Ogłoszenia duszpasterskie, 14 października 2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
14 października 2018 r., 28 niedziela zwykła

 1. Dzisiaj zbiórka do puszek na Fundacje Dzieło Nowego Tysiąclecia, taca na dom św. Faustyny, a za tydzień taca na misje.
 2. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe w niedziele o godz. 17.15, w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17.00 z wyjątkiem czwartków – po Mszy św. o godz.18.00.
 3. Wieczór uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00. Myśl do modlitwy. Błogosławieni, którzy się smucą – smutni z powodu grzechów swoich i cudzych – to wywołuje ich smutek. Pan ich pocieszy Przeciwnicy – chwalą się grzechem, cieszą się grzechem swoim i cudzym. Los ludzi uwikłanych w grzech ich nie obchodzi Oni nie potrzebują Bożego pocieszenia, sami się pocieszają.
 4. Spotkanie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym w środę o godz. 20.00 w oratorium św. Faustyny.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ofiarowana za mieszkańców ul. Wąskiej, Jankowskiego i Plantowej, a także wszystkie nasze parafialne sprawy, łącznie z uszanowaniem powagi dnia śmierci Pana Jezusa i za wszystkich wiele mówiących bez odpowiedzialności za wypowiadane słowo. Będzie możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej. Kochani nie bójcie się korzystać z daru tej modlitwy
 6. Spotkanie młodzieżowej wspólnoty Ruchu Światło-Życie w piątek po Mszy św. o godz. 18.00; w oratorium.
 7. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 8.30.
 8. Pielgrzymi do Ziemi Świętej mają spotkanie organizacyjne w środę 17 X o godz. 19.00 w oratorium. Proszę wszystkich jadących o dostarczenie paszportów do wglądu!!!
 9. Spotkanie przed uroczystością I Komunii Świętej dla rodziców dzieci komunijnych w przyszłą niedzielę 21 października o godz.19.00 w kościele.
 10. Spotkanie kandydatów do bierzmowania (kl. I) w niedzielę 21 X o 19.15 w oratorium.
 11. Różaniec za naszą Ojczyznę przed setną rocznicą odzyskania Niepodległości. Program:
2. Biczowanie PJ 14 października
3. Cierniem ukoronowanie PJ 15 października
4. Droga Krzyżowa PJ 16 października
5. Śmierć PJ na Krzyżu 17 października
1. Zmartwychwstanie PJ 18 października
2. Wniebowstąpienie PJ 19 października
3. Zesłanie Ducha Świętego 20 października
 1. Akcja zbierania nakrętek trwa.
 2. Dary dla naszych braci i sióstr na Litwę – zbiórka 23 października.
 3. Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe. Ofiara za jednorazowe dobrowolna, na roczne: imię lub nazwisko 30 zł.
 4. Informacja dla wszystkich palących papierosy na plakacie na tablicy ogłoszeń.
 5. Zbliżają się wybory w roku Ducha św. Jest prośba dla chętnych o podjęcie nowenny do Ducha św. w intencji dobrych wyborów dla Polski.
 6. Słowa uznania i wdzięczności składam na ręce p. Tomasza Bąka kierownika Gospodarki Komunalnej w Celestynowie za załatwienie i uruchomienie pompy wodnej na cmentarzu przy głównej bramie. Proszę również o przyjęcie słów szacunku p. Witolda Jaronia za całe dzieło Twojej pracy. Wszystkim wielkie Bóg zapłać. W modlitwie będę pamiętał.