dla ich synów Antoniego i Wincentego
  18.00 +Henrykę (4 r. śm.), Jana, Stanisławę Zielińskich, Cr. Górskich i Gniadków
  Wtorek 16.5 –  ŚW. ANDRZEJA BOBOLI, PREZBITERA I MĘCZENNIKA, patrona metropolii i miasta Warszawa.
  7.00 +Izabelę Działek (od Dyrekcji i pracowników schroniska)
  7.00 +Urszulę Jankowską-Kalską (int. pogrzebowa)
  17.00 +Stanisławę, Stanisława, Jana, Tomasza, Witolda, i Mariannę Zagańczyków, Andrzeja, Stanisława, Helenę Gąsiewskich, Zofię Kornowską
  18.00 +Helenę (1 r. śm.), Stanisława i Beatę Żołądków
  18.00 +Janinę i Tadeusza Nowaków.
  Środa 17.5.
  7.00 O Boże bł. dla Zofii Dwornik w 90 r. urodzin
  17.00 O Boże bł. dla Kariny w 18 r. urodzin i dla całą jej rodziny
  17.00 +Józefa Mazka (28 r. śm.) i jego rodziców
  18.00 +Kazimierza Młodzianowskiego (int. pogrzebowa)
  18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Msza Św. zbiorowa
  Czwartek 18.5 –
  7.00 O Boże bł. dla Jerzego w 76 r. urodzin oraz dla Jakuba, Macieja Schabów.
  17.00 +Mariannę, Stanisława, Krystynę, Jana i Stefana i Cr. Rendaszków
  18.00 O bł. Boże dla Zofii w 10 r. urodzin i dla Cr.
  18.00 +Zofię Główka (int.pogrzebowa)
  18.00 +Jana Ziubińskiego (12 r. śm.)
  Piątek 19.5.
  7.00 +Elżbietę Niemiec (1 r. śm.).
  7.00 + Czesława Zawadę (int. pogrzeb.)
  11.00 Dz. bł. w rocz. nadania im.”Batalionu Zośka” naszej Sz. Podst. w Celestynowie za Dyrekcje
  17.00 +Kazimierę, Zofie, Mariana, Romana, Bolesława, Zduńczyków dziadków Zduńczyków i Doźlińskich
  18.00 O bł. Boże dla Basi w 10 r. urodzin i dla Cr..
  18.00 O bł. Boże dla Ewy i Waldemara z racji urodzin i imienin oraz dla ich dzieci i Cr.
  Sobota 20.5 –
  7.00 +Jana (10 r. śm.), Genowefę i Stanisława Ćwieków, Cr. Ćwieków, i Kędziorków
  7.00 +Stefana Rendaszkę (od Sokołów)

+ Teresę, Jana i Adama Skibów

  16.00 Ślub: Marcin Kasprzak i Marta Floriańczyk
  17.00 Ślub: Marcin Romanowski i Urszula Szuchnik
  18.00 Ślub: Robert Sokół i Marta Goźlinska
  Niedziela 21.5. – 6 Niedziela Wielkanocna
  7.00 +Władysławę (11 r śm.) i Stanisława (25 r. śm.) Wojdowiczów, Henryka Olszewskiego.
  9.00 Dz-bł. w 18 r. urodzin Artura, o bł. Boże dla jubilata i Cr.
  10.30  +Andrzeja i Romualdę Grzelczaków.
  12:00 Za Parafian
  12:00 O bł. Boże dla Urszuli i Bogdana w 30 r. ślubu oraz dla syna Alberta.
  16.00 Regut  +Feliksę Kalinowską (od KŻR z Reguta)
  18:00 + Stanisława Nowaka (5 r. śm.), Cr. Nowaków i Biernatów, Zofię i Adama Janisiewiczów.
  18:00 Dz-bł. na zakończenie kursu przedmałżeńskiego za wspólna przebytą drogę ku większej miłości i o bł. Boże dla prowadzących i słuchaczy.