Paź 22

Ogłoszenia duszpasterskie, 22 października 2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
29 niedziela zwykła – 22 października 2017 r.

 1. Nabożeństwa różańcowe, w niedziele o godz.17.15 w czwartki po Mszy św. o godz. 18.00 a w pozostałe dni po Mszy św. o godz. 17.00, czyli ok. godz.17 35. Wszyscy są zaproszeni. Zapraszamy.
 2. Zapraszamy całe rodziny na wieczorne Uwielbienie Pana dzisiaj po Mszy św. o godz.18.00. Około 19.00 taka modlitwa się rozpocznie.
 3. Spotkanie do bierzmowania dla młodzieży kl. I ponadgim. oraz pracujących, a jeszcze nie wybierzmowanych, w niedzielę 22 października o godz. 19.15 w oratorium.
 4. Spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym w środę o godz. 20.00.
 5. Adorację Najświętszego Sakramentu, w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ofiarowana za wspólnotę, która prowadzi adorację, za nasze rodziny, aby było w nich więcej miłości, szacunku, pokory, by były Bogiem silne, za Ojczyznę, za poczęte życie, za uzależnionych i we wszystkich osobistych intencjach Modlitwy poprowadzi Krąg DK św. Jana Pawła II.
 6. Akcja zbierania nakrętek dalej trwa. Bóg zapłać za to podjęte dzieło.
 7. Przyjmujemy wypominki za zmarłych. W Dzień Zaduszny procesja z wypominkami będzie na cmentarzu o godz. 15.00. (Z racji pierwszego czwartku, jak zwykle, wieczorem różaniec w kościele)
 8. Od jutra klucze do bram na cmentarzu będą u p. Jacka Adamczyka. U niego również wnosimy opłatę na wjazd na cmentarz. Wszystkich zainteresowanych ta zmianą zapraszam na indywidualne spotkanie. Dziękuje za zrozumienie i przepraszam za trudności, jeżeli takowe by powstały.
 9. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy tydzień modlitw w intencji misji.
 • Zapowiedzi przedślubne:
  Szymon Szymczak kawaler i Karolina Paulina Pokrywka, panna, oboje z Ponurzycy, par. Osieck. 2

Marek Nowak, kawaler z Celestynowa par tut i Marlena Wojtczak, panna

z par św. Stanisława B. M. w Osuchowie Zap.1.

 1. Prasa katolicka Idziemy: