Lis 11

Intencje mszalne, 12-18 listopada 2018 r.

  Poniedziałek 12.11. – św. Jozafata, biskupa i męczennika
  7:00 +Marcina Jesiona (od Lucyny Sargiel z koleżankami)
  17.00 +Zbigniewa i Annę Sobczaków ( r. śm.)
  18.00 +Za zmarłych mieszkańców z ul. Prusa
  20.00 Za dzieci z róż Różańcowych i za ich rodziców
  Wtorek 13.11. – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
  7:00 +Jana Dąbrowskiego (od sąsiadów z ul. Poniatowskiego)
  7.00 +Kazimierę Galas (od Galasów i Celińskich)
  17.00 +Stanisławę Skrzypczyńską, Cr. Skrzypczyńskich i Galasów
  18.00 +Franciszkę i Stefana, Kazimierza Rosłońców, Cr. Rosłońców, Ciołkowskich, Bednarczyków
  Środa 14.11.
  7.00 +Marcina Jesiona (od chrześniaka)
  17.00 +Janinę Kamińską (miesiąc po śmierci)
  17.00 +Genowefę Szmulewicz (od brata i siostry)
  18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Msza Św. zbiorowa

 

 

  Czwartek 15.11.
  7.00 +Janinę Kamińską (od Jaroniów)
  17.00 +Helenę Stańczyk (od Wasążników)
  17.00 +Stanisławę Prażeniak (od mieszkańców Osiedla)
  18.00 +Genowefę Szmulewicz (od siostry Janiny)
  Piątek 16.11. – Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia
  7.00 +Jadwigę Tarnacką
  7.00 +Helenę Stańczyk (od Zgutków)
  17.00 +Kazimierę Galas (miesiąc po śmierci)
  17.00 +Genowefę Szmulewicz (od koleżanek z którymi pracowała)
  18.00 +Krzysztofa Witaka (21 r. śm.), Teodozję i Aleksandra Piętków, Marię i Stanisława Jałochów.
  Sobota 17.11. –  św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
  7.00 +Marcina Jesiona (od brata Andrzeja z rodziną)
  7.00 +Helenę Stańczyk (od Kulmów)
  17.00 +Stanisława (12 r. śm.), Bogdana, Katarzynę, Aleksandra, Henryka i cr. Matejczuków, Sabinę i Romana Fedorowiczów
  18.00 Dz.- bł. (60 r. ur.) Barbary Frelik; o bł. Boże i opiekę Maryi dla jubilatki, jej męża i Cr.
  Niedziela 18.11.33 Niedziela Zwykła
  7.00 +Andrzeja (5 r. śm.), Teresę i Cr. Filipowiczów
  9.00 +Jana (30 r. śm.) i Jadwigę Wożniaków
  10.30 +Jana (6 r. śm.), Władysława i Helenę Mląckich, Stanisława i Stanisławę Piętków, Monikę Witek
  12.00 ZA PARAFIAN
  16.00 Regut
  18.00 +Emilię Skolimowską, Jana, Józefę, Mariana Kurdejów, Franciszkę Płatek