Lip 15

Ogłoszenia duszpasterskie, 16 lipca 2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
15 Niedziela Zwykła – 16 lipca 2017 r.

  1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu za wspólnotę, która prowadzi adorację, za nasze rodziny, aby było w nich więcej miłości, szacunku, pokory, aby były Bogiem silne, a wtedy będą powołania, będzie piękne oblicze parafii, Ojczyzny, oraz za misje, za poczęte życie, za uzależnionych i we wszystkich osobistych intencjach. Modlitwy prowadzi RRR św. Antoniego. Zapraszamy na osobistą adorację Pana Jezusa w ciszy od godz. 19.15 do 20.15 w czwartek.
  2. W najbliższą niedziele w naszej parafii będzie poświecenie pojazdów po każdej Mszy św. Serdeczne Bóg zapłać za ofiara składane przy tej okazji.
  3. Kurs komputerowy dla początkujących uczestników 50+; spotkanie dla zainteresowanych, w środę, 19 lipca o godz.19.00 w oratorium św. Faustyny
  4. Zbieramy w dalszym ciągu nakrętki.
  5. Zapowiedzi przedślubne:

Przemysław-Paweł Jałocha, kawaler z Sobienek par. św. Andrzeja i Bartłomieja w Osiecku i Magdalena Michalczyk, panna z Celestynowa par tut. Zap. 2.

Damian-Paweł Popis, kawaler z Reguta par tut. i Kamila Kisiel, panna z Nowej Osuchowej par. św. Apostołów Piotra i Pawła. Zap. 2.

Robert Gryz, kawaler Kałuszyna par. Wniebowzięcia N.M.P. i Weronika Wasilewska, panna z Celestynowa par tut. Zap.1.

  1. Prasa katolicka Idziemy: