Lip 23

Ogłoszenia duszpasterskie, 23 lipca 2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
16 Niedziela Zwykła – 23 lipca 2017 r.

  1. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu za wspólnotę, która prowadzi adorację, za nasze rodziny, aby było w nich więcej miłości, szacunku, pokory, aby były Bogiem silne, a wtedy będą powołania, będzie piękne oblicze parafii, Ojczyzny, oraz za misje, za poczęte życie, za uzależnionych i we wszystkich osobistych intencjach. Modlitwy prowadzi R.R. św. Krzysztofa. Zapraszamy na osobistą adorację Pana Jezusa w ciszy od godz. 19.15 do 20.15 w czwartek.
  2. Gdyby ktoś czcigodnych parafian chciał dołączyć do tego kursu komputerowego to zapraszam do zakrystii po Mszy św. Przypominam, że młodzież 25+ ma również możliwość skończenia takiego kursu. Warunki szkoła średnia (max) Po tym kursie otrzymują certyfikat zgodny z normami Unii Europejskiej umożliwiający zdobycie lepszej pracy gdzie wymagana jest znajomość pracy na komputerze.
  3. Msza św. pogrzebowa ks. Gerarda Jareckiego w czwartek, 27 lipca o godz. 9.00 w Celestynowie. Gdyby ktoś z parafian chciał udać się do Mogielnicy na Msze św. o godzinie 13.00 i odprowadzić na cmentarz ciało ks. Gerarda bardzo proszę o zgłaszanie się do zakrystii po tej Mszy św. abyśmy wiedzieli czy zamawiać autokar.
  4. Zbieramy w dalszym ciągu nakrętki.
  5. Zapowiedzi przedślubne:

Robert Gryz, kawaler Kałuszyna par. Wniebowzięcia NMP i Weronika Wasilewska, panna z Celestynowa par tut. Zap. 2.

Robert Ocypa, kawaler z Celestynowa par. tut. i Olga Szczekutek, panna z par. N.M.P. Matki Kościoła w Markach. Zap. 1.

Łukasz Król, kawaler z Warszawy par. Wniewbow. NMP w Zerzniu i Sylwia Socha, panna z Dąbrówki par. tut. Zap. 1

Maciej- Piotr Dziubiński, kawaler z Kiełpina par św. Małgorzaty w Łomiankach i Jogoda Kurzyp, panna z Dąbrówki par tut Zap. 1.

  1. Prasa katolicka Idziemy: