Sty 06

Intencja mszalne 7-13 stycznia 2019 r.

    Poniedziałek 7.01. –

      7:00  +Franciszka Kozerę (od Filipowiczów)

      7:00  +Dorotę Starosz (od Trzpilów)

      7.00   +Wandę Sokół (od koleżanek z kościoła)

      18.00 Dz.- bł. (27 r. ur.) Bartłomieja, o bł. Boże dla jubilata i Cr.

    Wtorek 8.01.

      7:00  +Franciszka Kozerę (od Rudków i Dziubińskich)

      7.00   +Edwarda Chodkiewicza (odWiesława Bąka Adama Chodkiewicza)

      7.00   +Stanisława Rodka (int. pogrzebowa)

      18.00 +Józefa (14 r. śm.) i Feliksa Piętków

    Środa 9.01.  

      7:00  +Stefana Firląga (miesiąc po śmierci).

      7:00  +Krystynę Ochnik (int. pogrzebowa)

      7.00   +Feliksa Bąka (int. pogrzebowa)

            18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Msza Św. zbiorowa

+Bronisława Rosłońca (taca nowenna do końca 2019 r.)

+Stanisławę Jankowską (taca nowenna do końca 2019 r.)

+Jana Maciosa (taca nowenna do końca 2019 r.)

+Marcina Jesiona (taca nowenna do końca 2019 r.)

+Dorotę Starosz (miesiąc po śmieci)

+Stanisława Gniadka  (nowenna do 8 maja od sąsiadów)

    Czwartek 10.01.

      7:00  +Genowefę Szmulewicz.

      7:00  +Wiesława Zboinę (15 r. śm.), jego rodziców i rodzeństwo

      18.00 Za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach i za dusze w czyśćcu cierpiące.

    Piątek 11.01.

      7:00  +Jerzego Lenarczyka (od Bąków i Skoczków).

      7.00   +Edwarda Chodkiewicza (od Szuchników).

      7.00   +Mariana Kowalczyka ( int. pogrzebowa)

      18.00 +Jana (10 r. śm.), Kazimierę, Aleksandra Borowskich, Mariannę, Wojciecha, Henryka Rosłońców, Janinę Masną.

    Sobota 12.01. –

      7:00  + Genowefę Rosłoniec (od Beaty i Mateusza)

      7:00  +Józefa i Helenę Sęków

      18.00 +Janusza, Ewelinę Bakułów, Katarzynę, Rocha, Stanisława, Eugeniusza, Janinę, Józefa Cyganów.

      18.00 +Stanisławę Jankowską (miesiąc po śmierci).

     Niedziela 13.01.Niedziela ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

      7.00   +Edwarda Chodkiewicza (od siostry i córki chrzestnej z rodziną)

      9.00   +Bronisława Kurkowskiego

      9.00   Dz.- bł. ks. Lucjana (imieninowa i 70 r. ur.), o bł. Boże i opiekę MB dla jubilata i solenizanta.

      10.30 O bł. Boże dla Alicji Lusawy (18 r. ur.) i Cr.

      12.00 Dz.-bł. (w 18 r. ur.) Marcina Kalbarczyka, o bł. Boże na progu dorosłego życia dla jubilata i Cr.

      12.00 Za Parafian

      16.00 Regut    +Anielę Jana Józefa Bąków i Cr. Koców.

      18.00 +Ludwika (9 r. śm.) Sobotę, Cr. Wojdowiczów i Sobotów