Maj 14

Ogłoszenia duszpasterskie, 14 maja 2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
5 Niedziela Wielkanocna, 14 maja 2017 r.

 1. Dzisiaj uroczystość I Komunii Św. w naszej parafii o godz.10.30. Msza św. następna będzie o godz.12.30. Proszę o modlitwę ze te dzieci, ich rodziców i Cr.
 2. Również dzisiaj Msza św. w Regucie w szkole.
 3. Zapraszamy dzieci, młodzież i całą parafię na nabożeństwa majowe, które są celebrowane po Mszy św. o godz.17.00. Czwartek o godz.18.30. Niedziela 17.30.
 4. Spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym w środę o godz. 20.00
 5. Czwartkową adorację ofiarujemy za wspólnotę, która prowadzi adorację, za nasze rodziny, aby było w nich więcej miłości, szacunku, pokory, aby były Bogiem silne a wtedy będą powołania, będzie piękne oblicze parafii, Ojczyzny, oraz za misje, za poczęte życie, za uzależnionych i we wszystkich osobistych intencjach. Modlitwy prowadzi RRR za dzieci – Matki Bożej Rozwiązującej Supełki Życia. Zapraszamy na osobistą adoracje Pana Jezusa w ciszy od godz. 19.15 do 20.15.
 6. Mieszkańcy Reguta zgłaszają się do p. Anny Kowalskiej, którzy by chcieli zaprosić relikwie św. s. Faustyny do domu. Jest to inicjatywa mieszkańców. Majówka śpiewana w remizie strażackiej o godz.19.00. i przekazanie relikwii następnej rodzinie.
 7. Zapraszamy na dzień modlitw na Jasną Górę wraz ze wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym 20 maja br.; wyjazd o godz. 5.00 powrót tuż przed północą. Autokar jest zamówiony. Zgłaszamy się do zakrystii z wpłatą 60 złoty. Czekam do 16 maja.
 8. Zlot Wspólnot Parafialnych (młodzieżowych i dziecięcych – Gim. i SP) w naszym Seminarium Duchownym w Warszawie-Tarchominie z bp. Markiem będzie w sobotę 27 maja 2017 r. (10.00-16.00); proszę o rodziców zgłaszanie uczestników w zakrystii bądź kancelarii do 20 maja.
 9. Zapraszamy na wieczorne czuwanie do katedry św. Jana Chrzciciela w Archidiecezji Warszawskiej na 27 maja od godz. 20.00 do 1.00 w nocy w intencji beatyfikacji Sługi Bożego ks. Stefana Kard Wyszyńskiego. Będzie autokar, który nas zawiezie i przywiezie koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii. Organizuje ten wyjazd służba kościelna Totus Tuus.
 10. Spotkanie na Polach Lednickich pod hasłem Idź i kochaj! będzie 3 czerwca br. Chętnych do udziału prosimy o zgłaszanie się. (wyjazd rano o 8.00, powrót ok. 8.00 rano; koszt 100zł)
 11. Procesja Bożego Ciała, 15 czerwca br. Prosimy o przygotowanie ołtarzy mieszkańców następujących ulic: Ołtarz I: Ołtarz II: Laskowska parzysta i nr 1-13. Ołtarz III: Laskowska nieparzysta cd. Ołtarz IV: Podgórna. Spotkanie organizacyjne we wtorek, 16 maja o godz. 19.00 w oratorium
 12. Zapowiedzi przedślubne:
  Maciej Witak, kawaler z Gliny, par. Matki Bożej Anielskiej w Starej Wsi i Agata Suchecka, panna z Celestynowa par tut. 2.

Łukasz Tomasz Malinowski, kawaler z Celestynowa par tut.  i Anna Redas panna z Kotunia par św. Trójcy w Żeliszewie. Zap. 2.

Hubert Knotek, kawaler z par. Goźlin i Paulina Piętka, panna z Celestynowa par tut. Zap. 2.

Antoni Krzemiński, kawaler z Lasku i Anna Wiśniewska, panna z Celestynowa, oboje par. tut. Zap. 1

Michał Jeremiasz Piętka, kawaler z Celestynowa, par. tut. i Helena Maria Sulikowska, panna z Warszawy, par. św. Benedykta. Zap. 1

Radosław Jacek Grundkowski, kawaler i Justyna Stanaszek, panna, oboje z Celestynowa, par. tut. Zap. 1

Adrian Pindara, kawaler z Celestynowa par. tut. i Aleksandra Krystkiewicz, panna ze Spychowa, par. MB Nieustającej Pomocy. Zap. 1.

 1. Prasa katolicka Idziemy: