INTENCJE MSZALNE 18-24.01.2021

Poniedziałek 18.01.  
7:00 +Mariannę, Stanisława Jałochów, Władysławę, Jana Rosłońców, zr. Jałochów, Rosłońców, dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 +Franciszkę Borowiecką (    r.śm.), zr. Borowieckich, Główków
Wtorek 19.01. Św. Józefa SebastanaPelczara, biskupa
7:00 +Stanisława Dźwigałę, Janinę, Stanisława Szydłowskich, zr. Bąków, Szydłowskich, Dźwigałów
18:00 +Edwarda Sokoła (19r.śm.)
Środa 20.01. Św. Fabiana, papieża i męczennika;

Św. Sebastiana, męczennika

7:00 +Jana, Halinę Ćwieków (15r.śm.)
18:00  Za Kingę: o wszelkie łaski (25.11-20.01) KONIEC;

Dziękczynno-błagalna za Jadwigę i Lecha (2.12-27.01);

Za rodzinę Grzybowskich i Smolińskich (16.12-10.02);

Za rodzinę Kołakowskich;

+Janinę Gniadek (19.08-27.01);

+Dariusza Rosłońca (9.12-3.02.);

+Wandę Rosłaniec (16.12-24.02);

+Barbarę Komorowską (16.12-3.03);

+Krystynę Trzeciak (23.12-3.03);

+dusze w czyśćcu cierpiące (30.12-24.02);

+Henryka Główkę (6.01-3.03);

+Janinę Popis (6.01-3.03);

+Marię Kamać (6.01-3.03);

+Wandę Masną (6.01-3.03);

+Wacława Łysiaka (6.01-3.03);

+Tomasza i Rafała Urbaniaków (6.01-3.03);

+Teresę Miernicką (6.01-8.09);

+Leokadię Sokół (6.01-8.09);

+Stanisława Szeląga (6.01-8.09);

+Piotra Zduńczyka (6.01-8.09);

+Edwarda Skolmowskiego (6.01-8.09);

+Alfreda Saka (6.01-20.01) KONIEC;

+Janusza Urbańskiego (6.01-17.02);

+Zdzisława Bąka (13.01-12.05);

+Sławomira Winiarka (13.01-29.12);

+Jacka Skoczka (13.01-29.12);

+Zenona Gorę (13.01-29.12);

+Ryszarda Pujera (13.01-12.05);

+Krzysztofa Sokoła (13.01-10.03);

+Irenę Zakrzewską (13.01-10.03);

+Stanisława Piętkę (13.01-10.03);

+Jadwigę Cygan (13.01-12.05);

+Kazimierę Masną (13.01-10.03);

+Elżbietę Pawłusiewicz (13.01-10.03);

+Wiesława Strzeżysza (13.01-12.05);

+Bogumiła Sitka (13.01-10.03);

+Mariannę Bąk (13.01-12.05);

+ Józefa Krupę (13.01-12.05);

+Małgorzatę Trzeciak (13.01-12.05);

+Marię Chodkiewicz (20.01-29.12);

+Juliannę, Stanisława Wawrów;

+Krzysztofa Skolmowskiego (20.01-22.09);

+Andrzeja Laskusa(20.01-19.05);

Czwartek 21.01. Św. Agnieszki, dziewicy i męczennic
7:00 Dziękczynna z prośbą o błog. Boże i opiekę MB dla Magdaleny w 14 r. urodzin oraz dla całej rodziny
18:00 +Katarzynę, Józefa, Wincentego Rybków, dziadków Rybków, Sabatów, Zygmunta Wielgoławskiego, Stanisława Nowaka
Piątek 22.01. Św. Wincentego, diakona i męczennika

Św. Wincentego Pallottiego, prezbitera

7:00 +Henryka Skolmowskiego, zr. Floriańczyków, Traczyków, Skolmowskich
18:00 +Wandę Masną (8.01-5.03);

+Wiesława Zawadkę (8.01-5.03);

+Sławomira Winiarka (15.01-21.05);

+Danutę Nowakowską (15.01-12.03);

+Krystynę Cacko (15.01-12.03);

+Ewę Jarzębską (15.01-12.03);

+Wojciecha Glinkę (15.01-12.03);

+Eugenię Floriańczyk (15.01-12.03);

+Janinę Cąkałę (15.01-12.03);

+Jadwigę Paszko (15.01-12.03);

+Teresę Bartochowską (15.01-21.05);

+Janinę Ostrowską (15.01-21.05);

+Jana Osiaka (15.01-21.05);

+Reginę i Andrzeja Brodów (15.01-21.05);

+Marię Chodkiewicz (intencja pogrzebowa);

+Krzysztofa Sokoła (od wnuczki);

+Barbarę Komorowską (od Gajewskich);

+Wiesława Strzeżysza (od Grajdów);

+Józefa Krupę (od żony z dziećmi);

+Krzysztofa Krupę (od sąsiadów);

+Zenona i Ewę Gorów (od Łukasików i Wąsaczów);

+Krzysztofa Skolmowskiego (od Trzeciaków, Kominków, Studzińskich);

+Andrzeja Laskusa (od Grabowskich);

+Mirosława Mieszczyńskiego (od uczestnika pogrzebu);

Sobota 23.01.  
7:00 +Feliksę, Wiktora, Kazimierza Dąbrowskich, Jerzego Wielemborka, zr. Dąbrowskich, Mazków
18:00 +Helenę i Stanisława Żołądków (z okazji urodzin i Dnia Babci)
Niedziela 24.01. 3 niedziela Zwykła
7:00 +Zbigniewa Zielińskiego (4r.śm.)
9:00 +Helenę, Aleksandra Żurawskich, Helenę Stańczyk, Henryka Piętkę, zr. Żurawskich
10:30 Dziękczynna z prośbą o błog. Boże i opiekę MB dla Doroty Sibilskiej w 45 r. urodzin oraz dla całej rodziny
12:00 Dziękczynna z prośbą o błog. Boże i opiekę MB dla Łukasza w 30 r. urodzin oraz dla całej rodziny, a także o wszelkie dary Ducha Świętego na dalsze życie;

+Jadwigę Paszko (do 31.01);

+Jadwigę Cygan (do 31.01);

+Andrzeja Gontarczyka (17.01-16.05);

+ Eugeniusza Zawadę (14r.śm.);

+Wiesława Zawadkę (od rodziny Orzołków, Suchowieckich);

+Mariannę Bąk (m-c po śm.);

+Józefa Krupę (m-c po śm.);

+Małgorzatę Trzeciak (m-c po śm.);

16.00 Regut +Krystynę Trzeciak (od bratowej Bąk)
18:00 Za parafian