Intencje mszalne 2 – 8 września 2019 r.

INTENCJE MSZALNE – 22 t. zw.

  Poniedziałek 2.09.  
E. 7:00 +Stefanię i Władysława Czajków, Stefanię, Józefa, Tadeusza, Jana Wiącków, Włodzimierza Jaworowskiego
M 8:00 Rozpoczęcie roku szkolnego (Celestynów)
Pr 9:00 Regut Rozpoczęcie roku szkolnego (Regut)
Pr. 17:00 +Stefanię Żołądek, Krzysztofa, Stanisława Markosa, Romana Starosza
L 18:00 +Stefana Rendaszkę (im.)
M 19:00 Msza św. Kręgów Domowego Kościoła – na rozpoczęcie roku pracy formacyjnej
  Wtorek 3.09.  św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
M 7:00 + Stefanię i Józefa Kurdejów, Stefanię i Jana Zduńczyków, Jarosława Skupa
L 7:00 +Łukasza Walewskiego (od Henryki Bakuły)
Pr 17:00 +Józefa w (25r.śm.) Mariannę, Zbigniewa i Krzysztofa Witkowskich
E 18:00 +Henrykę, Tadeusza, Stefana Strzelców, Teresę Mroczek
  Środa 4.09. bł. dziewic i męczennic Marii Stelli i towarzyszek
E 7:00 +Alicję Rudek (od Iwony, Juli, Mariusza Rudek)
L 17:00 +Stanisława Celińskiego (5 r. śm.)
M 18:00 Dziękczynno-błagalna w 18 ur. Szymona Szostaka i CR.
Pr 18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Msza Św. zbiorowa

O błog. Boże dla Ireny w 80 ur.

+ Jerzego Bojanowskiego z tacy nowenny do 8 lipca 2020.

+ Jadwigę Ostrowską (nowenna do 1 stycznia 2020.) (od mieszkańców ul. Wąskiej)

  Czwartek 5.09. św. Matki Teresy z Kalkuty
M 7:00 +Halinę, Józefa Sęków
L 7:00 +Łukasza Walewskiego (od przyjaciół)
E 17:00 + Kazimierza Piętkę (4 r. śm.)
Pr 18:00 O nowe powołania do pracy w winnicy Pańskiej i o świętość dla powołanych
  Piątek 6.09. I piątek miesiąca
E 7:00 +Alicję Rudek (od rodz. Rudków z Tuchowa)
Pr 15:00 Wynagradzająca NSPJ za nasze grzechy i bliźnich
M 18:00 + Jerzego Lenarczyka (od prac. „Grycan”)
  Sobota 7.09. św. Ignacego Kłopotowskiego, prezbitera
Pr 8:00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za nasze grzechy i bliźnich
L 8:00 +Stefana (5 r. śm.), Zofię Główków
M 16:30 Ślub: Kamil Jałocha i Sylwia Bąk
E 18:00 +Annę Kurowską w 2 r. śm.
  Niedziela 8.09. 23 n. zw.
  7:00 +Mariannę i Józefa Piętków, Stefanię Bocian,

Cr. Bocianów i Piętków

  9:00 +Jana Ziubińskiego, Stefanię, Józefa Matosków, Stanisławę Więsik, Cr. Matosków, Ziubińskich, Wiącków, Wilczków, Prasułów
  10:30 Dz.-błag. W 35 r. ślubu Mirosława i Barbary Laskusów o błog. Boże dla dzieci, wnuków i Cr.
  12:00 Za Parafian
  16.00 Regut +Jana, Juliannę, Wacława, Władysława Kędziorków
  18:00 +Henryka, Stanisławę, Andrzeja, Urszulę Mielcuchów,

Jana Dereckiego

Intencje mszalne 25 sierpnia – 1 września 2019 r.

  Poniedziałek 26.8. NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ
Pr. 7:00 +Czesława Dygę, Cr. Dygów i Skoczylasów
E 17.00 +Andrzeja i Krzysztofa Nowaków
L 17.00 +Irenę Żołądek (od Masnych i Cicheckich)
M 18.00 +Henryka (3 r. śm.), Stanisławę i Antoniego Pielaków
L 18.00 Dz.- bł. (30 r. ur.) Kacpra, o bł. Boże dla jubilata i Cr.
  Wtorek 27.8.   św. Moniki
E 7:00 Dz.- bł. (37 r. śl.) Elżbiety i Jana Sęków o bł. Boże dla jubilatów i Cr.
L 7:00 +Władysławę Bączkowską (od sąsiadów)
L 17.00 +Sławomira Jałochę (od Paprockich)
M 18.00 + Władysławę (51 r. śm.), Władysława Mariana Rosłońców, Rozalię i Feliksa Tomaszewskich, Jana Grzesińskiego, Zofię i Jana Miernickich
  Środa 28.8. św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
L 7:00 Dz.- bł. (20 r. śl.) Barbary i Krzysztofa Adamczyków o bł. Boże dla jubilatów córki Magdaleny i Cr
E 17:00 +Irenę Żołądek (od Bąków)
L 17.00 +Sławomira Jałochę (od Cisłów i Szymańskich)
M 18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Msza Św. zbiorowa

+Romana Starosza z tacy nowenna do 25 grudnia 2019.
+Łukasza Walewskiego nowenna do 25 grudnia (od Jolanty, Bożeny i Waldemara z rodzinami
+Władysławę Bączkowską z tacy do końca lutego 2020.
+Cecylię Rosłaniec z tacy nowenna do 25 grudnia
+Jana Żołądka nowenna do 23 października od Piotrowskich i Skolmowskich
O zdrowie dla Tomasza nowenna
O zdrowie dla Judyty
+Mariannę i Ferdynanda Piątków

 

  Czwartek 29.8.  Męczeństwo św. Jana Chrzciciela
L 7:00 +Zdzisława (15 r. śm.), Helenę i Władysława Cicheckich.
E 17.00 +Władysławę Bączkowską (od koleżanek ze Szk. Podst.)
L 17.00 +Cecylię Rosłaniec (od Śmitków)
Pr. 18:00 +Elżbietę Marciniak (13 r. śm.)
  Piątek 30.8.
M 7:00 + Katarzynę (51 r. śm.), Andrzeja i Cr. Młotów.
E 17.00 +siostrę Annę Sewerynowicz
L 17.00 +Irenę Żołądek (od Rendaszków, Rogulskich i Szostaków)
Pr. 18:00 +Czesławę i Feliksa Żebrowskich, Cr. Żebrowskich i Laskusów
L 18.00 +Jana Macieja (miesiąc po śmierci)
  Sobota 31.8. 
Pr. 7:00 Dz.- bł. (15 r. śl.) Pauliny i Bartosza o bł. Boże dla jubilatów ich dzieci i Cr.
L 7:00 +Władysławę Bączkowską (od Asi Zientalskiej z rodziną)
M 17.00 Dz.- bł. (25 r. śl.) Iwony i Artura; o bł. Boże dla jubilatów ich dzieci i Cr.
E 18.00 +Irenę Górską, Cr. Skibów i Górskich
  Niedziela 1.9. 22 n. zw.
Pr. 7:00 +Stefana Gąsiorowskiego (im.), Mariannę i Henryka Wiktorowiczów
E 9.00 +Czesława Jakubika (28 r. śm.)
L 10.30 +Bronisławę, Stefanię, Stefana i Cr. Krzemińskich, Stefana Świpiarskiego
M 12.00 Za Parafian
M 16.00 Regut +Beatę i Jana Żoładków
E 18:00 +Henryka (2 r. śm.) i Mirosława Wilczków

Intencje mszalne 19-25 sierpnia 2019 r.

  Poniedziałek 19.8.  
Pr. 7:00 +Bogusławę Brzyk (6 r. śm.)
E 17.00 +Stanisława Czajkę (od Jadwigi z dziećmi)
L 17.00 +Irenę Żołądek (od Filipowiczów)
J 18.00 Dz.- bł. w rocz. powstania grupy AA – DAR
  Wtorek 20.8. – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
E 7:00 +Władysławę Bączkowską (miesiąc po śmierci)
L 7:00 +Jana (15 r. śm.), Ryszarda (20 r. śm.), Janinę i Władysława Śmitków
J 17.00 +Stanisława Czajkę (od Sabałów)
Pr. 18.00 Dz.- bł. (70 r. ur.) Ewy i Zdzisława Sygów; o bł. Boże dla jubilatów i Cr.
  Środa 21.8. św. Piusa X, papieża
J 7:00 +Łukasza Walewskiego(miesiąc po śmierci)
E 7:00 +Pawła (34 r. śm.) i Teodora Bąków, rodziców Bąków i Kucharskich
L 17.00 +Sławomira Jałochę (od sąsiadów Mazków)
Pr. 18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Msza Św. zbiorowa

 

 

  Czwartek 22.8. – Najświętszej Maryi Panny Królowej
L 7:00 +Mariannę, Leokadię, Wacława Łosiewiczów, Zofię Skwierczyńską.
Pr. 17.00 +Stanisława Czajkę (od Wyglądałów)
E 18:00 +Mariana Kiliszka (28 r. śm.)
  Piątek 23.8.
E 7:00 +Kazimierza Szopę (od Stanisława i Teresy Dąbrowskich)
J 7.00 + Leszka Czarneckiego (int. pogrzebowa)
L 17.00 Dz.- bł. (11 r. śl.) Iwanny i Sławomira Szmulewiczów o bł. Boże dla jubilatów córki Marysi i Cr.
Pr. 18:00 +Stanisława Klocha (24 r. śm.), Cr. Klochów i Żołądków
  Sobota 24.8. –  ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA
Pr. 7:00 +Sławomira Nowaka (miesiąc po śmierci)
L 7:00 +Jana (13 r. śm.), Cr. Wożniaków, Nowaków i Szybilskich
E 16.30 Ślub: Łukasz Floriańczyk i Emilia Celińska
E 18.00 +Władysława (3 r. śm.) i Janinę Skrzeczyńskich
  Niedziela 25.8. 21 n. zw.
E 7:00 +Krystynę (2 r. śm.) i Cr. Strykowskich
M 9.00 +Zbigniewa Krawczyka.
L 10.30 +Witolda Strzeżysza i jego rodziców, Mieczysława i Mirosława Koców, Mieczysława Papisa i za dusze czyśćcu cierpiące
Pr. 12.00 Za Parafian
L 12.00 Dz.- bł. (18 r. ur.) Bartłomieja Kowalskiego, o bł. Boże dla jubilata, jego rodziców i Cr.
G 16.00 Regut +Mariannę, Józefa, Zofię, Jana Bąków, Mariannę i Bronisława Szuchników.
E 18:00 +Tadeusza Witaka (3 r. śm.) i jego rodziców.

Intencje mszalne, 12.08.-18.08.2019

INTENCJE MSZALNE – 19 t. zw.

  Poniedziałek 12.8.  
E 7:00 +Gabrielę Górską1 r. śm.
L 17.00 +Józefę Stanisława Feliksa Stanisława Niemczaków

Janinę Zdzisława Wiesława  Laskusów

M 18.00 +Marię Żochowską Edwarda Siemińskiego i jego rodziców
  Wtorek 13.8. –  
L 7:00 +26 r. śm. Józefa Mariannę i Mariana Przybyszów
M 17:00 +Tomasza Urbaniaka (miesiąc po śmierci)
E. 17.00 +Henrykę Szostak(od Wasążników z Ponurzycy)
  18.00 +Helenę i Piotra Strykowskich

i C.R. Chwedczuków i Strykowskich.

  20.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla uczestniczących we Mszy św. i procesji fatimskiej.
  Środa 14.8.  
E 7:00 Dz.- bł. (59 r. śl.) Romany i Stanisława Górskich o bł. Boże dla jubilatów i Cr.
L 17:00 +Irenę Żołądek (miesiąc po śmierci)
  17.00 +Cecylię Rosłaniec (miesiąc po śmierci)
M. 18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Msza Św. zbiorowa
  Czwartek 15.8. –  
L 7:00 O Boże błogosł. dla rodziny Gąsiorowskich i Ćwieków.
E 9.00 +Helenę Jana Mariana Genowefę Bąków

Marylę i Tadeusza Charlaków

  10.30 +Mariannę i Władysława oraz Ryszarda Młotów

i C.R. Chodkiewiczów Wendrów i Młotów

  12.00 Za parafian.
  15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
M. 18:00 +Zdzisława Sobotę w 19 r. śm. i .R. Sobotów i Gabryelskich
  Piątek 16.8.
E 7:00 +Alicję Rudek (od K.Z.R. ofiarowania N.M.P.)
M. 17.00 + Tomasza Urbaniaka(od sąsiadów z Głupianki Krupów Krzemińskich Kulków) i o opiekę Maryi dla jego rodziców.
L 17.00 + Henrykę Szostak (od r. Skolmowskich z Podbiela))
L 18:00 .
  Sobota 17.8. –  
L 7:00 Dz.- bł. w 90 r. urodzin Jana Żołądka i za jego rodzinę
E 7:00 Dz.- bł. (1 r. śl.) Marty i Marka Przybyszów o bł. Boże dla jubilatów i Cr.
M 17.00 +Cecylię Rosłaniec (od Wilków i Bąków)
E. 18.00 +Eugeniusza Bąka w 3 r. śm.
  Niedziela 18.8. 19 n. zw.
E 7:00 +Leszka w 11 r. śm. i Józefa w 38 r. śm. Piaseckich
L 9.00 +Władysława Wojciechowskiego w 2 r. śm.
L 10.30 +Mieczysława w 6 r. śm. Ignacego w 7 r. śm Papisów Mieczysława i Mirosława Koców Witolda Strzeżysza
  10.30 Dz.- bł. za ks. Jacka z racji jego urodzin imienin i podziękowanie za posługę duszpasterską w naszej parafii.
M. 12.00 Za Parafian
G 16.00 Regut +Zofię i Czesława Papisów i C.R. Tomaszewskich i Papisów
E 18:00 Dz.- bł. w 70 r. urodzin Mariana Stosio i za jego rodzinę

 

Intencje mszalne 05.08.-11.08.2019

INTENCJE MSZALNE – 18 t. zw.

  Poniedziałek 5.8.
E 7:00 +Halinę i Józefa Sęków
L 17.00 +Jerzego Bojanowskiego (od Strykowskich)
M 18.00 +12 r. śm. Władysława Zawady i C.R. Zawadów.
  Wtorek 6.8. –
L 7:00 +Stanisława Czajkę (miesiąc po pogrzebie)
M 17:00 Dz.- bł. (25 r. śl.) Jadwigi i Andrzeja Antosiewiczów o bł. Boże dla jubilatów, ich dzieci Piotra i Marii i Cr
E. 18.00 +Beatę Ciupińską w 8 r. śm
  Środa 7.8.
E 7:00 +Romana Starosza (miesiąc po śmierci)
L 17:00 +Henrykę Szostak (od córki z rodziną)
M. 18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Msza Św. zbiorowa
  Czwartek 8.8. –
L 7:00 +Marcina Ćwieka w 15 r. śm.
E 17.00 + Henrykę Szostak (od Papisów)
M. 18:00 Za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach i za dusze w czyśćcu cierpiące
  Piątek 9.8.
E 7:00 +Gabriele Ulinowicz (od Masnych)
M. 17.00 +Jerzego Bojanowskiego (od prac. U. Gminy Celestynów Zakładu Obsługi Szkół i Gminny Ośr. Pomocy Społecznej.
L 17.00 +Sławomira Jałochę (miesiąc po śmierci)
L 18:00 Dz.- bł. (16 r. śl.) Moniki i Pawła Stelmachów o bł. Boże dla jubilatów i Cr.
  Sobota 10.8. –
L 7:00 +Kazimierza Szopę (miesiąc po śmierci)
E 7:00 +Lucynę Rutkowską i C.R. Rutkowskich
M 17.00 Dz.- bł. dla rodzin budujących IV ołtarza Boże Ciało
E. 18.00 +Kazimierę i Stanisława  Dudkowskich Genowefę Paziak i zm. z C.R. Dutkowskich i Salamończyków
  Niedziela 11.8. 19 n. zw.
E 7:00 +Henryka i Aleksandra Zawadków

Helenę i Jana Żołądków)

L 9.00 +Czesławę w 28 r. śm. oraz Władysława Chwedczuków
L 10.30 Dz.- bł. (1 r. urodzin ) Martyny i Michała i o bł. Boże dla rodziców i Cr.
M. 12.00 Za Parafian
G 16.00 Regut +Jerzego Henryka i Henrykę Lenarczyków
E 18:00 +Mirosława Wilczka w 8 r. śm.