INTENCJE MSZALNE 25-31.01.2021

Poniedziałek 25.01. Nawrócenie św. Pawła, apostoła
7:00 +Helenę Stańczyk (intencja pogrzebowa)
18:00 Dziękczynna z prośbą o błog. Boże i opiekę MB dla p. Sławomira (z racji imienin), Agnieszki Wąsowskich oraz dla Kai
Wtorek 26.01. Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
7:00 +Franciszka Kozerę (intencja pogrzebowa)
18:00 +Zdzisława Ćwieka (4r.śm.), Elżbietę Marciniak
Środa 27.01. Św. Anieli Merici, dziewicy

Bł. Jerzego Matulewicza, biskupa

7:00 +Genowefę, Henryka Matosków
12:15 Pogrzeb: +Józefa Piętki
18:00 Za chorych, pracowników służby zdrowia i ich bliskich (2.12.-27.01) KONIEC;

Dziękczynno-błagalna za Jadwigę i Lecha (2.12-27.01) KONIEC;

Za rodzinę Grzybowskich i Smolińskich (16.12-10.02);

Dziękczynna z prośbą o błog. Boże i opiekę MB dla Krystiana i Aleksandry Mrozów oraz dla ich rodziców;

+Janinę Gniadek (19.08-27.01) KONIEC;

+Dariusza Rosłońca (9.12-3.02.);

+Wandę Rosłaniec (16.12-24.02);

+Barbarę Komorowską (16.12-3.03);

+Krystynę Trzeciak (23.12-3.03);

+dusze w czyśćcu cierpiące (30.12-24.02);

+Henryka Główkę (6.01-3.03);

+Janinę Popis (6.01-3.03);

+Marię Kamać (6.01-3.03);

+Wandę Masną (6.01-3.03);

+Wacława Łysiaka (6.01-3.03);

+Tomasza i Rafała Urbaniaków (6.01-3.03);

+Teresę Miernicką (6.01-8.09);

+Leokadię Sokół (6.01-8.09);

+Stanisława Szeląga (6.01-8.09);

+Piotra Zduńczyka (6.01-8.09);

+Edwarda Skolmowskiego (6.01-8.09);

+Janusza Urbańskiego (6.01-17.02);

+Zdzisława Bąka (13.01-12.05);

+Sławomira Winiarka (13.01-29.12);

+Jacka Skoczka (13.01-29.12);

+Zenona Gorę (13.01-29.12);

+Ryszarda Pujera (13.01-12.05);

+Krzysztofa Sokoła (13.01-10.03);

+Irenę Zakrzewską (13.01-10.03);

+Stanisława Piętkę (13.01-10.03);

+Jadwigę Cygan (13.01-12.05);

+Kazimierę Masną (13.01-10.03);

+Elżbietę Pawłusiewicz (13.01-10.03);

+Wiesława Strzeżysza (13.01-12.05);

+Bogumiła Sitka (13.01-10.03);

+Mariannę Bąk (13.01-12.05);

+ Józefa Krupę (13.01-12.05);

+Małgorzatę Trzeciak (13.01-12.05);

+Marię Chodkiewicz (20.01-29.12);

+Krzysztofa Skolmowskiego (20.01-22.09);

+Andrzeja Laskusa (20.01-19.05);

Czwartek 28.01. Św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła
7:00 +Józefę, Jana, Krystynę, Marię, zr. Rosłaniec
18:00 +Franciszkę, Eugenię Witkowskich, zr. Witkowskich, Krupów, Krzemińskich, Jana, Piotra Krzemińskich, Zofię Nejman
Piątek 29.01. Bł. Marii Lament, dziewicy
7:00 Za parafian
18:00 +Wandę Masną (8.01-5.03);

+Wiesława Zawadkę (8.01-5.03);

+Sławomira Winiarka (15.01-21.05);

+Danutę Nowakowską (15.01-12.03);

+Krystynę Cacko (15.01-12.03);

+Ewę Jarzębską (15.01-12.03);

+Wojciecha Glinkę (15.01-12.03);

+Eugenię Floriańczyk (15.01-12.03);

+Janinę Cąkałę (15.01-12.03);

+Jadwigę Paszko (15.01-12.03);

+Teresę Bartochowską (15.01-21.05);

+Janinę Ostrowską (15.01-21.05);

+Jana Osiaka (15.01-21.05);

+Reginę i Andrzeja Brodów (15.01-21.05);

+Barbarę Komorowską (od Jałochów, Zawadów);

+Jacka Mielcucha (2r.śm.)

+Wiesława Strzeżysza (od sióstr: Bogumiły, Renaty, Danuty i cioci Marii);

+Krzysztofa Krupę (od sąsiadów z Miodowej i Wąskiej) (nowenna 29.01-26.03);

+Zenona Gorę (m-c po śm.);

+Krzysztofa Skolmowskiego (od Wiewiórskich);

+Józefa Piętkę (od siostry Barbary z rodziną);

Sobota 30.01.  
7:00 Za parafian
18:00 +Mariana Cygana, Antoniego, Jadwigę Kowalskich
Niedziela 31.01. 4 niedziela Zwykła
7:00 +Bronisława Kurkowskiego
9:00 +Andrzeja Okrąglewskiego (11r.śm.)
10:30 +Grzegorza (10r.śm.), Stanisława (24r.śm.) Makowskich, Ryszarda, Mariannę Bąków
12:00 +Jadwigę Paszko (do 31.01) KONIEC;

+Jadwigę Cygan (do 31.01) KONIEC;

+Andrzeja Gontarczyka (17.01-16.05);

+Zygmunta Ambroziaka (38r.śm.)

+Mirosława Mieszczyńskiego (m-c po śm.)

+Krzysztofa Krupę (m-c pośm.)

16.00 Regut +Krystynę Trzeciak (od Szelągów)
18:00 Za parafian