Powrót do Parafia

Kapłani

Obecnie:
Proboszcz – ks. Mirosław Wasiak, od 29.08.2010
Wikariusz – ks. Jacek Skoczylas, od 1.09.2013
Rezydent – ks. Eugeniusz Jankowski, od 26.08.2016
Pomoc duszpasterska – ks. Gerard Jarecki

Dawniej:
Proboszczowie:
Ks. Wawrzyniak Stanisław Jerzy, 19.06.2006 – 24.06.2010
Ks. Czyżyk Krzysztof, 15.01.2000 –19.06.2006
Ks. Kowara Edward, 20.06.1997 –15.01.2000
Ks. Kuśmierczyk Janusz, 14.02.1995 – 06.06.1997
Ks. Borecki Eugeniusz, 26.10.1972 –14.02.1995
Ks. Płudowski Józef, 20.08.1964 – 26.10.1972
Ks. Dembowski Marian, 17.05.1946 –18.10.1966
Ks. Banasiewicz Eugeniusz, 28.06.1935 –17.05.1946
Ks. Maciejewski Jan, 03.02.1932 – 28.06.1935
Ks. Sałaga Anatol, 01.09.1929 – 03.02.1932

Wikariuszowie:
Ks. Jaśkowski Jacek, 28.08.2011– 01.09.2013
Ks. Jarzębski Tomasz, 26.08.2010 – 28.08.2011
Ks. Szymański Zbigniew, 01.07.2006 – 29.08.2010
Ks. Turek Łukasz, 28.06.2003 – 01.07.2006
Ks. Adler Paweł, 28.06.2003 – 02.09.2003
Ks. Krasuski Piotr, 27.10.2001– 28.06.2003
Ks. Skowyra Zbigniew, 28.07.2001– 28.06.2003
Ks. Ołdak Piotr, 30.06.2000 – 28.07.2001
Ks. Swędrowski Michał Henryk, 01.08.1996 – 26.08.2000
Ks. Kazimierczuk Tomasz, 22.06.1996 – 30.06.2000
Ks. Stępień Wojciech Robert, 28.06.1996 – 01.08.1996
Ks. Trzciński Paweł Stanisław, 30.06.1995 – 28.06.1996
Ks. Banaszek Cezary, 22.06.1994 – 22.06.1995
Ks. Grzymkiewicz Grzegorz, 19.08.1991– 27.06.1992
Ks. Józefczyk Jan, 22.06.1988 –19.08.1991
Ks. Gąsiorek Marek, 09.06.1986 –15.06.1988
Ks. Bocheński Wiesław Marian, 04.06.1984 –16.06.1986
Ks. Osimowicz Jan, 15.06.1982 –13.06.1984
Ks. Piekut Krzysztof, 25.05.1981–15.06.1982
Ks. Andrzejewski Jan, 25.05.1979 – 25.05.1981
Ks. Piskorski Zenon, 20.05.1978 – 25.05.1979
Ks. Zdun Wojciech, 20.05.1975 – 20.05.1978
Ks. Krzysztofik Grzegorz, 05.06.1973 – 20.05.1975
† Ks. Nowak Władysław, 01.06.1971– 05.06.1973
Ks. Foks Stanisław, 10.06.1970 – 01.06.1971
Ks. Woźnicki Lech, 02.06.1969 –10.06.1970
Ks. Olejarz Julian, 10.06.1968 – 02.06.1969
Ks. Król Tomasz, 13.08.1966 –10.06.1968
† Ks. Płudowski Józef, 20.08.1964 –18.10.1966
Ks. Misa Paweł FDP, 10.08.1963 – 01.08.1964
Ks. Borowiec Jan FDP, 31.08.1962 –10.08.1963
Ks. Kawałko Jan FDP, 20.08.1961– 31.08.1962
Ks. Szczypiński Henryk, 20.06.1960 –19.06.1961
Ks. Sikorowski Jerzy, 03.08.1959 – 20.06.1960

Rezydenci:
Ks. Wnuk Andrzej, 01.09.2012 –10.08.2016
Ks. Gosik Mariusz Andrzej, 01.12.2010 – 01.12.2011