Ogłoszenia duszpasterskie, 13 maja 2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
13 maja 2018 r.  Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 1. Nabożeństwa majowe codziennie ok. godz. 17.40, a w czwartki o godz.18.40.
 2. Bardzo proszę wszystkich parafian o modlitwę za rodziców dzieci komunijnych. Niech swoim przykładem wiary będą czytelnymi znakami wiary w Boga dla swoich dzieci.
 3. Od tej niedzieli rozpoczynamy nasze Msze św. i procesje fatimskie. Zapraszam na Msze św. dzisiaj o godz. 19.30 i procesję ok. godz. 20.30. W tym roku Msze św. i procesje poprowadzi ks. Proboszcz Paweł Rogowski z par św. Barnaby w Warszawie. Nasze ofiary na tacę będziemy przekazywać na dalszą budowę tego kościoła. Bóg zapłać.
 4. Msze św. dla wspólnot, jutro, 14 maja, na godz. 20.00. Indywidualne błogosławieństwo na końcu Mszy św. Zapraszamy
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ofiarowana za mieszkańców Celestynowa z ul. Grzybowej, Trytonów, Bagno i Zakręt. Pamiętać będziemy o imprezujących w piątek. Jak również o wszystkich mówiących o innych, a nie o sobie. O miłosierdzie Boże. Zapraszamy
 6. Na zakończenie Białego Tygodnia udajemy się z pielgrzymką do Rostkowa, 19 maja wyjazd o godz. 8.00, powrót ok. godz. 15.00 (koszt 40 zł/os). Chętnych na wyjazd zapraszamy do zakrystii.
 7. Dzień modlitw z Odnowa w Duchu Świętym w Częstochowie. Wyjazd w sobotę, 19 maja o godz.4.30 powrót przed północą koszt 50 zł. Zapraszamy chętnych.
 8. Wieczorne czuwanie modlitewne o rychłą beatyfikację Sług Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Katedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie w niedzielę, 27 maja br. godz. 20.30-0.50. Wyjazd organizowany przez braci z Totus Tuus, zapraszamy chętnych do zapisu w zakrystii, od tego zależy zamówienie autokaru. Wyjazd godz. 19.00
 9. Akcja zbierania nakrętek trwa nadal. Wielkie słowa wdzięczności dla wszystkich działających.
 10. Zapowiedzi przedślubne:

PiotrMariusz Siemakowski kawaler z Otwocka, par. św. Wincentego aPaulo i Klaudia Galas panna z Reguta par. tut. Zap. 1.
Tomasz
Jurkowicz kawaler z Pruszcza Gdańskiego, par. bł. Michała Kozala i Olga Karolina Kruszewska, panna z Mińska Maz., par. św. Antoniego. Zap. 1.
Marcin
Krzemiński kawaler z Celestynowa par tut. i Aneta Talar panna z Pobiedzisk, par. Węglewo Zap. 1.

 1. Prasa katolicka: Idziemy, Któż jak Bóg, Misyjne Drogi