Wrz 17

Ogłoszenia duszpasterskie, 17 września 2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
24 niedziela zwykła – 17 września 2017 r.

  1. Dziś rozpoczynamy nasze święte Misje Parafialne, które potrwają do przyszłej niedzieli. Prowadzą je Księża Michalici – ks. Piotr i ks. Rafał. Spowiedź będzie dopiero od środy. Taca będzie zbierana w pon. i wt. Dla parafii, a sobotę i niedzielę dla misjonarzy.
  2. W czasie misji kancelaria nieczynna.
  3. W czasie misji, w niedziele 17 i 24 września nie ma Mszy św. w Regucie o godzinie 16.00.
  4. Posterunek Policji w Celestynowie informuje o oszustach, którzy „na wnuczka” lub „na policjanta” oszukują starszych mieszkańców wyłudzając pieniądze. Policja nie prosi o pieniądze. Jeśli masz wątpliwości dzwoń pod 112. Szczegóły na Plakacie.
  5. W sobotę 23 września, w godz. 13.30-22.00, na Placu Piłsudskiego w Warszawie będzie miało miejsce jedyne w swoim rodzaju wydarzenie organizowane przez Ruch Światło-Życie: Spotkanie „Świadek Wolności”. W tym dniu centralny plac stolicy stanie się areną świadectw, pokazów edukacyjnych, debat, konkursów i zabaw, a także promocji kampanii społecznej „Nie piję, bo kocham”. Imprezę zakończy wieczorny koncert z udziałem m.in. Full Power Spirit i ARKA NOEGO. Spotkanie będzie nawiązywać do obchodów30-lecia narodzin dla Nieba ks. Franciszka Blachnickiego, a jednocześnie wpisywać się w ramy Narodowego Kongresu Trzeźwości, odbywającego się w dniach 21-23 września na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Plakat.
  6. Jak widać, już mamy wyświetlane teksty. Pragnę podziękować wszystkim ofiarodawcom – 9 osób indywidualnie i jedna wspólnota parafialna, koszt inwestycji 4000 zł. Serdeczne Bóg zapłać za ten dar, który posłuży nam wszystkim.
  7. Zapowiedzi przedślubne:

Łukasz Kamiński, kawaler z Dąbrówki, par. tut. i Martyna Sokół, panna z Kątów par. Kołbiel. Zap. 2.

  1. Prasa katolicka Idziemy: