Ogłoszenia duszpasterskie, 2 września 2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
2 września 2018 r., 22 niedziela zwykła,

 1. Dzisiaj zbiórka do puszki na Katolicki Ośrodek Adopcyjny. Zapraszam na godz.17.15 do wspólnej adoracji Pana Jezusa połączonej z modlitwą różańcową z racji I niedzieli.
 2. Rodzice dzieci komunijnych są zaproszeni 2 września o godz. 19.00 na spotkanie organizacyjne w związku I Komunią dzieci. Gdyby ktoś z rodziców nie mógł przyjść proszę o zastępstwo. Warto mieć ze sobą parę groszy.
 3. Zapraszamy wszystkich na Msze św. o godzinie 8.00 jutro, tj. w poniedziałek zarówno w Celestynowie jak i w Regucie, w straży na rozpoczęcie nowego roku pracy w szkole.
 4. W poniedziałek, 3.09 o godzinie 19.00 w oratorium św. Faustyny spotkanie dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest dziecka do 7 października włącznie.
 5. Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym w środę, o godz. 20.00 w kościole. Pierwsze spotkanie będzie przed Najświętszym Sakramentem. Zapraszam.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ofiarowana za mieszkańców ul. Prusa, a także wszystkie nasze parafialne sprawy, łącznie z uszanowaniem powagi dnia śmierci Pana Jezusa i za wszystkich wiele mówiących bez odpowiedzialności za wypowiadane słowo i o powołania do pracy w winnicy pańskiej..
 7. I piątek miesiąca. Wizyta u chorych od godziny 8.30. Zachęcamy do spowiedzi z racji I piątku i rozpoczęcia nowego roku pracy w szkole.
 8. Spotkanie młodzieżowej wspólnoty Ruchu Światło-Życie w piątek o godz. 18.00; rozpoczniemy Mszą świętą, później w oratorium.
 9. Spotkanie ministrantów ze szkoły podstawowej i gimnazjum w sobotę, 8 września o godz. 19.00 w oratorium. Zapraszam z Rodzicami, także i nowych chłopców od kl. III.
 10. W przyszłą niedzielę taca na Seminarium Duchowne.
 11. Spotkanie dla uczniów VIII i IIIgim, którzy pragną rozpocząć przygotowanie do Bierzmowania, będzie w niedzielę, 9 września o godz. 19.15 w kościele. Zapraszam z Rodzicami.
 12. Jest na tablicy ogłoszeń zaproszenie na rekolekcje na STADIONIE MŁODYCH. Proszę o zapoznanie się i skorzystanie.
 13. Prace w kościele wstrzymałem. W przyszłą niedzielę podam dokładne informacje.
 14. Zapraszam do modlitwy różańcowej za naszą Umiłowaną Ojczyznę przed setną rocznicą odzyskania Niepodległości. Podaje program:
5. Ustanowienie Eucharystii 2 września
1. Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu 3 września
2. Biczowanie Pana Jezusa. 4 września
3. Cierniem ukoronowanie PJ 5 września
4. Droga Krzyżowa Pana Jezusa 6 września
5. Śmierć Pana Jezusa 7 września
1. Zmartwychwstanie Pana Jezusa 8 września
 1. Akcja zbierania nakrętek trwa. Wielkie słowa wdzięczności dla wszystkich.
 2. Zapowiedzi przedślubne:
 3. Prasa katolicka: Idziemy
  Jest do odebrania w zakrystii nowy dwumiesięcznik Któż jak Bóg