Ogłoszenia duszpasterskie, 12 listopada 2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
32 niedziela zwykła –12 listopada 2017 r.

  1. Dzisiaj Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym.
  2. w poniedziałek 13 listopada, o godz. 20.00 Msza św. w intencji dzieci z róż różańcowych rodziców. Zapraszam wszystkich zainteresowanych wraz z Odnową w Duchu Świętym.
  3. Spotkanie do bierzmowania dla młodzieży kl. I ponad gim., w niedzielę 12 listopada o godz. 19.15 w kościele.
  4. Czwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ofiarowana za wspólnotę, która prowadzi adorację, za nasze rodziny, aby było w nich więcej miłości, szacunku, pokory, by były Bogiem silne, za Ojczyznę, za poczęte życie, za uzależnionych i we wszystkich osobistych intencjach. Modlitwę poprowadzi Krąg DK św. Franciszka.
  5. Akcja zbierania nakrętek dalej trwa. Bóg zapłać za to podjęte dzieło
  6. Program rekolekcji przed wizytą Matki Bożej w kopii cudownego obrazu podam w przyszłą niedzielę. Jednocześnie już informuje, że rekolekcji adwentowych nie będzie. Będzie tylko dzień spowiedzi 23 grudnia.
  7. Za tydzień taca na seminarium, a zbiórka do puszki na radio Maryja i TV Trwam. Za wszelkie dary Bóg zapłać.
  8. Od jutra, poniedziałku 20 listopada, wznawiamy Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Indywidualna dziewięciodniowa modlitwa zostanie zakończona Mszą świętą w ostatnią środę miesiąca. Wszystkie intencje złożone do koszyczka zostaną odczytane. Piszemy w ten sposób „Maryjo, w twoje ręce składam ten węzeł……”. Nowenna będzie miała charakter comiesięczny. Będę przypominał. Wzór odmawiania tej nowenny mamy zapewne w domu. Było wiele egzemplarzy rozprowadzone. Gdyby się zagubiła to jest w Internecie a w ostateczności w zakrystii.
  9. W piątek, 24listopada br. bezpłatnie będzie można wykonać mammografię przy Reguckiej 5, zapraszamy kobiety w wieku 50-69 lat. Zapisy plakat.
  10. Prasa katolicka Idziemy: