INTENCJE MSZALNE 28.12.2020-03.01.2021

Poniedziałek 28.12. Świętych młodzianków, męczenników
7:00 +Stanisława Szeląga (od Sikorskich i Szkodzińskich)
18:00 + Helena Żurawska (2 r.śm.)
Wtorek 29.12. Św. Tomasza Becketa, biskupa i męczennika
7:00 +Stanisława Szeląga (od Bąków)
18:00 +Mariannę Papis (24r.śm.), zr. Popisów, Szelągów, Damiana Sybilskiego, Jacka Sitka
Środa 30.12.  
7:00 +Stanisława Szeląga (od Wielgoszów)
18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Msza Św. zbiorowa

Za chorych, pracowników służby zdrowia i ich bliskich (2.12.-27.01);

Dziękczynna z prośbą o błog. Boże i opiekę MB oraz łaskę zdrowia dla Zofii, Ryszarda, Leokadii (11.11-6.01);

Za Zbigniewa i jego rodzinę (18.11-13.01);

Za Kingę: o wszelkie łaski (25.11-20.01);

Dziękczynno-błagalna za Jadwigę i Lecha (2.12-27.01);

Za rodzinę Grzybowskich i Smolińskich (16.12-10.02);

 

+Andrzeja Leśniewskiego (8.01-30.12)

+Krystynę Zawadę (8.01-30.12)

+Mirosława Koca (8.01-30.12)

+Czesławę Jakubowską (8.01-30.12)

+Arkadiusza Nowaka (4.03-30.12)

+Jana Siwika (15.07-30.12)

+Marka Błachnio (29.07-30.12);

+Zbigniewa Żołądka (12.08-30.12)

+Janinę Gniadek (19.08-27.01.2021)

+za zmarłych w czyśćcu cierpiących (9.09-6.01.2020)

+Zdzisława Bąka (4.11-30.12)

+Marię Chodkiewicz (18.11-13.01.2021);

+Dariusza Rosłońca (9.12-3.02.2021);

+Wandę Rosłaniec (16.12-24.02);

+Antoniego Oskrobę (16.12-6.01)

+Janusza Urbańskiego (od siostry Elżbiety z rodziną);

+Sławomira Winiarka (od Bogusławy Sitkiewicz z rodziną);

Czwartek 31.12. Św. Sylwestra I, papieża
7:00 +Stanisława Szeląga (od Marka Rosłońca z rodziną)
16:00 ŚLUB: Janusza Popisa i Sylwii Przeor
18:00 Za parafian
Piątek 01.01. świętej Bożej Rodzicielki Maryi
9:00 +Stanisławę, Mieczysława, Jerzego Kubickich, Józefę, Bronisława, Andrzeja, Kazimierza Zadrożnych
10:30 +Jolantę, Danutę, Jana Krzemińskich, Paulinę, Marzenę, Bogdana Nowickich
12:00 +Wandę (4r.śm.), Stanisława Morawskich
15:00 Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy i bliźnich
18:00 Za parafian
Sobota 02.01. Świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła
8:00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za nasze grzechy i bliźnich
8:00 +Bronisławę, Stanisława Ćmoków, dziadków Plutów, Ćmoków, zmarłych z rodzin
18:00 Dziękczynna z prośbą o błog. Boże i opiekę MB dla Moniki w 39r. urodzin, dla Julii w 17 r. urodzin oraz dla całej rodziny
Niedziela 03.01. 2 niedziela po Narodzeniu Pańskim
7:00 +Mariannę, Stanisława, Feliksa Cyganów
9:00 +Andrzeja Chodkiewicza (20r.śm.), zr. Chodkiewiczów i Wielgoszów
10:30 +Eugenię, Stefana Prasułów
12:00 Dziękczynno-błagalna za Kościół, Ojczyznę, parafię i nasze rodziny (do17.01.2021);

Dziękczynno-błagalna za właściciela i pracowników firmy Insterbud (do17.01.);

Dziękczynno-błagalna za rodzinę Srebnickich (do17.01.2021);

 

+Jadwigę Paszko (do31.01);

+Jadwigę Cygan (31.01);

+Henryka Główkę (od mamy Marianny);

+Cecylię Gromadzką (20r.śm.)

16.00 Regut +Krystynę Trzeciak (od Wita i Krystyny Krupińskich)
18:00 Za parafian