Paź 01

Ogłoszenia duszpasterskie, 1 października 2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
26 niedziela zwykła – 1 października 2017 r.

 1. Puszka dla poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Meksyku.
 2. Rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, w niedziele o godz.17.15 w czwartki po Mszy św. o godz. 18.00 a w pozostałe dni po Mszy św. o godz. 17.00 czyli ok. godz.17 35.Wszyscy są zaproszeni. Dla dzieci niespodzianka.
 3. W poniedziałek 2 października katecheza przed chrztem dziecka o godz. 19.15. Dotyczy rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest dziecka do 6.11., włącznie.
 4. Spotkanie dla rodziców i młodzieży kl. III gimnazjum pragnących przygotować się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, w poniedziałek o godz. 19.15 w kościele.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej koronka Uwielbienia Boga dla wszystkich a szczególnie dla noszących szkaplerz św. Michała Archanioła.
 6. Spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym w środę o godz. 20.00.
 7. Adorację Najświętszego Sakramentu, w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ofiarowana za wspólnotę, która prowadzi adorację, za nasze rodziny, aby było w nich więcej miłości, szacunku, pokory, by były Bogiem silne, za Ojczyznę, za poczęte życie, za uzależnionych i we wszystkich osobistych intencjach. Modlitwy prowadzi Krąg DK św. Faustyny. Zapraszamy na osobistą adorację Pana Jezusa w ciszy od godz. 19.15 do 20.15.
 8. I piątek miesiąca. Wizyta u chorych od god.8.30. Dalszy program bez zmian.
 9. I sobota miesiąca. Modlitwy rozpoczynamy o godz.7.00 Msza św. o godz.8.00.
 10. Akcja zbierania nakrętek dalej trwa. Bóg zapłać za to podjęte dzieło.
 11. Wszystkich zainteresowanych wyjazdem na granice, na wielka modlitwę różańcową w intencji Ojczyzny, zgłaszają się do zakrystii, do 5 października; koszt 50 zł, wyjazd 7 października o godz. 5.00 rano z parkingu przed kościołem.
 12. Zapraszam 7.10. godz. 15.00 na koronkę do Bożego Miłosierdzia i różaniec, zjednoczeni w modlitwie ze wszystkimi modlącymi się na naszej granicy, pójdziemy trasą misyjnej drogi krzyżowej. Planowane zakończenie ok. godz.16.00.
 13. Wszystkim, którzy włożyli tak wiele pracy fizycznej i duchowej w przygotowanie misji parafialnych z serca dziękuję. Krzyż misyjny jest z naszego drewna, za wykonanie też nic nie wydaliśmy. Wszystkim dobrodziejom, których imiona są znane wielkie Bóg zapłać.
 14. Za tydzień po każdej Mszy św. będą również zbierane podpisy w sprawie obrony poczętego życia. Proszę mieć ze sobą dowody osobiste
 15. Wszystkich narzeczonych zapraszamy do zapisania daty ślubu na 2018 rok.
 16. Wolontariusze do akcji Szlachetna paczka, proszeni są o zgłaszanie się przez Internet.
 • Zapowiedzi przedślubne:

Łukasz Trzpil  kawaler z Celestynowa par tut. i Aneta Krzemieniewska, panna z Otwocka par. Niepokalanego Serca Maryi. Zap.1.

Marcin- Jacek Gniadek, kawaler. i Justyna Ismena Bujalska panna oboje z Celestynowa par tut. Zap.1.

 1. Prasa katolicka Idziemy: