Ogłoszenia duszpasterskie, 16 czerwca 2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 16 czerwca 2019 r.,
11 Niedziela Zwykła – Trójcy Świętej

 1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.40, w czwartki – po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy.
 2. Zapraszam dzisiaj (i w każdą niedzielę czerwca) na różaniec o godz. 17.15. Będziemy modlić się o miłosierdzie dla tych, którzy nie wiedzą, co czynią i pokój serca dla nas. Cmentarz nasz będzie monitorowany.
 3. Zapraszam wszystkie osoby, które przygotowały naszą świątynią na rocznicę I Komunii św. na spotkanie dzisiaj, 16 czerwca na, godz.19.00 do Oratorium św. Faustyny.
 4. W czwartek, 20 czerwca, uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 10.30, po, której wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Trasa nie uległa zmianie. Ruszamy z kościoła do Urzędu Gminy następnie ul. prof. Koprowskiego do Hali Sportowej, następnie ul Wrzosową i Szkolną do Przedszkola i wracamy do kościoła. Msze św., kazanie i procesje poprowadzi ks. Jarosław Wasielewski z Warszawy. Proszę o udekorowanie trasy naszej procesji. Zapraszam jednostki straży pożarnej całą asystę służbę liturgiczną nasz chór Caelestis dzieci komunijne, rocznicowe i małe dziewczynki do sypania kwiatów i całą parafię. Wieczorem jest również Msza św. o godz.18.00
 5. .Adoracja Najświętszego Sakramentu we czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ofiarowana za zmarłych z rodzin ul Spornej, Wschodniej, Kwiatowej, Obrońców Pokoju i za dusze w czyśćcu cierpiące. Będzie możliwość skorzystania modlitwy wstawienniczej. Proszę o przygotowanie rozważań i poprowadzenie adoracji. Serdecznie zapraszamy.
 6. Zapraszam wraz ze wspólnotą Wniebogłosy na Wieczór Uwielbienia Pana, w niedzielę 23.06.br. ”Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie (wzgarda, obelgi)” Przeciwnicy spokojne życie fałszywych proroków. W ich oczach inni to zagrożenie.
 7. Nasze stare ławki zostały ofiarowane do nowej parafii, gdzie dopiero kościół jest w budowie do Kobyłki-Maciołków.
 8. Zaproszenie na pielgrzymkę do św. Charbela (Liban 21-28 lipca 2019) na tablicy ogłoszeń
 9. Dzisiaj jest zbiórka dla księży studiujących za granicą.
 10. Propozycje na rekolekcje dla dziewcząt. Tablica ogłoszeń.
 11. Oblężenie Jasnej Góry przez mężczyzn, 22 czerwca 2019 r. Plakat. Nowenna pompejańska świętość rodzin. Plakat.
 12. Akcja zbierania nakrętek trwa. Bardzo dziękuję i proszę o kontynuację