INTENCJE MSZALNE 11-17.01.2021

Poniedziałek 11.01.  
7:00 +Zofię Golbiak
18:00 +Genowefę Szmulewicz, zr. Szmulewiczów
20:00 Msza wspólnot: Za dzieci z Róż Różańcowych i za ich rodziców:
o Boże błogosławieństwo i opiekę MB
Wtorek 12.01.  
7:00 +Zofię Golbiak
18:00 +Henryka (14 r. śm.), Helenę, Jana, Mariana Ciborków, zr. Rosłańców
Środa 13.01. Św. Hilarego, biskupa i doktora Kościoła
7:00 +ks. Jerzego (12r.śm.), Aleksandrę, Stanisława Syryjczyków
18:00 Za chorych, pracowników służby zdrowia i ich bliskich (2.12.-27.01);

Za Zbigniewa i jego rodzinę (18.11-13.01) KONIEC;

Za Kingę: o wszelkie łaski (25.11-20.01);

Dziękczynno-błagalna za Jadwigę i Lecha (2.12-27.01);

Za rodzinę Grzybowskich i Smolińskich (16.12-10.02);

+Janinę Gniadek (19.08-27.01);

+Marię Chodkiewicz (18.11-13.01.) KONIEC;

+Dariusza Rosłońca (9.12-3.02.);

+Wandę Rosłaniec (16.12-24.02);

+Barbarę Komorowską (16.12-3.03);

+Krystynę Trzeciak (23.12-3.03);

+dusze w czyśćcu cierpiące (30.12-24.02);

+Henryka Główkę (6.01-3.03);

+Janinę Popis (6.01-3.03);

+Marię Kamać (6.01-3.03);

+Wandę Masną (6.01-3.03);

+Wacława Łysiaka (6.01-3.03);

+Tomasza i Rafała Urbaniaków (6.01-3.03);

+Teresę Miernicką (6.01-8.09);

+Leokadię Sokół (6.01-8.09);

+Stanisława Szeląga (6.01-8.09);

+Piotra Zduńczyka (6.01-8.09);

+Edwarda Skolmowskiego (6.01-8.09);

+Alfreda Saka (6.01-20.01);

+Janusza Urbańskiego (6.01-17.02);

+Zdzisława Bąka (13.01-12.05);

+Sławomira Winiarka (13.01-29.12);

+Jacka Skoczka (13.01-29.12);

+Zenona Gorę (13.01-29.12);

+Ryszarda Pujera (13.01-12.05);

+Krzysztofa Sokoła (13.01-10.03);

+Irenę Zakrzewską (13.01-10.03);

+Stanisława Piętkę (13.01-10.03);

+Zofię Kimus (intencja pogrzebowa);

+Jadwigę Cygan (13.01-12.05);

+Kazimierę Masną (13.01-10.03);

+Elżbietę Pawłusiewicz (13.01-10.03);

+Wiesława Strzeżysza (13.01-12.05);

+Bogumiła Sitka (13.01-10.03);

+Mariannę Bąk (13.01-12.05);

+ Józefa Krupę (13.01-12.05);

+Małgorzatę Trzeciak (13.01-12.05);

Czwartek 14.01.  
7:00 +Zofię Golbiak
18:00 +Za zmarłych polecanych w wypominkach i za dusze w czyśćcu cierpiące
Piątek 15.01.  
7:00 +Helenę Stańczyk (intencja pogrzebowa)
18:00 +Wandę Masną (8.01-5.03);

+Wiesława Zawadkę (8.01-5.03);

+zr. Masnych, Sęków, Jałochów, Grabowskich;

+Barbarę Komorowską (od siostry Heleny z rodziną);

+Sławomira Winiarka (2x nowenna od rodziny: Bąków, Celińskich, Nagrabskich, Stefańczyków, Dębkowskich, Stysiów) (15.01-21.05);

+Wiesława Strzeżysza (m-c po śm.);

+Krzysztofa Krupę (od sąsiadów z ul. Miodowej i Wąskiej);

+Zenona Gorę (od Łukasików i Wąsaczów);

+Krzysztofa Skolmowskiego (od córki z rodziną);

+Mirosława Mieszczyńskiego (od rodziny);

+Andrzeja Laskusa (urodzinowa od żony);

+Danutę Nowakowską (15.01-12.03);

+Krystynę Cacko (15.01-12.03);

+Ewę Jarzębską (15.01-12.03);

+Wojciecha Glinkę (15.01-12.03);

+Eugenię Floriańczyk (15.01-12.03);

+Janinę Cąkałę (15.01-12.03);

+Jadwigę Paszko (15.01-12.03);

+Teresę Bartochowską (15.01-21.05);

+Janinę Ostrowską (15.01-21.05);

+Jana Osiaka (15.01-21.05);

+Reginę i Andrzeja Brodów (15.01-21.05);

+Jacka Skoczka (intencja pogrzebowa);

+Marię Chodkiewicz (intencja pogrzebowa)

Sobota 16.01.  
7:00 +Henryka, Helenę, Wiesława Strzeżyszów
15:00 ŚLUB: Krystiana Mroza i Aleksandry Trzpil
18:00 + Andrzeja Wiśniowskiego (1r.śm.)
Niedziela 17.01. 2 niedziela Zwykła
7:00 Dziękczynna z prośbą o błog. Boże i opiekę MB dla Ireny Niemczak w 89 r. urodzin. oraz dla całej rodziny
9:00 +Damiana Sybilskiego (17r.śm.)
10:30 + Henryka Skolmowskiego (imieninowa)
12:00 Dziękczynno-błagalna za Kościół, Ojczyznę, parafię i nasze rodziny (do17.01) KONIEC;

Dziękczynno-błagalna za właściciela i pracowników firmy Insterbud (do17.01) KONIEC;

Dziękczynno-błagalna za rodzinę Srebnickich (do17.01) KONIEC;

+Jadwigę Paszko (do 31.01);

+Jadwigę Cygan (do 31.01);

+Wiesław Zawadkę (m-c po śm.);

+Krzysztofa Krupę (od Żaków);

+Andrzeja Gontarczyka (17.01-16.05);

+Zenona Gorę (od Szkoły Podstawowej w Celestynowie);

+Teresę Bartochowską;

16.00 Regut Za parafian
18:00 +Juliannę, i Stanisława Firlągów