Intencje mszalne, 18-24 marca 2019 r.

 

 

Poniedziałek 18.03.

 

7:00

+Genowefę Zawadę

 

17.00

+Stefana Rendaszkę (2 r. śm..)

 

18.00

+Janinę i Wacława Szopów

 

18.00

+Józefa Ogrodniczaka Stanisławę i Mariana Kowalczyków Jana Piętkę

 

Wtorek 19.03.

 

7:00

+Bronisławę (34 r. śm.), Pawła, Władysława Zawadków, Lecha Osiaka, Cr. Niemczaków i dusze w czyśćcu cierpiące

 

7.00

+Czesława Papisa (od Skolimowskich)

 

17.00

+Władysławę (1 r. śm.) oraz Jana i Mieczysława Popisów

 

18.00

+Józefę, Jana, Wacława Gniadków, Genowefę, Bolesława, Anielę, Wacława Grajdów

 

Środa 20.03.

 

7:00

Dz.- bł. (30 r. ur.) Joanny; o bł. Boże dla jubilatki i Cr

 

17.00

Dz.- bł. (60 r. ur.) Wiesławy Osiak; o bł. Boże dla jubilatki i Cr.

 

17.00

+Władysławę i Józefa Szewczyków, Jana i Helenę Trzpilów, Cr. Trzpilów, Szewczyków i Wojtasiów

 

18.00

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

+Martę Gubę (z tacy)

 

 

 

Czwartek 21.03.

 

7:00

Dz.- bł. (50 r. ur.) Tomasza; o bł. Boże dla jubilata i Cr. (od matki chrzestnej)

 

17:00

+Wiesława Piętkę (1 r. śm.)

 

17:00

+Józefa Więsika, Cr. Jasków i Więsików

 

18:00

+Kamila Popisa (22 r. śm.), Cr. Popisów i Szelągów, Damiana Sybilskiego.

 

Piątek 22.03.

 

7:00

+Czesława Jarzyny(od Jana Grajdy z rodziną)

 

17:00

+Czesława Papisa (od Pracowników gm. Celestynów)

 

18:00

+Bolesława, Stanisława, Zofię Strzelców, Zofię i Antoniego Zawadków, Cr. Strzelców i Zawadków.

 

18.00

+Stefanię (4 r. śm.) i Kazimierza Kamińskich

 

Sobota 23.03. –

 

7:00

+Jana (2 r. śm.) i dziadków Dereckich

 

7:00

+Czesława Papisa (miesiąc po śmierci)

 

17:00

+Stefanię i Józefa Kurdejów, Stefanię i Jana Zduńczyków, Jarosława Skupa

 

18.00

+Mariana (4 r. śm.) i Wiesławę Kobzów

 

Niedziela 24.03. 3 Niedziela Wielkiego Postu

 

7.00

+Jana (3 r. śm.) i Cr.  Skrzypczyńskich

 

9.00

+Helenę i Tadeusza Porębskich, Jadwigę i Kazimierza Laskowskich, Ryszarda Kalbarczyka

 

10.30

+Helenę, Annę, Józefa Nowaków

 

12.00

 Za Parafian

 

12.00

+Jana Krzemińskiego

 

12.00

Dz.- bł. za prowadzących kurs przedmałżeński

 

16.00 Regut

+Anielę i Szczepana Bąków, Zenona Koca, Bogdana Wojciechowskiego, Andrzeja Klocha

 

18.00

+Feliksa, Czesławę i Cr. Żebrowskich; Mariannę, Zygmunta, Tadeusza Laskusów.