Różaniec w czwartek AD 2019

Wspólnoty prowadzące Różaniec w czwartki o godz. 18.30 i 20.15, AD 2019

Prosimy wcześniejsze zgłoszenie się do księdza z napisanymi rozważaniami. Modlimy się za zmarłych z tej części parafii, która prowadzi różaniec.

Data Miejscowość Ulice
3 stycznia Tabor, Lasek
17 stycznia Regut  pl. Św. Floriana, Nowowiejska, Łąkowa.
24 stycznia Regut Spacerowa, Kasztanowa, Turystyczna.
31 stycznia Regut Jagodowa, Kręta, Siekierki.
7 lutego Regut Jarzębinowa, Wiatraczna, Sportowa, Pogodna, Modrzewiowa.
21 lutego Dąbrówka Karczewska, Chabrowa, Starowiejska, Skośna, Zielone Wzgórze.
28 lutego Dąbrówka Strażacka, Boczna.
7 marca Dąbrówka Pogorzelska, Młoda, Poprzeczna, Willowa, Radosna.
21 marca Dąbrówka Mazowiecka.
28 marca Celestynów Poniatowskiego.
4 kwietnia Celestynów Kościuszki.
25 kwietnia Celestynów Wojska Polskiego (z blokami).
2 maja Celestynów Mokra, Dębowa.
16 maja Celestynów Grzybowa, Trytonów, Bagno, Zakręt.
23 maja Celestynów Broniewskiego, Kolejowa
30 maja Celestynów Sienkiewicza Żeromskiego
6 czerwca Celestynów Ludowa, Żurawia, Reymonta, Rejtana
20 czerwca Celestynów Sporna, Wschodnia, Kwiatowa, Obrońców Pokoju.
27 czerwca Celestynów Osiecka.
4 lipca Celestynów Żabia, Inżynierska, Kupiecka, Chopina.
18 lipca Celestynów Wrzosowa (z blokami).
25 lipca Celestynów Leśna.
1 sierpnia Celestynów Podgórna, Miodowa.
15 sierpnia Celestynów Pl. Kard. St. Wyszyńskiego
22 sierpnia Celestynów Szkolna.
29 sierpnia Celestynów Lipowa, Klonowa.
5 września Celestynów Wesoła, Różana, Podleśna, Krótka.
19 września Celestynów Prusa
26 września Celestynów Witosa, Brzozowa.
3 października Celestynów Radzińska, Zwycięzców.
17 października Celestynów Laskowska.
24 października Celestynów Wąska, Jankowskiego, Plantowa.
31 października Celestynów Sucharskiego, Zielona, Zacisze.
7 listopada Celestynów Narutowicza, Partyzantów.
21 listopada Celestynów Skupiewskiego, Wiosenna ,Grabowa.
28 listopada Celestynów Otwocka, Widok
5 grudnia Celestynów Regucka Orzeszkowej.
19 grudnia Celestynów Św. Kazimierza.
26 grudnia Celestynów Kolędowanie z Wniebogłosami.

Kolęda AD 2018/2019

Kolęda AD 2018/2019

27 XII 2018 – Czwartek od 16:00
Willowa, Radosna (ks.Pr.) 
Karczewska, Chabrowa, Zielone Wzgórze, Boczna (ks. E)
Otwocka 36-38A, Skośna, Starowiejska, (ks. J)

28 XII 2018 – Piątek od 16.00
Mazowiecka str. parzysta, Prosta (ks. Pr.)
Kręta, Jagodowa (ks. E)
Pl. św. Floriana, Literacka i Spacerowa (ks. J)

29 XII 2018 – Sobota od 9.00
Mazowiecka str. nieparzysta (ks. Pr.)
Pogorzelska, Młoda, Poprzeczna, Strażacka (ks. E)
Modrzewiowa, Pogodna, Siekierki (ks. J)

2 I 2019 – Środa od 16.00
Turystyczna (ks. Pr.)
Wiatraczna, Jarzębinowa, Sportowa (ks. E)
Nowowiejska, Łąkowa (ks. J)

3 I 2019- Czwartek od 16.00
Kasztanowa (ks. Pr.)
Lasek (ks. E)
Lasek (ks. J)

5 I 2018 – Sobota od 9.00
Poniatowskiego str. parzysta (ks. Pr.)
Ludowa, Dębowa, Żurawia str. nieparzysta (ks. E)
Kościuszki (ks. J)

7 I 2019 – Poniedziałek od16.00
Tabor (ks. Pr.)
Broniewskiego (ks. E)
Sienkiewicza (ks. J)

8 I 2019 – Wtorek od 16.00
Woj. Polskiego bl. 31, 32, 33 (ks. Pr.)
Mokra 2-18A, 3-25 (ks. E)
Reymonta, Kwiatowa (ks. J).

9 I 2019 – Środa od 16.00
Rejtana (ks. Pr.)
Mokra od 20 i od 27 do końca (ks. E)
Żurawia str. parzysta (ks. J)

10 I 2019 – Czwartek od 16.00
Woj. Polskiego bl. 48 (ks. Pr.)
Obr. Pokoju 71-48, Wschodnia (ks. E)
Trytonów, Zakręt, Bagno (ks. J)

11 I 2019 – Piątek od 16.00
Poniatowskiego str. nieparzysta (ks. Pr.)
Partyzantów, Wrzosowa 44 i 44A(ks. E)
Woj. Polskiego str. parzysta, Żeromskiego (ks. J)

12 I 2019 – Sobota od 9.00
Woj. Polskiego str. nieparzysta (ks. Pr.)
Osiecka str. nieparzysta (ks. E)
Leśna 2-54, Wiosenna (ks. J)

14 I 2019 – Poniedziałek od 16.00
Grzybowa (ks. Pr.)
Osiecka 54-88 (ks. E)
Kolejowa (ks. J)

15 I 2019 – Wtorek od 16.00
Obr. Pokoju 4-46 (ks. Pr.)
Leśna str. nieparzysta 1-61 (ks. E)
Grabowa, Leśna 56-90 (ks. J)

16 I 2019 – Środa od 16.00
Sucharskiego-od 16.00, Podleśna i Różana-od 19.00 (ks. Pr.)
Miodowa, Brzozowa (ks. E)
Regucka str. parzysta (ks. J)

17 I 2019 – Czwartek od 16.00
Wrzosowa str. nieparzysta 1-29
(ks. Pr.)
Osiecka  10 -46(ks. E)
Lipowa (ks. J)

18 I 2019 – Piątek od 16.00
Witosa (ks. Pr.)
Szkolna (ks. E)
Jankowskiego, Plantowa (ks. J)

19 I 2019 – Sobota od 9.00
Wrzosowa str. nieparzysta 39-79
(ks. Pr.)
Wąska (ks. E)
Regucka str. nieparzysta, Orzeszkowej (ks. J)

21 I 2019 – Poniedziałek od 16.00
Narutowicz (ks. Pr.)
Skupiewskiego, Klonowa, (ks. E)
Zwycięzców, Laskowska str. parzysta (ks. J)

22 I 2019 Wtorek 16:00
Wrzosowa 2-34 (ks. Pr.)
Kupiecka (ks. E)
Podgórna (ks. J)

23 I 2019 – Środa od 16.00
Sporna (ks. Pr.)
Laskowska str. nieparzysta (ks. E)
Radzińska (ks. J)

24 I 2019 –Czwartek od 16.00
Widok (ks. Pr.)
Wesoła, Krótka (ks. E)
Otwocka str. nieparzysta, Zielona, Zacisze (ks. J)

25 I 2019 – Piątek od 16.00
Otwocka str. parzysta (ks. Pr.)
Inżynierska (ks. E)
św. Kazimierza str. parzysta (ks. J)

26 I 2019 – Sobota od 9.00,
Św. Kazimierza str. nieparzysta (ks. Pr.)
Chopina, Żabia(ks. E)
Prusa (ks. J)

Dyżur w konfesjonale podczas nabożeństwa Czterdziestogodzinnego

Dyżur w konfesjonale podczas nabożeństwa Czterdziestogodzinnego – AD 2018

Poniedziałek 13 sierpnia

Godz. Spowiednik
830-1000 Ks. E
1000-1130 Ks. J
1130-1300 Ks. M
1300-1400 Ks. E
1400-1500 Ks. J
1500-1600 Ks. M
1600-1700 Ks. L

 

Wtorek 14 sierpnia

Godz. Spowiednik
830-1000 Ks. L
1000-1130 Ks. E
1130-1300 Ks. M
1300-1430 Ks. J
1430-1530 Ks. M
1530-1630 Ks. E
1630-1730 Ks. J

 

Przygotowanie bezpośrednie do pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej (egzamin, próby, itp.)

Przygotowanie rodziców i dzieci
do pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej

 

  1. Egzamin rodziców z dzieckiem (oratorium, materiał „z kartki”)

23.04. – poniedziałek, godz. 17.30 – Dąbrówka i Regut
18.30 – kl. 3a

24.04. – wtorek, godz. 16.00 – kl. 3b
18.00 – kl. 3c

26.04. – czwartek, godz. 17.00-19.00 – ci, którzy nie mogli wcześniej, poprawki😉

 

  1. Próby dla dzieci (w kościele – ustawienie i ćwiczenia)

25.04. – środa, godz. 19.00
7.05. – poniedziałek, godz. 19.00
9.05. – środa, godz. 19.00

 

  1. Spowiedź rodziców i dzieci (w kościele)

12.05. – sobota, godz. 9.00 – kl. 3a
9.30 – kl. 3b
10.00 – kl. 3c
10.30 – kl. 3 z Reguta i Dąbrówki

 

  1. Rozebranie Grobu Bożego

28.04. – sobota, godz. 9.00

  1. Pielgrzymka do Rostkowa i Przasnysza – 19 maja br.

7.05. – poniedziałek – proszę „3” klasowe o zebranie pieniędzy (50 zł/os) i przygotowanie listy osób jadących, z każdej klasy.

Koncert pieśni pasyjnych „Pozwól mi Twe męki śpiewać” w wykonaniu chóru Caelestis

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy cenią muzykę chóralną, na koncert pieśni pasyjnych w wykonaniu naszego chóru Caelestis, w przyszłą niedzielę 25.03 (N. Palmowa) o godz. 19:00, czyli bezpośrednio po mszy wieczornej. Koncert został przygotowany przy współudziale grupy naszej młodzieży z Ruchu Światło-Życie oraz ministrantów. Organizatorzy, na czele z Ks. Proboszczem, serdecznie zapraszają również tych, którzy szukają cennych doznań duchowych, w dobrym przygotowaniu do największego święta chrześcijańskiego, jakim jest Wielkanoc.

Wizyta duszpasterska – Kolęda 2017/2018

Wizyta duszpasterska – Kolęda 2017/2018

27 XII 2017 – Środa, od 16:00

Ul. Partyzantów (ks. Pr.)

Ul. Krótka, Podleśna, Różana Wesoła (ks. J)

Ul. Otwocka str. parzysta /bez 36-38A/ (ks. E)

28 XII 2017– Czwartek, od 16.00

Ul. Miodowa i Brzozowa (ks. J)

Ul. Wiosenna (ks. Pr.)

Ul. Prusa (ks. E)

29 XII 2017 – Piątek od 16:00

Ul. Widok, Otwocka str. nieparzysta (ks. J)

Ul. Witosa (ks. E)

Ul. Radzińska (ks. Pr.)

30.XII.2017 – Sobota od 9.00

Ul. Wąska, Leśna 54-46, 31-27 (ks. J)

Ul. Leśna 2-48, 3-25 (ks. E)

Ul. Leśna od 35 o 58 do końca (ks. Pr.)

2 I 2018 – Wtorek od 16.00

Ul. Lipowa (ks. E)

Ul. Grabowa i Klonowa (ks. Pr.)

Ul. Szkolna (ks. J)

3 I 2018 – Środa od 16.00

Ul. Zacisze, Zielona, Sucharskiego (ks. J)

Ul. św. Kazimierza str. nieparzysta (ks. E)

Ul. Osiecka 3-15 (ks. Pr.)

4 I 2018 – Czwartek od 16.00

Ul. Laskowska str. nieparzysta (ks. J)

Ul św. Kazimierza str. parzysta (ks. E)

Ul. Osiecka 17-25 (ks. Pr.)

8 I 2018 – Poniedziałek od 16.00

Ul. Narutowicz (ks. J)

Ul. Jankowskiego i Plantowa (ks. E)

Ul. Osiecka 25-45 (ks. Pr.)

9 I 2018 Wtorek od 16.00

Ul. Zwycięzców i Laskowska str. parzysta (ks. J)

Ul. Osiecka 47-67 i 88-80 (ks. Pr.)

Ul. Orzeszkowej (ks. E)

10 I 2018 – Środa od 16.00

Ul. Chopina i Wrzosowa 44 i 44A (ks. J)

Ul. Regucka str. parzysta (ks. E)

Ul. Regucka str. nieparzysta (ks. Pr.)

11 I 2018 – Czwartek od 16.00

Ul. Wrzosowa 1-29 i 2-34 (ks. E)

Ul Inżynierska (ks. J)

Ul. Osiecka 76-66 (ks. Pr.)

12 I 2018 – Piątek od 16.00

Ul. Kupiecka (ks. J)

Ul. Podgórna (ks. Pr.)

Ul. Kolejowa (ks. E)

13 I 2018 – Sobota od 9.00

Ul. Skupiewskiego, Wrzosowa 39-79 (ks. J)

Ul. Reymonta, Rejtana (ks. E)

Ul. Osiecka 64-10 (ks. Pr.)

15 I 2018 – Poniedziałek od 16.00

Ul. Żabia (ks. Pr.)

Ul. Woj. Polskiego str. nieparzysta. (ks. E)

16 I 2018 Wtorek 16:00

Ul. Żurawia str. parzysta (ks. E)

Ul. Dębowa (ks. Pr.)

17 I 2018 – Środa od 16.00

Ul. Grzybowa (ks. E)

Ul. Żeromskiego (ks. Pr.)

18 I 2018 –Czwartek od 16.00

Ul. Woj. Polskiego str. parzysta (ks. E)

19 I 2018 – Piątek od 16.00

Ul. Trytonów, Zakręt, Bagno (ks. E)

Ul. Broniewskiego (ks. Pr.)

20 I 2018 – Sobota od 9.00

Ul. Woj. Polskiego bl. 31, 32, 33, 48 (ks. E)

Ul. Wschodnia (ks. Pr.)

22 I 2018 – Poniedziałek od 16.00

Ul. Obr. Pokoju 71-56 (ks. J)

Ul. Obr. Pokoju 4-50 (ks. E)

Ul. Mokra 2-18A i 3-25 (ks. Pr.)

23 I 2018 –Wtorek od 16:00

Ul. Żurawia str. nieparzysta (ks. J)

Ul. Mokra od 20 i 27 do końca (ks. Pr.)

Ul. Spacerowa, pl. Św. Floriana, Literacka (ks. E)

24 I 2018 – Środa od 16.00

Ul. Ludowa, Sporna (ks. J)

Ul. Jarzębinowa, Sportowa (ks. Pr.)

Ul. Modrzewiowa Pogodna, Siekierki (ks. E)

25 I 2018 –Czwartek od 16.00

Ul. Poniatowskiego str. nieparzysta (ks. J)

Tabor (ks. E)

Ul. Kwiatowa (ks. Pr.)

26 I 2018 – Piątek od 16.00

Ul. Wiatraczna, Jagodowa (ks. J)

Ul. Kręta (ks. Pr.)

Ul. Sienkiewicz (ks. E)

27 I 2018 – Sobota od 9.00

Ul. Poniatowskiego str. parzysta (ks. J)

Ul. Nowowiejska, Łąkowa (ks. E)

Ul. Kościuszki (ks. Pr.)

29 I 2018 – Poniedziałek od 16.00

Ul. Pogorzelska, Willowa, Radosna (ks. J)

Ul. Turystyczna, Kasztanowa ( ks. E)

Ul. Boczna (ks. Pr.)

30 I 2018 –Wtorek od 16:00

Ul. Karczewska, Chabrowa, Zielone Wzgórze, (ks. J)

Ul. Strażacka (ks. Pr.)

Ul. Starowiejska, Skośna (ks. E)

31 I 2018 – Środa od 16.00

Ul. Mazowiecka str. parzysta, Prosta (ks. J)

Ul. Młoda i Poprzeczna (ks. Pr.)

Ul. Otwocka 36-38A i Mazowiecka 1-45 (ks. E)

1 II 2018 –Czwartek od 16.00

Lasek (ks. J i Pr.)

Ul. Mazowiecka 87-47 (ks. E)

Nawiedzenie Kopii Obrazu MB Jasnogórskiej w Celestynowie

REKOLEKCJE PRZED NAWIEDZENIEM OBRAZU MB CZĘSTOCHOWSKIEJ – 22-24 listopada 2017 r.
o.
Ryszard Bortkiewicz OSPPE
Środa, 22 listopada
20:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
21:00 Apel Jasnogórski (przynosimy świece)
Czwartek, 23 listopada
7:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
10:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
16:30 Msz św. z nauką dla dzieci
18:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
20:00 Msz św. z nauką dla wszystkich (młodzieży)
21:00 Apel Jasnogórski (przynosimy świece)
Piątek, 24 listopada
7:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
10:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
16:30 Msz św. z nauką dla dzieci
18:00 Msz św. z nauką dla wszystkich
20:00 Msz św. z nauką dla wszystkich (młodzieży)
21:00 Apel Jasnogórski (przynosimy świece)

 Spowiedź: piątek pół godziny przed Mszą św.


 

NAWIEDZENIE OBRAZU MB CZĘSTOCHOWSKIEJ – 25-26 listopada 2017 r.
o.
Ryszard Bortkiewicz OSPPE

Sobota, 25 listopada
19:00 Powitanie Matki Bożej,
Msz św. z nauką i sakrament Bierzmowania – bp Kazimierz
21:00 Apel Jasnogórski – o. Ryszard
22:00 Akatyst o NMP – organista
22:30-24:00 Modlitwa – Wspólnoty Żywego Różańca
23:00 Modlitwa za zmarłych (nieszpory za zmarłych??)
24:00 Msz św. z nauką koncelebrowana w intencji powołań (koncelebrują kapłani pochodzący z parafii i pracujący)
Niedziela, 26 listopada
1:30-3:00 Modlitwa prowadzona przez mieszkańców: Reguta, Tabora, Lasku i Dąbrówki.
3:00-4:30 Modlitwa prowadzona przez mieszkańców Celestynowa (za torami)
4:30-6:00 Modlitwa prowadzona przez mieszkańców Celestynowa (wokół kościoła)
6:00-7:00 Modlitwa prowadzona przez mieszkańców: plebanii i pracowników; 6:30 Godzinki o NMP
7:00 Msza św. z nauką dla wszystkich
9:00 Msza św. z nauką dla młodzieży
10:30 Msza św. z nauką dla dzieci, błogosławieństwo małych dzieci
12:00 Msza św. z nauką dla chorych (bez Namaszczenia, bo było miesiąc temu)
13:00-14:00 Oaza młodzieżowa, Wniebogłosy
14:00-15:00 Odnowa w Duchu Świętym, Neokatechumenat
15:00-16:00 Kręgi Domowego Kościoła, Totus Tuus
16:00 Różaniec
17:00 Msza św. z nauką dla wszystkich,

pożegnanie Obrazu MB Cz.