Ogłoszenia duszpasterskie, 1 lipca 2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
1 lipca 2018 r., 13 niedziela zwykła,

  1. Adoracja Najśw. Sakramentu połączona z modlitwa różańcową z racji I niedzieli miesiąca o godz.17.15.Zapraszamy.
  2. Konferencja dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest dziecka do 5 sierpnia włącznie jutro tj. poniedziałek 2 lipca o godz. 19.00 w oratorium św. Faustyny.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ofiarowana szczególnie za mieszkańców z ul. Żabiej Inżynierskiej Kupieckiej i Chopina wszystkie nasze parafialne sprawy łącznie z uszanowaniem powagi dnia śmierci Pana Jezusa i za wszystkich wiele mówiących. Będzie możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej.
  4. I piątek. Wizyta u chorych od godz. 8.30. Chorzy, których odwiedza ks. Jacek będzie od godz. 10.00. Proszę o przekazanie informacji. Dalszy program bez zmian. Pamiętajmy o spowiedzi i o komunii św. wynagradzającej.
  5. I sobota. Modlitwy rozpoczynamy od godz.7.00 i Msza św. o godzinie 8.00.
  6. Akcja zbierania nakrętek trwa nadal. Wielkie słowa wdzięczności dla wszystkich.
  7. Zaproszenia na piesze pielgrzymki od sanktuariów są na tablicy ogłoszeń.
  8. W związku z wejściem w życie ustawy o ochronie danych osobowych, czyli tzw. RODO, także i w parafii obowiązują zasady podobne, jak w instytucjach czy urzędach. Prosimy, więc o zgłaszanie się osobiste we własnych sprawach, a nie wysyłanie innych osób; chyba, że ze specjalnym upoważnieniem na piśmie.
  9. Słowa wdzięczności dla p. Dariusza Oskroby, pp. Elżbiety i Andrzeja Janisiewiczów i p. Krzysztofa Egerta i mieszkańców Reguta za dzieło przygotowania przyjęcia pielgrzymów Ułanów. Bóg zapłać.