Intencje mszalne 22-28 kwietnia 2019 r.

  Poniedziałek 22.04.
  7:00 +Edwarda Kępę (od kolegów)
  9.00 +Wiktorię (8 r. śm.), Koc, Teresę i Zenona Wasążników,  Cr. Sobotów i Koców
  10.30 +Szczepana i Stefanię Więsików, Cr. Więsików i Ostrowskich
  12.00 +Wiesława (3 r. śm.), rodziców Mirosławę, Stanisława i Cr. Muszyńskich
  18.00 +Janinę (2 r. śm.) i Zdzisława (5 r. śm.) Boguszów, Antoninę Pieniążek
  Wtorek 23.04.
  7:00 +Alinę (11 r. śm.) i dziadków Szmulkowskich
  17.00 +Henryka (5 r. śm.) i Genowefę i Cr. Wilków
  17.00 +Władysława Jamroza (miesiąc po śmierci)
  18.00 +Zygmunta (12 r. śm.) Genowefę Szczepana Mariana Bąków Feliksę i Stefana Gawickich
  Środa 24.04.
  7:00 +Tadeusza Traczyka (8 r. śm.), Cr. Floriańczyków, Traczyków i Celińskich.
  17.00 +Helenę (16 r. śm.), Jana i Stanisława Bąków
  17.00 +Jadwigę (6 r. śm.) i Jana Skolmowskich
  18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Int. zbiorowa. +ks. Jerzego, Aleksandrę i Stanisława Syryjczyków (nowenna do 26. 06.)  
  Czwartek 25.04.
  7:00 +Janusza, Zygmunta, Helenę i Aleksandra Lipińskich, Jana, Andrzeja Reków, Lucynę i Władysława Papisów
  17.00 +Czesława Papisa (od Gajowników)
  17.00 +Stanisławę Skrzypczyńską (1 r. śm.) i Cr. Galasów
  18:00 Dz.– bł. w dniu imienin o. Marka Grzelczaka, o bł. Boże, opiekę Maryi Matki oraz Świętych Patronów dla Solenizanta..
  Piątek 26.04.
  7:00 +Janusza Paprockiego
  17:00 Dz.- bł. (20 r. ślubu.) Agnieszki i Krzysztofa; o bł. Boże dla jubilatów dzieci i dla Cr.
  17.00 Dz.- bł. (16 r. ślubu.)Małgorzaty i Kamila Strzeżyszów; o bł. Boże dla jubilatów dzieci i dla Cr.
  18.00 +Aleksandrę (6 r. śm.), Bolesława i Cr. Żołądków
  Sobota 27.04. –
  7:00 +Helenę Święch (14 r. śm.) i Waldemara Jarczewskiego.
  7:00 +Bogdana Piętkę i Cr. Bąków, Skolmowskich i Łowickich
  17:00 Dz.- bł. (20 r. ślubu) Katarzyny i Krzysztofa; o bł. Boże dla jubilatów, dzieci Jakuba i Natalię i dla Cr.
  18:00 Dz.- bł. (50 r. ślubu.) Reginy i Edwarda Kierzniewskich; o bł. Boże dla jubilatów i dla Cr.
  Niedziela 28.04. – 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego
  7.00 +Stanisławę i Tadeusza (24 r. śm.) Klochów, Mirosława Kopcińskiego, dziadków Piętków
  9.00 +Stanisława, Zofię, Jana Książków
  10.30 +Stefana i Henrykę, Tadeusza Strzelców, Feliksę i Jana Kamińskich, Teresę i Jerzego Mroczków.
  12.00  Za Parafian.
  16.30 Regut .+Łukasza Michalaka (od kolegów i koleżanek Reguta)
  18.00 +Zofię (1 r. śm.) i Mieczysława Szymborskich