Lip 02

Ogłoszenia duszpasterskie, 2 lipca 2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
13 Niedziela Zwykła – 2 lipca 2017 r.

  1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca na adoracja Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą różańcowa o godz. 17.15. Zapraszam.
  2. Konferencja dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest dziecka do 6 sierpnia włącznie w poniedziałek, 3 lipca o godz.19.00 w oratorium św. Faustyny.
  3. W środę, 5 lipca o godz. 7.00 Msza św. koncelebrowana z księżmi z Ukrainy
  4. Czwartkową adorację ofiarujemy za wspólnotę, która prowadzi adorację, za nasze rodziny, aby było w nich więcej miłości, szacunku, pokory, aby były Bogiem silne a wtedy będą powołania, będzie piękne oblicze parafii, Ojczyzny, oraz za misje, za poczęte życie, za uzależnionych i we wszystkich osobistych intencjach. Modlitwy prowadzi RRR za dzieci bł. Anieli Salawy. Zapraszamy na osobistą adorację Pana Jezusa w ciszy od godz. 19.15 do 20.15.
  5. Pierwszy piątek miesiąca. Wizyta u chorych od godz. 8.30. Msza św. o 7.00, 15.00 o Najśw. Sercu PJ i 18.00. Możliwość spowiedzi.
  6. W najbliższą niedzielę, 9 lipca będziemy gościć naszą diecezjalną telewizję Salwe TV. Na każdej Mszy świętej ewangelizator mówi swoje świadectwo nawrócenia i interwencji Pana Boga w jego życiu. Na zakończenie zapraszamy wiernych na wieczorne spotkanie modlitewne o godz.19.00, na które składa się pełna wersja świadectwa nawrócenia, modlitwa uwielbienia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Podczas całej niedzieli jest również możliwość nabycia za dobrowolną ofiarę nagrań DVD i książeczek ze świadectwami.
  7. Zbieramy w dalszym ciągu nakrętki.
  8. Zapowiedzi przedślubne:

Mariusz Frąckiewicz, kawaler z Toporu, par. św. Stanisława bpa i m. w Stoczku Węgrowskim i Agata Witak, panna z Celestynowa, par. tut. Zap. 2.

Damian Sebastian Serafin, kawaler z Lipin, par. Jeruzal Miński i Katarzyna Płoszaj panna z Celestynowa par. tut. Zap.1.

Karol Kiliszek kawaler z Celestynowa par. tut. i Monika Witak panna z Dąbrówki, par. Stara Wieś. Zap.1.

  1. Prasa katolicka Idziemy: