INTENCJE MSZALNE 02-08.03.2020

Poniedziałek 02.03.  
7: 00 + Helenę, Piotra, Stanisława Święch, Kazimierę Ostrowską
17:00 Dziękczynna z prośbą o błog, Boże i opiekę MB dla Olgi w 60 urodziny
18:00 + Helenę, Józefę, Józefa, Jana Bąków, Kazimierę Wiącek
Wtorek 03.03.  
7:00 + Stefanię, Władysława Czajków, Tadeusza Wiącka, Włodzimierza Jaworskiego
17:00 + Arkadiusza Nowaka (od pracowników WARS)
18:00 + Jana Zielińskiego (1 r.śm.)
Środa 04.03. Św. Kazimierza, królewicza
7:00 + Annę Laskus (m-c po śm.)
17:00 + Mieczysława, Stanisławę, Jerzego Kubickich, Bronisława, Józefę, Andrzeja, Kazimierza Zadrożnych
18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Msza Św. zbiorowa

+ Jadwigę Marczak (od Strzeżyszów, Szelągów, Popisów) (do 29.04.2020)

+ Arkadiusza Nowaka (z tacy) (do 30.12.2020)

+ Stefana Żaka (z tacy) (do 9.09.2020)

+ Andrzeja Urbańskiego (z tacy) (do 1.07.2020)

+ Zofię Kozerę (z tacy) (do 1.07.2020)

+ Mariannę Wiącek (od rodziny) (do 29.04.2020)

+ Sławomira Jałochę (z tacy) (do 1.07.2020)

+ Janusza Łoja (z tacy) (do 29.04.2020)

+ Annę Laskus (z tacy) (do 1.07.2020)

+ Henryka Mielcucha (z tacy) (do 27.05.2020)

+ Mieczysława Komorowskiego (z tacy) (do 1.07.2020)

+ Dawida Gawina (z tacy) (do 29.04.2020)

Czwartek 05.03.  
7:00 + Henryka, Halinę Kępka (13 r.śm.)
17:00 + Teodora (2 r. śm.), Pawła Bąków, cr. Ochników
18:00 Za powołanych i o nowe powołania w winnicy Pańskiej o świętość dla nich
Piątek 06.03.  
7:00 Dziękczynna z prośbą o błog, Boże i opiekę MB dla Zofii Podgórzak w 91 urodziny
15:00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy i bliźnich
18:00 Dziękczynna z prośbą o błog, Boże i opiekę MB dla Pawła Stelmacha w 38 urodziny
Sobota 07.03.  
8:00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za nasze grzechy i bliźnich
17:00 + Janusza Zajączkowskiego (3 r. śm.)
18:00 + Mariannę Wojciechowską (17 r. śm.)
Niedziela 08.03. 2 Niedziela Wielkiego Postu
7:00 + Izabelę, Adolfa Fijołków
9:00 + Władysławę (10 r. śm.), Władysława, Mariana, Franciszkę, Franciszka Rosłoniec, Jana Grzesińskiego, Zdzisława, Helenę Lenarczyków, Jana, Zofię Miernickich
10:30 Dziękczynna z prośbą o błog, Boże i opiekę MB dla Pauliny i Jacka w 15 rocznicę ich urodzin
12:00 Za parafian
+ Andrzeja Wiśniowskiego;

+ Henryka Kościanka (25 r.śm.)

+ Zbigniewa Żołądka (od chrześniaka z rodziną)

+ Za pomordowanych w czasie II wojny światowej z Dąbrówki

+ Andrzeja Ząbkowskiego (m-c po śm.)

+ Mariannę, Jana Tułodzieckich, Michalinę, Stanisława Migasów, Helenę Gas,

+ Grażyny Niziołek (5 r.śm.)

+Radzisławę i Eugeniusza Zientalów

16.00 Regut + Janinę (4 r.śm.), Józefa Skoczek, rodziców, Władysława, Helenę Kilim, zr. Celińskich
18:00 + Czesława Jarzynę (1 r.śm.)