Cze 03

Intencje mszalne, 4-10 czerwca 2018 r.

  Poniedziałek 4.6.
  7:00 +Stefanię i Jana Krypiaków (15 r. śm.), Jana Szostaka (25 r. śm.)
  15.00 Pogrzeb + Zofii Lasyk
  17.00 Dz.- bł. w 50 r. ślubu Ireny i Tadeusza Strzeżyszów, o bł. Boże dla jubilatów i Cr.
  18.00 +Damiana Sybilskiego.
  18.00 Dz. – bł. w 13 r. urodzin Hani, o bł. Boże dla jubilatki i Cr.
  Wtorek 5.6. – św. Bonifacego, biskupa i męczennika
  7:00 +Zofię Szymborską (od Kurków i Trybuchów)
  7.00 +Jerzego Popisa (miesiąc po śmierci)
  17.00 +Teresę, Anielę, Antoniego, Feliksa, Władysława, Teresę, Mariannę i Cr. Rosłońców, dz-ów Broniszów
  18.00 +Bronisława (17 r. śm.), Genowefę i Mariana Jałochów
  Środa 6.6
  7.00 +ks. Janusza Kuśmierczyka (21 r. śm.)
  17:00 +Jerzego Popisa (od Cisłów i Szymańskich)
  17:00 +Halinę Ufnal (od mieszkańców Osiedla)
  18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Msza Św. zbiorowa

+Mariana Sokoła (taca 3 nowenny, do 12 XII 2018 wł.)
+Jadwigę Walaszek  (taca nowenna do 1 VIII od kolegów i koleżanek z Osiedla Wojskowego) 

  Czwartek 7.6. –
  7.00 +za zmarłe członkinie K. Ż. R. św. Teresy
  17.00 +Antoniego i Mariannę Żołądków, Jana i Stanisławę Czajków
  17.00 +Józefę, Stanisława, Feliksa, Stanisława Niemczaków, Janinę, Zdzisława i Wiesława Laskusów.
  18.00 Za powołanych i o nowe powołania do pracy w winnicy Pańskiej.
  Piątek 8.6 NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
  7.00 Dziękczynna za Antoniego z racji imienin oraz Dawida w dniu urodzin; o Boże bł. dla nich na dalsze ich życie
  17.00 +Eugenię (1 r. śm.) i Stanisława Czubów
  17.00 +Sławomira Szczepaniaka (16 r. śm.) Apoloniusza Piętkę
  18.00 Dz.- bł. w 40 r. ślubu Heleny i Jana Skolimowskich, o bł. Boże dla jubilatów i Cr.
  Sobota 9.6. – Niepokalanego Serca NMP
  7.00 +Stanisława (26 r. śm.) i Władysławę (12 r. śm.) Wojdowiczów, Henryka Olszewskiego.
  7.00 +Genowefę Mazek, Stefanię i Józefa Młotów, Stefanię i Jana Nowaków.
  17.00 + Jolantę Laskus (6 r. śm.)
  18.00
  Niedziela 10.6.10 Niedziela Zwykła,
  7.00 Dz.- bł. w 15 r. ślubu Justyny i Krzysztofa Fittów, o bł. Boże dla małżonków i syna Ignacego
  9.00 +Wiesława Prasułę (imieninowa)
  10.00
Dąbrówka
Dz.-bł. za 100 lat OSP w Dąbrówce
  10.30 +Wiesława Zboinę, jego rodziców i rodzeństwo.
  12.00 Za parafian
  16.00 Regut +Mirosławę Walkiewicz (od Masnych)
  18.00 +Pawła Rosłańca (10 r. śm.)