Kwi 23

Ogłoszenia duszpasterskie, 23 kwietnia 2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
2 Niedziela Wielkanocna, 23 kwietnia 2016 r.

 1. Godzina Miłosierdzia dla Świata o 15.00, będzie Koronka do Bożego Miłosierdzia i droga Światła i proszę o poprowadzenie tej drogi krąg DK św. Faustyny. Zapraszamy.
 2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy tydzień miłosierdzia.
 3. Jutro uroczystość św. Wojciecha bp. i męczennika.
 4. We wtorek zapraszamy na godz. 20.00 na nasze rekolekcje wraz z muzycznym uwielbieniem Pana Wniebogłosy
 5. We środę spotkanie modlitewne o godz. 20.00 Odnowy w Duchu Świętym.
 6. Czwartkową adorację ofiarujemy za wspólnotę, która prowadzi adorację, za nasze rodziny, aby było w nich więcej miłości, szacunku, pokory, aby były Bogiem silne a wtedy będą powołania, będzie piękne oblicze parafii, Ojczyzny, oraz za misje, za poczęte życie, za uzależnionych i we wszystkich osobistych intencjach. Modlitwy prowadzi KŻR św. Sebastiana. Zapraszamy na osobistą adoracje Pana Jezusa w ciszy od około godz. 19.15 do 20.15.
 7. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki autokarowej do Medziugorie, w sobotę, 29 kwietnia o godz. 6.15, a następnie wyjazd o 7.00
 8. Spotkania w sobotę, 29 kwietnia, ministrantów mł. o godz. 8.30; Dzieci Bożych od 10.30.
 9. W przyszłą niedziele będziemy gościć ks. proboszcza Grzegorza Mioduchowskiego z Nadmy; wygłosi Słowo Boże a tace przekażemy na budowę świątyni.
 10. Akcja ewangelizacyjna przez Drogę Neokatechumenalną przy Kulfonie jest przełożona na przyszły rok.
 11. Rodzice dzieci komunijnych spotkanie maja w następującym porządku : IIIa poniedziałek kl. IIId i Regut we wtorek kl. IIIb i Dąbrówka w czwartek i kl. III c w piątek spotkania rozpoczynają się od godz.16.00. Dzieci przynoszą swoje zeszyty z pisanymi zaliczeniami od p. katechetki, a rodzice przynoszą swoje notatki. Spotkania będą w oratorium św. Faustyny. Natomiast w środę na godz.19.00 zapraszam całą grupę komunijną do kościoła.
 12. Ulotki do zabrania dla odmawiających różaniec na stoliku w kościele Temat Misje.
 13. Zapowiedzi przedślubne:
  Robert Sokół, kawaler z Dąbrówki i Marta Goźlińska, panna z Celestynowa oboje par. tut. 2.

Marek Gora, kawaler i Katarzyna Bąk, panna oboje z Celestynowa par tut, Zap. 1

Łukasz Zawada, kawaler z Celestynowa par tut. i Eweliną Miszkurka, panna z Żelechowa par. Zwiastowania Pańskiego Zap. 1.

Marcin Krawczyk kawaler i Hanna-Barbara Jac, panna oboje z Reguta par tut. Zap. 1.

Kamil Krzysztof Domański, kawaler z Grójca par św. Mikołaja i Katarzyna Dorota Osica, panna z Celestynowa par tut. Zap. 1.

 1. Prasa katolicka Idziemy: