Intencje mszalne 19-25 sierpnia 2019 r.

  Poniedziałek 19.8.  
Pr. 7:00 +Bogusławę Brzyk (6 r. śm.)
E 17.00 +Stanisława Czajkę (od Jadwigi z dziećmi)
L 17.00 +Irenę Żołądek (od Filipowiczów)
J 18.00 Dz.- bł. w rocz. powstania grupy AA – DAR
  Wtorek 20.8. – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
E 7:00 +Władysławę Bączkowską (miesiąc po śmierci)
L 7:00 +Jana (15 r. śm.), Ryszarda (20 r. śm.), Janinę i Władysława Śmitków
J 17.00 +Stanisława Czajkę (od Sabałów)
Pr. 18.00 Dz.- bł. (70 r. ur.) Ewy i Zdzisława Sygów; o bł. Boże dla jubilatów i Cr.
  Środa 21.8. św. Piusa X, papieża
J 7:00 +Łukasza Walewskiego(miesiąc po śmierci)
E 7:00 +Pawła (34 r. śm.) i Teodora Bąków, rodziców Bąków i Kucharskich
L 17.00 +Sławomira Jałochę (od sąsiadów Mazków)
Pr. 18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Msza Św. zbiorowa

 

 

  Czwartek 22.8. – Najświętszej Maryi Panny Królowej
L 7:00 +Mariannę, Leokadię, Wacława Łosiewiczów, Zofię Skwierczyńską.
Pr. 17.00 +Stanisława Czajkę (od Wyglądałów)
E 18:00 +Mariana Kiliszka (28 r. śm.)
  Piątek 23.8.
E 7:00 +Kazimierza Szopę (od Stanisława i Teresy Dąbrowskich)
J 7.00 + Leszka Czarneckiego (int. pogrzebowa)
L 17.00 Dz.- bł. (11 r. śl.) Iwanny i Sławomira Szmulewiczów o bł. Boże dla jubilatów córki Marysi i Cr.
Pr. 18:00 +Stanisława Klocha (24 r. śm.), Cr. Klochów i Żołądków
  Sobota 24.8. –  ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA
Pr. 7:00 +Sławomira Nowaka (miesiąc po śmierci)
L 7:00 +Jana (13 r. śm.), Cr. Wożniaków, Nowaków i Szybilskich
E 16.30 Ślub: Łukasz Floriańczyk i Emilia Celińska
E 18.00 +Władysława (3 r. śm.) i Janinę Skrzeczyńskich
  Niedziela 25.8. 21 n. zw.
E 7:00 +Krystynę (2 r. śm.) i Cr. Strykowskich
M 9.00 +Zbigniewa Krawczyka.
L 10.30 +Witolda Strzeżysza i jego rodziców, Mieczysława i Mirosława Koców, Mieczysława Papisa i za dusze czyśćcu cierpiące
Pr. 12.00 Za Parafian
L 12.00 Dz.- bł. (18 r. ur.) Bartłomieja Kowalskiego, o bł. Boże dla jubilata, jego rodziców i Cr.
G 16.00 Regut +Mariannę, Józefa, Zofię, Jana Bąków, Mariannę i Bronisława Szuchników.
E 18:00 +Tadeusza Witaka (3 r. śm.) i jego rodziców.

Intencje mszalne, 12.08.-18.08.2019

INTENCJE MSZALNE – 19 t. zw.

  Poniedziałek 12.8.  
E 7:00 +Gabrielę Górską1 r. śm.
L 17.00 +Józefę Stanisława Feliksa Stanisława Niemczaków

Janinę Zdzisława Wiesława  Laskusów

M 18.00 +Marię Żochowską Edwarda Siemińskiego i jego rodziców
  Wtorek 13.8. –  
L 7:00 +26 r. śm. Józefa Mariannę i Mariana Przybyszów
M 17:00 +Tomasza Urbaniaka (miesiąc po śmierci)
E. 17.00 +Henrykę Szostak(od Wasążników z Ponurzycy)
  18.00 +Helenę i Piotra Strykowskich

i C.R. Chwedczuków i Strykowskich.

  20.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla uczestniczących we Mszy św. i procesji fatimskiej.
  Środa 14.8.  
E 7:00 Dz.- bł. (59 r. śl.) Romany i Stanisława Górskich o bł. Boże dla jubilatów i Cr.
L 17:00 +Irenę Żołądek (miesiąc po śmierci)
  17.00 +Cecylię Rosłaniec (miesiąc po śmierci)
M. 18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Msza Św. zbiorowa
  Czwartek 15.8. –  
L 7:00 O Boże błogosł. dla rodziny Gąsiorowskich i Ćwieków.
E 9.00 +Helenę Jana Mariana Genowefę Bąków

Marylę i Tadeusza Charlaków

  10.30 +Mariannę i Władysława oraz Ryszarda Młotów

i C.R. Chodkiewiczów Wendrów i Młotów

  12.00 Za parafian.
  15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
M. 18:00 +Zdzisława Sobotę w 19 r. śm. i .R. Sobotów i Gabryelskich
  Piątek 16.8.
E 7:00 +Alicję Rudek (od K.Z.R. ofiarowania N.M.P.)
M. 17.00 + Tomasza Urbaniaka(od sąsiadów z Głupianki Krupów Krzemińskich Kulków) i o opiekę Maryi dla jego rodziców.
L 17.00 + Henrykę Szostak (od r. Skolmowskich z Podbiela))
L 18:00 .
  Sobota 17.8. –  
L 7:00 Dz.- bł. w 90 r. urodzin Jana Żołądka i za jego rodzinę
E 7:00 Dz.- bł. (1 r. śl.) Marty i Marka Przybyszów o bł. Boże dla jubilatów i Cr.
M 17.00 +Cecylię Rosłaniec (od Wilków i Bąków)
E. 18.00 +Eugeniusza Bąka w 3 r. śm.
  Niedziela 18.8. 19 n. zw.
E 7:00 +Leszka w 11 r. śm. i Józefa w 38 r. śm. Piaseckich
L 9.00 +Władysława Wojciechowskiego w 2 r. śm.
L 10.30 +Mieczysława w 6 r. śm. Ignacego w 7 r. śm Papisów Mieczysława i Mirosława Koców Witolda Strzeżysza
  10.30 Dz.- bł. za ks. Jacka z racji jego urodzin imienin i podziękowanie za posługę duszpasterską w naszej parafii.
M. 12.00 Za Parafian
G 16.00 Regut +Zofię i Czesława Papisów i C.R. Tomaszewskich i Papisów
E 18:00 Dz.- bł. w 70 r. urodzin Mariana Stosio i za jego rodzinę

 

Intencje mszalne 05.08.-11.08.2019

INTENCJE MSZALNE – 18 t. zw.

  Poniedziałek 5.8.
E 7:00 +Halinę i Józefa Sęków
L 17.00 +Jerzego Bojanowskiego (od Strykowskich)
M 18.00 +12 r. śm. Władysława Zawady i C.R. Zawadów.
  Wtorek 6.8. –
L 7:00 +Stanisława Czajkę (miesiąc po pogrzebie)
M 17:00 Dz.- bł. (25 r. śl.) Jadwigi i Andrzeja Antosiewiczów o bł. Boże dla jubilatów, ich dzieci Piotra i Marii i Cr
E. 18.00 +Beatę Ciupińską w 8 r. śm
  Środa 7.8.
E 7:00 +Romana Starosza (miesiąc po śmierci)
L 17:00 +Henrykę Szostak (od córki z rodziną)
M. 18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Msza Św. zbiorowa
  Czwartek 8.8. –
L 7:00 +Marcina Ćwieka w 15 r. śm.
E 17.00 + Henrykę Szostak (od Papisów)
M. 18:00 Za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach i za dusze w czyśćcu cierpiące
  Piątek 9.8.
E 7:00 +Gabriele Ulinowicz (od Masnych)
M. 17.00 +Jerzego Bojanowskiego (od prac. U. Gminy Celestynów Zakładu Obsługi Szkół i Gminny Ośr. Pomocy Społecznej.
L 17.00 +Sławomira Jałochę (miesiąc po śmierci)
L 18:00 Dz.- bł. (16 r. śl.) Moniki i Pawła Stelmachów o bł. Boże dla jubilatów i Cr.
  Sobota 10.8. –
L 7:00 +Kazimierza Szopę (miesiąc po śmierci)
E 7:00 +Lucynę Rutkowską i C.R. Rutkowskich
M 17.00 Dz.- bł. dla rodzin budujących IV ołtarza Boże Ciało
E. 18.00 +Kazimierę i Stanisława  Dudkowskich Genowefę Paziak i zm. z C.R. Dutkowskich i Salamończyków
  Niedziela 11.8. 19 n. zw.
E 7:00 +Henryka i Aleksandra Zawadków

Helenę i Jana Żołądków)

L 9.00 +Czesławę w 28 r. śm. oraz Władysława Chwedczuków
L 10.30 Dz.- bł. (1 r. urodzin ) Martyny i Michała i o bł. Boże dla rodziców i Cr.
M. 12.00 Za Parafian
G 16.00 Regut +Jerzego Henryka i Henrykę Lenarczyków
E 18:00 +Mirosława Wilczka w 8 r. śm.

Intencje mszalne 29.07.-04.08.2019

INTENCJE MSZALNE – 17 t. zw.

  Poniedziałek 29.7. ŚW. MARTY
M 7:00 +Jerzego Bojanowskiego (od sąsiadów ul. Wesołej)
L 17.00 +siostrę Annę Sewerynowicz
E 18.00 Dz.- bł. (70 r. ur.) Zdzisława i Ewy Sygów; o bł. Boże dla jubilatów i Cr.
  Wtorek 30.7. –  
E 7:00 +Henrykę Szostak (miesiąc po śmierci)
L 7.00 +Lucynę Rutkowską w 2 r. śm. i C.R. Rutkowskich
E 17:00 +Halinę Różacką
Pr. 18.00 +Mariana Zawadę w 2 r. śm. jego rodziców

i C.R. Budzikowskich i Żukowskich

  Środa 31.7.  św. IGNACEGO z Loyoli
E 7:00 +Mieczysława Więsika w 1 r. śm.
L 17:00 +Irenę Żołądek (od Królów i Kościanków)
Pr. 18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Msza Św. zbiorowa

+Wiesławę Cygan (nowenna do 2 X włącznie)

+Łukasza Walewskiego

+Wita Kwiatkowskiego

Błogosław Ewie i Marcinowi i całej ich rodzinie

  Czwartek 1.8. – ŚW. AlFONSA Marii Liguoriego
L 7:00 +Małgorzatę Dąbrowską w 14 r. śm.
E 17.00 +Stanisława Gawrysia (od Zgutków)
Pr. 18:00 Za powołanych i o nowe powołania do pracy w winnicy pańskiej
  Piątek 2.8.
E 7:00 +Leszka (18 r. śm.), i Wandę Mikutów
Pr. 15.00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy i bliźnich.
L 18:00 +Małgorzatę Jana Mariannę i Józefa Ostrowskich
  Sobota 3.8. –  
L 8:00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za nasze grzechy i bliźnich
E 17:00 +Wiesławę Cygan (od Chodkiewiczów)
Pr. 18.00 +Piotra w 35 r. śm. oraz Janinę i Jana Kałuskich
  Niedziela 4.8. 18 n. zw.
E 7:00 +Janinę i Cezarego Wrzalików (imieninowa)
L 9.00 Dz.- bł. (33 r. śl.) Małgorzaty i Henryka o bł. Boże dla jubilatów i Cr.
L 10.30 Dz.- bł. (35 r. śl.) Marzeny i Dariusza o bł. Boże dla jubilatów, ich dzieci i Cr.
Pr. 12.00 Za Parafian
  Dz.- bł. (18r. ur.) Patrycji; o bł. Boże dla jubilatki, i Cr
Pr. 16.00 Regut NIE MA MSZY ŚW.
E 18:00 +Elżbietę Bąk w 6 r. śm.