Ogłoszenia duszpasterskie, 11 lutego 2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
6 Niedziela Zwykła, 11 lutego 2018 r.

  1. Msza św. z błogosławieństwem indywidualnym, dla chętnych, w poniedziałek 12 lutego br. o godz. 20.00. Zapraszamy.
  2. W Środę Popielcową, 14 lutego, rozpoczynamy Okres Wielkiego Postu. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 16.00, 18.00 i 20.00. Posypanie głów popiołem na każdej Mszy św. Obowiązuje post ścisły. Rozpoczynamy także Tydzień modlitw o trzeźwość.
  3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki, po Mszy św. o godz. 17.00 ze szczególnym udziałem dzieci, a po Mszy św., opóźnionej, z godz. 18.00 dla pozostałych parafian. Zapraszamy serdecznie.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ofiarowana za mieszkańców Reguta z ulic Jarzębinowej, Wiatracznej, Sportowej Pogodnej i Modrzewiowej. Wasza możliwość do złożenia świadectwa wdzięczności Panu Jezusowi za zapewne wiele łask otrzymanych On na was czeka. Będzie możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej. Serdecznie zapraszamy.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.15. Kazania wygłosi w tym roku ks. Lucjan Musielak. Za udział w nabożeństwach Meki Pańskiej można uzyskać odpust zupełny.
  6. Muzyczna wspólnota Wniebogłosy poprowadzi modlitwę uwielbienia Pana, w przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy.
  7. W przyszłą niedziele na wszystkich Mszach świętych będą świadectwa młodych ludzi uzależnionych od narkotyków. Polecam ich osoby waszym modlitwom.
  8. Wystawa o bł. ks. Jerzym Popiełuszce została zorganizowana przez NSZZ Solidarność regionu Mazowsze Oddział Otwock oraz Prawo i Sprawiedliwość powiatu Otwockiego. Będzie w naszym kościele do najbliższej soboty. Korzystajmy z jej obecności. Bardzo dziękuje wszystkim organizatorom z naszym parafianinem p. Romanem Srebnickim za pamięć o naszej parafii. Bóg zapłać.
  9. Akcja zbierania nakrętek trwa.
  10. Prasa katolicka Idziemy