Gru 09

Intencje mszalne, 10-16 grudnia 2018 r.

  Poniedziałek 10.12. – Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej
  6:45 +Stanisława (1 r. śm.) i Bronisławę Kominków, Zofię i Józefa Skolimowskch
  10.00 +Cezarego Kaczora
  16.30  O Boże bł. dla dzieci i młodzieży z ul. Prusa
  18.00 +Genowefę Witak (1 r. śm.) i jej rodziców, cr. Lodowskich
  20.00 Za dzieci z Róż Różańcowych i ich rodziców.
  Wtorek 11 12. –
  6:45 +Teresę Filipowicz (od Bąków i sąsiadów).
  10:00 +Apolonię i Kazimierza Floriańczyków
  16.30 +Mirosława Koca (od rodziny)
  18.00 +Genowefę Szmulewicz (od Koronów)
  20.00 +Marcina Jesiona (od Sadochów)
  Środa 12 12.
  6:45 Dz. bł. (80 r. ur.) Jana; o Bł. Boże, opiekę Maryi i łaskę zdrowia dla jubilata i Cr.
  6.45 +Bronisława Rosłońca (od KŻR św. Dominika)
  17.00 . Dz. bł. (18 r. ur.) Adama Witaka; o Bł. Boże i opiekę Maryi dla jubilata na progu dorosłego życia, a także dla jego Cr.
  18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Msza Św. zbiorowa

 

 

  Czwartek 13.12. św. Łucji, dziewicy i męczennicy
  6:45 +Jana Dąbrowskiego (od sąsiadów z ul. Poniatowskiego)
  6:45 +Jana Ćwieka (od Haliny Trzpil z rodziną)
  17.00  Dz. bł. w (9 r. chrztu) Marysi; O bł. Boże i opiekę Maryi dla jubilatki i Cr.
  18.00 Za zmarłych polecanych parafialnych wypominkach i za dusze w czyśćcu cierpiące.
  Piątek 14.12.św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła
  6:45 +Adama Młota (od kolegów i koleżanek z pracy Jednostka Stara Wieś)
  6.45 +Bronisława Rosłońca (od pracowników GOPS-u)
  17.00 +Teresę Filipowicz (od Bąków)
  17.00 +Marcina Jesiona (od Agnieszki i Janusza)
  18.00 +Wandę Czarnecką
  Sobota 15.12. –
  6:45 +Adama Gassa (1 r. śm.)
  17.00 +Helenę i Stanisława Krupów, cr. Krupów i Kęczkowskich
  18.00 +Andrzeja Młota (miesiąc po śmierci)
  18.00 +Jerzego Wielęborka, Feliksa, Wiktora, Kazimierza Dąbrowskich, Cr. Dąbrowskich i Wielęborków.
  Niedziela 16.12.3 Niedziela Adwentu – GAUDETE
  7.00 +Henryka Dziedzica (10 r. śm.), Cr. Dziedziców, Mazków, Jana Zająca, Feliksę, Mariana Wyszyńskich.
  9.00 +Teresę Rosłoniec, Henryka, Mariannę, Stanisława Szuchników, Władysława i Helenę Zawadów, Alinę Wasążnik.
  10.30 +Ewę (1 r. śm.) i Janinę (22 r. śm) i Stanisława (23 r. śm) Kamińskich.
  12.00 Za Parafian
  15.00 Dz.- bł. za mieszkańców, którzy uczestniczą i angażują się w wydarzenia organizowane przez sołectwo Celestynów
  16.00 Regut +Bronisława Masnego, dziadków Masnych, Euzebiusza Zawadkę
  18.00 +Anielę Mielcuch (10 r. śm.) Anielę i Stanisława Wysockich.