Kwi 22

Ogłoszenia duszpasterskie, 22 kwietnia 2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
22 kwietnia 2018 r. 4 Niedziela Wielkanocna

  1. Spotkanie rodziców dzieci komunijnych dzisiaj 22 kwietnia o godzinie 19.00 w kościele. Podam rodzicom wszystkie informacje o spotkaniach. Warto będzie mieć coś do pisania. Przynosimy na kartce swój podpis. Zapraszamy.
  2. Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły i kończymy w środę 25 kwietnia Mszą św. o godz. 18.00.
  3. W ośrodku zdrowia w Celestynowie raz w miesiącu odbywają się konsultacje chirurga ze Szpitala Czerniakowskiego z Warszawy. Potrzebujący takiej konsultacji ze skierowaniem udają się do rejestracji ośrodka zdrowia.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ofiarowana za mieszkańców Celestynowa z ul. Wojska Polskiego z blokami. Proszę o przygotowanie rozważań. Pamiętać będziemy w modlitwie prosząc o Boże miłosierdzie dla wszystkich organizujących przeróżne imprezy rodzinne w piątki. Pan Jezus powiedział „Przyjdzie dzień a zabiorą im Pana Młodego i wtedy w owe dni będą pościli.” Serdecznie zapraszamy.
  5. Na pielgrzymki zagraniczne można wpisywać się na listy rezerwowe. Przedpłata do Italii 1000 zł do końca kwietnia br., z dowodem osobistym. Spotkanie organizacyjne będzie 6 maja br. o godz. 13.00 w oratorium..
  6. Zapraszam wraz ze wspólnotą Muzyczne Uwielbienie Pana Wniebogłosy na szczególną modlitwę w przyszłą niedzielę tj.29 kwietnia na godz.19.00.
  7. Za tydzień, 29 kwietnia będziemy gościć ks. proboszcza Grzegorza Mioduchowskiego z Nadmy. Wygłosi kazania i ofiary złożone na tace przeznaczymy na budowę tamtego kościoła.
  8. Plan prac gospodarczych na ten rok. Ostatni tydzień czerwca położymy posadzkę i wymiana mebli zakrystii łącznie z pomalowaniem, a od września nowe ławki. Sponsorzy ławek będą zaproszeni do spotkania we wrześniu. Mam nadzieje, że do końca toku żadnych długów nie będzie.
  9. Zapowiedzi przedślubne:

Jan Sokół wdowiec i Elżbieta Prasuła wdowa oboje z Celestynowa par. tut. Zap.1.

Prasa katolicka Idziemy