INTENCJE MSZALNE 2019.10.28-11.03

Poniedziałek 28.10. Św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza
7:00 + Genowefę Rosłoniec (1r.śm.), Stanisławę Rodak, Irenę, Czesława Koźmickich
17:00 + Romana Starosza
17:00 + Stanisława Sosika (8r.śm.), Aleksandrę Piętkę
18:00 + Zbigniewa Bąka (21r.śm.)
18:00 + Stanisława Wilczka (m-c po śm.)
Wtorek 29.10.  
7:00 + Jana Macieja (od brata Stanisława z rodziną)
7:00 + Mariana Koca (od Galasów)
17:00 + Piotra w (24r.śm.) oraz Jana, Krzemińskich dziadków Krzemińskich i Witkowskich
18:00 + Adama i cr. Skibów
Środa 30.10.  
7:00 + Jadwigę Władysława Rakowskich, Jerzego, Janinę, Bronisława Jaworskich, Janinę Osiak
17:00 + Jadwigę Rosłoniec, Stanisława, Rozalię Wiącek, ich rodzeństwo
17:00 + Antoninę Drygałę (16r.śm.), Jana, cr. Drygałów i Święchów
18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Msza Św. zbiorowa

+ Jana Macieja (nowenna od 30 X do końca 2020)

+ Wita Kwiatkowskiego (od pracowników Urzędu i radnych Gminy Celestynów) (nowenna od 30 X do 25 XII)

+Jana Żołądka (nowenna od 30 X do 25 XII)

+ Weronikę Sobczak (nowenna od 30 X do 25 XII)

+ Zofię Witak (nowenna od 30 X do 25 XII)

+Zofię Mielcuch (od Sabałów, Skolmowskich, Zboinów, Urbaniaków (nowenna od 30 X do 25 XII)

+Alicję Zalewską (nowenna od 30 X do 25 XII)

Czwartek 31.10.  
7:00 + Natalię (6r.śm.), Zdzisława Gnat
17:00 + Henryka Starosa (32r.śm.)
18:00 O błog. Boże dla rodzin, które budowały III ołtarz na Boże Ciało
18:00 + Jana, Janinę, Józefa Galasów, Irenę, Stanisława Bąków
Piątek 01.11. Uroczystość Wszystkich Świętych
7:00 + Stefanię, Władysława Czajków, Tadeusza, Wiącka, Włodzimierza Jaworskiego
9:00 + Władysława, Franciszkę, Jana Szopów,

Józefa, Karolinę Konopackich

12:00 Za parafian
18:00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy i bliźnich
Sobota 02.11. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
8:00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za nasze grzechy i bliźnich
15.00 Cmentarz: + Za zmarłych polecanych w wypominkach
18:00 + Za zmarłych polecanych w wypominkach
Niedziela 03.11. 31 n. zw.
7:00 + Cr. Cherubinów, Bąków, Masnych
9:00 + Wiesławę (2r.śm.), Mariana Kobzów
10:30 + Barbarę, Stanisława, Zygmunta Cicheckich
12:00 Za parafian
16.00 Regut + Łukasza Walewskiego (od pracowników koleżanki syna)
18:00 +Zofię Mielcuch (miesiąc po śmierci)