Cze 10

Intencje mszalne, 11-17 czerwca 2018 r.

  Poniedziałek 11.6. św. Barnaby, Apostoła
  7:00 +Leszek Czarnecki (od Jałochów z dziećmi)
  17.00 Dz.- bł. w 40 r. ślubu Salwiny i Tadeusza, o bł. Boże dla jubilatów i Cr.
  18.00 . Dz. – bł. w 2 r. ślubu Moniki i Karola Bąków, o bł. Boże dla jubilatów, Franciszka i Cr.
  20.00 Za dzieci z Róż różańcowych i ich rodziców.
  Wtorek 12.6. –
  7:00 +Ryszarda Romańskiego (miesiąc po śmierci)
  7.00 +Stanisława (40 r. śm.) i Wandę Morawskich
  17.00 +Mariannę, Alfredę i Cr. Górskich, Józefa Bienia.
  18.00 +Józefa (21 r. śm.), Halinę (4 r. śm.) Sęków
  Środa 13.6św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła
  7.00 +Janinę Warowną (od Grona Pedagogicznego)
  17:00 +Mieczysława Popisa
  17:00 +Jana i Weronikę Cieszyńskich
  18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Msza Św. zbiorowa

+Zofię Lasyk i Genowefę Szmulewicz (od K.Ż.R. św. Agaty 13, 20 i 27 czerwca)

 

  20.30 O Boże bł. o opiekę Matki Bożej dla uczestniczących w tej Mszy św. i w procesji fatimskiej
  Czwartek 14.6. – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
  7.00 +Szymona Piesio (9 r. śm. )
  17.00 +Mariana Ciborka (7 r. śm.), Cr. Ciborków i Kelerów
  17.00 +Władysława i Irenę Mazków .
  18.00 Za zmarłych polecanych parafialnych wypominkach i za dusze w czyśćcu cierpiące.
  Piątek 15.6
  7.00 +Mariusza Surala (8 r. śm.)
  17.00 +Jana (35 r. śm.) i Antoninę Drygałów
  17.00 +Alinę (19 r. śm.) i Adama Sychowców
  18.00 +Henryka (12 r. śm.), Mariannę i Wojciecha Rosłańców, Janinę i Jana Chodkiewiczów, Jana Borowskiego
  Sobota 16.6. –
  7.00 +Bolesława (44 r. śm.) i Józefa Witkowskich i rodziców Witkowskich Zofię Nejman
  7.00 Dz. – bł. w 30 r. ślubu Bożeny i Edwarda, o bł. Boże dla jubilatów i Cr.
  16.30 Ślub: Piotr Siemakowski i Klaudia Galas
  18.00 Ślub: Tomasz Jurkowicz i Olga- Karolina Kruszewska
  Niedziela 17.6.11 Niedziela Zwykła,
  7.00 Dz.- bł. w 25 r. ślubu Moniki Szczepana o bł. Boże dla małżonków i syna Mikołaja i Cr.
  7.00 +Helenę Wiesława i Józefa Chodkiewiczów
  9.00 +Jana (15 r. śm.) i Krzysztofa Masnych, r-ców Masnych i Koców
  10.30 ++Józefa (37 r. śm) i Małgorzatę (29 r. śm.) Kacprzyków Annę i Zenona Grabusińskich, Cr. Kacprzyków i Chmielewskich.
  12.00 Za parafian
  16.00 Regut +Mirosławę Walkiewicz (int. pogrzebowa)
  18.00 +Bogdana i Henryka Wyglądałów