INTENCJE MSZALNE 22-28.02.2021

Poniedziałek 22.02. Katedry św. Piotra, Apostoła
7:00 +Irenę Morawską (18r.śm.), dusze w czyśćcu cierpiące
10:00 POGRZEB: +Ryszarda Szopy
18:00 +Władysława Szopę (6r.śm.)
Wtorek 23.02. Św. Polikarpa, biskupa i męczennika
7:00 +Helenę Stańczyk (intencja pogrzebowa)
18:00 +Damiana Sybilskiego, zr. Sybilskich, Szelągów
Środa 24.02.  
7:00 +Franciszka Kozerę (intencja pogrzebowa)
18:00 Dziękczynna z prośbą o błog. Boże i opiekę MB dla Krystiana i Aleksandry Mrozów oraz dla ich rodziców (27.01-24.03);

+Wandę Rosłaniec (16.12-24.02) KONIEC;

+Barbarę Komorowską (16.12-3.03);

+Krystynę Trzeciak (23.12-3.03);

+dusze w czyśćcu cierpiące (30.12-24.02) KONIEC;

+Henryka Główkę (6.01-3.03);

+Janinę Popis (6.01-3.03);

+Marię Kamać (6.01-3.03);

+Wandę Masną (6.01-3.03);

+Wacława Łysiaka (6.01-3.03);

+Tomasza i Rafała Urbaniaków (6.01-3.03);

+Teresę Miernicką (6.01-8.09);

+Leokadię Sokół (6.01-8.09);

+Stanisława Szeląga (6.01-8.09);

+Piotra Zduńczyka (6.01-8.09);

+Edwarda Skolmowskiego (6.01-8.09);

+Zdzisława Bąka (13.01-12.05);

+Sławomira Winiarka (13.01-29.12);

+Jacka Skoczka (13.01-29.12);

+Zenona Gorę (13.01-29.12);

+Ryszarda Pujera (13.01-12.05);

+Krzysztofa Sokoła (13.01-10.03);

+Irenę Zakrzewską (13.01-10.03);

+Stanisława Piętkę (13.01-10.03);

+Jadwigę Cygan (13.01-12.05);

+Kazimierę Masną (13.01-10.03);

+Elżbietę Pawłusiewicz (13.01-10.03);

+Wiesława Strzeżysza (13.01-12.05);

+Bogumiła Sitka (13.01-10.03);

+Mariannę Bąk (13.01-12.05);

+Józefa Krupę (13.01-12.05);

+Małgorzatę Trzeciak (13.01-12.05);

+Marię Chodkiewicz (20.01-29.12);

+Krzysztofa Skolmowskiego (20.01-22.09);

+Andrzeja Laskusa (20.01-19.05);

+Józefa Piętkę (10.2-9.6);

+Jana Kąkola (10.2-7.4);

+Wandę Szostak (10.2-9.6);

+Alicję Zalewską (17.02-14.04);

+Antoniego Sybilskiego (17.02-14.04);

+Mirosława Zawadę (17.02-29.12);

+Bożenę Wieczorkowską (17.02-25.08);

+Dariusza Rosłońca (24.2-23.6);

Czwartek 25.02.  
7:00 +Albina Andrzejczaka (    r.śm.)
18:00 +Helenę, Józefę, Józefa, Jana Bąków, Kazimierę Wiącek;
Piątek 26.02.  
7:00 +Janinę (18r.śm.), Jana, Czesława Klochów, Stanisława, rodziców Urbaniaków, Andrzeja Rączkę
18:00 +Wandę Masną (8.01-5.03);

+Wiesława Zawadkę (8.01-5.03);

+Sławomira Winiarka (15.01-21.05);

+Danutę Nowakowską (15.01-12.03);

+Krystynę Cacko (15.01-12.03);

+Ewę Jarzębską (15.01-12.03);

+Wojciecha Glinkę (15.01-12.03);

+Eugenię Floriańczyk (15.01-12.03);

+Janinę Cąkałę (15.01-12.03);

+Jadwigę Paszko (15.01-12.03);

+Teresę Bartochowską (15.01-21.05);

+Janinę Ostrowską (15.01-21.05);

+Jana Osiaka (15.01-21.05);

+Reginę i Andrzeja Brodów (15.01-21.05);

+Krzysztofa Krupę (29.1-23.3);

+Zenona Gorę (5.02-9.04);

+Mirosława Mieszczyńskiego (5.02-5.03);

+Józefa Piętkę (5.02-16.04);

+Ewę i Martę Dunin-Horosiewicz (12.2-16.4);

+Wiesława Strzeżysza (19.02-23.04);

+Krzysztofa Skolmowskiego (od mieszkańców ul. Osieckiej) (26.2-30.4);

+Mirosława Zawadę (od rodziny i przyjaciół);

+Mariannę (7r.śm.), Ryszarda Bąków, rodziców Bąków, Żołądków;

+ Ryszarda Szopę (od teściów i szwagierki z rodziną);

Sobota 27.02.  
7:00 +Helenę Młot, Albina Rosłańca, zr. Młotów;
18:00 +Grzegorza Plewkę (imieninowa)
Niedziela 28.02. 2 Niedziela Wielkiego Postu
7:00 +Tomasza (25r.śm.), Janusza Piętków
9:00 +Helenę, Stanisława, Andrzeja Krupów
10:30 +Aleksandrę (39r.śm.), Władysława Zawadów, zr. Zawadów, Piotra Kałuskiego
12:00 +ks. Lucjana Musielaka (21.2-18.4);

+Andrzeja Gontarczyka (17.01-16.05);

+zr. Cherubinów, Masnych, Bąków, Ulinowiczów (7.2-26.12);

+Jana Kąkola (m-c po śm.)

16.00 Regut +Łukasza (2r.śm.), Stanisława Michalaków
18:00 Za parafian