INTENCJE MSZALNE 01-07.03.2021

Poniedziałek 01.03.  
7:00 +Janinę, Stanisława, Wiesława, Genowefę, Stanisława Dadasów, Aleksandrę, Antoniego Sosnowskich
18:00 +Lucynę (    r.śm.), Eugeniusza Hadrysiów, Krzysztofa Gniadka
Wtorek 02.03.  
7:00 +Stefanię, Władysława Czajków, Tadeusza Wiącka, Włodzimierza Jaworskiego
18:00 +Helenę, Piotra, Stanisława Święchów, Kazimierę Ostrowską
Środa 03.03.  
7:00 Dziękczynna z prośbą o błog. Boże i opiekę MB dla Pawła Stelmacha w 39r. urodzin oraz dla całej rodziny
18:00 Dziękczynna z prośbą o błog. Boże i opiekę MB dla Krystiana i Aleksandry Mrozów oraz dla ich rodziców (27.01-24.03);

+Barbarę Komorowską (16.12-3.03) KONIEC;

+Krystynę Trzeciak (23.12-3.03) KONIEC;

+Henryka Główkę (6.01-3.03) KONIEC;

+Janinę Popis (6.01-3.03) KONIEC;

+Marię Kamać (6.01-3.03) KONIEC;

+Wandę Masną (6.01-3.03) KONIEC;

+Wacława Łysiaka (6.01-3.03) KONIEC;

+Tomasza i Rafała Urbaniaków (6.01-3.03) KONIEC;

+Teresę Miernicką (6.01-8.09);

+Leokadię Sokół (6.01-8.09);

+Stanisława Szeląga (6.01-8.09);

+Piotra Zduńczyka (6.01-8.09);

+Edwarda Skolmowskiego (6.01-8.09);

+Zdzisława Bąka (13.01-12.05);

+Sławomira Winiarka (13.01-29.12);

+Jacka Skoczka (13.01-29.12);

+Zenona Gorę (13.01-29.12);

+Ryszarda Pujera (13.01-12.05);

+Krzysztofa Sokoła (13.01-10.03);

+Irenę Zakrzewską (13.01-10.03);

+Stanisława Piętkę (13.01-10.03);

+Jadwigę Cygan (13.01-12.05);

+Kazimierę Masną (13.01-10.03);

+Elżbietę Pawłusiewicz (13.01-10.03);

+Wiesława Strzeżysza (13.01-12.05);

+Bogumiła Sitka (13.01-10.03);

+Mariannę Bąk (13.01-12.05);

+Józefa Krupę (13.01-12.05);

+Małgorzatę Trzeciak (13.01-12.05);

+Marię Chodkiewicz (20.01-29.12);

+Krzysztofa Skolmowskiego (20.01-22.09);

+Andrzeja Laskusa (20.01-19.05);

+Józefa Piętkę (10.2-9.6);

+Jana Kąkola (10.2-7.4);

+Wandę Szostak (10.2-9.6);

+Alicję Zalewską (17.02-14.04);

+Antoniego Sybilskiego (17.02-14.04);

+Mirosława Zawadę (17.02-29.12);

+Bożenę Wieczorkowską (m-c po śm.) (17.02-25.08);

+Dariusza Rosłońca (24.2-23.6);

+dusze w czyśćcu cierpiące (3.03-28.4);

Czwartek 04.03. Św. Kazimierza, królewicza
7:00 +Stanisławę, Mieczysława, Jerzego Kubickich, Józefę, Bronisława, Andrzeja, Kazimierza Zadrożnych
18:00 Za powołanych i o nowe powołania do pracy w Winnicy Pańskiej
Piątek 05.03.  
7:00 +Helenę, Stanisława, Janinę Krupów, zr. Krupów, Kęczkowskich
15:00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy i bliźnich
18:00 +Wandę Masną (8.01-5.03) KONIEC;

+Wiesława Zawadkę (8.01-5.03) KONIEC;

+Sławomira Winiarka (15.01-21.05);

+Danutę Nowakowską (15.01-12.03);

+Krystynę Cacko (15.01-12.03);

+Ewę Jarzębską (15.01-12.03);

+Wojciecha Glinkę (15.01-12.03);

+Eugenię Floriańczyk (15.01-12.03);

+Janinę Cąkałę (15.01-12.03);

+Jadwigę Paszko (15.01-12.03);

+Teresę Bartochowską (15.01-21.05);

+Janinę Ostrowską (15.01-21.05);

+Jana Osiaka (15.01-21.05);

+Reginę i Andrzeja Brodów (15.01-21.05);

+Krzysztofa Krupę (29.1-23.3);

+Zenona Gorę (5.02-9.04);

+Mirosława Mieszczyńskiego (5.02-5.03) KONIEC;

+Józefa Piętkę (5.02-16.04);

+Ewę i Martę Dunin-Horosiewicz (12.2-16.4);

+Wiesława Strzeżysza (19.02-23.04);

+Krzysztofa Skolmowskiego (26.2-30.4);

+Wandę Szostak (m-c po śm.);

+Mirosława Zawadę (od chrześnicy Marzeny z mężem);

+Ryszarda Szopę (od Mistewiczów);

+Witolda Laskusa (od Marii i Tadeusza Żebrowskich)

Sobota 06.03.  
8:00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za nasze grzechy i bliźnich
8:00 +Helenę Stańczyk (intencja pogrzebowa)
18:00 +Teodora (3r.śm.), Mariannę Bąków, Janinę, Mariana Galasów
Niedziela 07.03. 3 Niedziela Wielkiego Postu
7:00 +Stanisława, Józefę, Czesława Mląckich, dziadków Kotów
9:00 +Henryka (14r.śm.), Halinę Kępków
10:30 +Władysławę (11.śm.), Władysława, Mariana, Franciszkę, Franciszka Rosłońców, zr. Lenarczyków i Miernickich
12:00 Dziękczynna z prośbą o błog. Boże i opiekę MB dla fundatorów Kapliczek różańcowych (28.02-26.12)

Dziękczynna z prośbą o błog. Boże i opiekę MB dla Jadwigi Koc w 90r. urodzin oraz dla całej rodziny;

+ks. Lucjana Musielaka (21.2-18.4);

+Andrzeja Gontarczyka (17.01-16.05);

+zr. Cherubinów, Masnych, Bąków, Ulinowiczów (7.2-26.12);

+Helenę Szopę;

+Mirosława Zawadę (m-c po śm.);

+Ryszarda Szopę (od Wiącków i Górków);

+Witolda Laskusa (od Odnowy w Duchu Świętym)

16.00 Regut +Kazimierę Galas (imieninowa)
18:00 Za parafian