INTENCJE MSZALNE 11-17 listopada 2019

Poniedziałek 11.11. Św. Marcina z Tours, biskupa
7:00 + Mariana Koca (od Rendaszków)
9:00 + Zenona Koca, Anielę, Szczepana Bąków, rodziców Koców, Bogdana Wojciechowskiego, Andrzeja Klocha
10:30 Za Ojczyznę
18:00 + Marcina Ćwieka
20:00 Za dzieci z Róż Różańcowych za ich dzieci o Boże błogosławieństwo.
Wtorek 12.11. Św. Jozafata, Biskupa i męczennika
7:00 + Mariana Koca (od Bakułów i Walewskich)
7:00 + Krystynę Zawadę (od KŻR św. Dominika)
17:00 + Mirosława Kopcińskiego (3r.śm.), Stanisławę i Tadeusza Klochów, dziadków Piętków
18:00 + Zbigniewa (10 r.śm.) i Annę Sobczak
Środa 13.11. Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
7:00 + Mariannę, Czesława Dynków
17:00 + Mariana Koca (od sąsiadów Masnych i Seroczyńskich)
17:00 + Stefanię Rosłoniec, cr. Rosłońców, Ciołkowskich, Bednarczyków
18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Msza Św. zbiorowa
Czwartek 14.11.  
7:00 + Mariana Koca (od Krystyny z rodziną)
7:00 + Krystynę Zawadę (od Ireny i jej rodziny)
17:00 + Cecylię Rosłaniec (od koleżanek Alicji z pracy)
18:00 + Za zmarłych polecanych w wypominkach i za dusze w czyśćcu cierpiące
Piątek 15.11.  
7:00 + Krystynę Zawadę(od sąsiadów z ul. Narutowicza i Osieckiej)
7:00 + Czesławę Jakubowską (od KŻR św. Dominika)
17:00 Dziękczynna z prośbą o błog. Boże i opiekę MB w 70 ur. dla Witolda Laskusa oraz całej rodziny
18:00 + Katarzynę, Bronisława, cr. Niemirowskich, Kiliszków
Sobota 16.11. NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia
7:00 + Halinę, Jana, Andrzeja Młotów, Eugeniusza Witkowskiego
7:00 + Jana Żołądka (od Górskich i Reginy Oleckiej)
17:00 + Adama Kaczyńskiego (m-c po śm.)
17:00 + Cecylię Rosłaniec (od siostrzenicy Ani)
18:00 + Tomasza i Rafała Urbaniaków (od Jarzębskich i Kręgieleskich)
Niedziela 17.11. 33 n. zw.
7:00 + Józefa(6r.śm.), Teresę Filipowiczów, cr. Filipowiczów, Żołądków
9:00 + Mariannę Domańską (10r.śm.), dziadków Gawrysiów
10:30 + Wiesławę Cygan (od sąsiada Mariana z rodziną)
12:00 Za parafian
16.00 Regut + Łukasza Walewskiego (od Bartników i Cyganów)
18:00 + Emilię Skolimowską, Jana, Józefę, Mariana Kurdejów, Franciszkę Płatek