Ogłoszenia duszpasterskie, 20 maja 2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
20 maja 2018 r., Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

 1. Dzisiejsza taca na seminarium.
 2. Dzisiaj można uzyskać odpust zupełny za śpiew lub recytację hymnu do Ducha Świętego. Kończy się czas komunii św. wielkanocnej.
 3. W poniedziałek, 21 maja, święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz.7.00, 17.00 i 18.00
 4. Od poniedziałku, 21 maja rozpoczynamy po raz kolejny nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Kończymy 30 maja na Mszy św. o godz. 18.00.
 5. W najbliższy czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Okazja do wyrażenia życzeń nie tylko z racji sakramentu kapłaństwa, ale aby nie mnożyć tych świąt w tym dniu wszyscy kapłani naszej parafii będą świętować swoją rocznicę święceń. Bóg zapłać.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ofiarowana za mieszkańców Celestynowa z ul. Broniewskiego i Kolejowej. Pamiętać będziemy o imprezujących w piątek. Jak również o wszystkich mówiących o innych, a nie o sobie. O miłosierdzie Boże. Zapraszamy
 7. Wieczorne czuwanie modlitewne o rychłą beatyfikację Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Katedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie w niedzielę, 27 maja br. godz. 20.30-0.50. Wyjazd organizowany przez braci z Totus Tuus. Zapraszamy chętnych do zapisu w zakrystii, od tego zależy zamówienie autokaru. Wyjazd godz. 19.00.
 8. Koncert Marcina Wargockiego, i promocja własnej płyty pt. GPS na Niebo, w przyszłą niedzielę 27 maja br. o godz. 19.00 w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy na refleksję i zasłuchanie w modlitwę wyśpiewaną do Boga.
 9. Nabożeństwa majowe: niedziela 17.30 w tygodniu ok.17.40, a w czwartki 18.40.
 10. Poświęcenie pól w Regucie, w niedzielę, 27maja, po mszy św. o godz.16.00
 11. Majówka przy krzyżu na ul. Osieckiej 2 będzie w niedzielę 27 maja, o godzinie 19.30, zapraszamy.
 12. Akcja zbierania nakrętek trwa nadal. Wielkie słowa wdzięczności dla wszystkich.
 13. Zapowiedzi przedślubne:

PiotrMariusz Siemakowski kawaler z Otwocka, par. św. Wincentego a Paulo i Klaudia Galas panna z Reguta par. tut. Zap. 2.

Tomasz Jurkowicz kawaler z Pruszcza Gdańskiego, par. bł. Michała Kozala i Olga Karolina Kruszewska, panna z Mińska Maz., par. św. Antoniego. Zap. 2.

Marcin Krzemiński kawaler z Celestynowa par tut. i Aneta Talar panna z Pobiedzisk, par. Węglewo Zap. 2.

Piotr Sural kawaler i Dominika Kopcińska panna oboje z Celestynowa par. tut. Zap.1

Jakub Sadoch, kawaler z Celestynowa i Magdalena- Kamila Truba, panna z Otwocka par. M.B. Królowej Polski. Zap.1.

Marek Przybysz kawaler z Celestynowa par. tut. i Marta Biernat panna z Wielgolasu par. M.B. Różańcowej. Zap.1.