Ogłoszenia duszpasterskie, 24 czerwca 2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
24 czerwca 2018 r., 12 niedziela zwykła, Ur. Narodzenia św. Jana Chrzciciela

  1. Nabożeństwa czerwcowe: niedziela 17.30 w tygodniu ok.17.40, a w czwartki 18.40
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ofiarowana szczególnie za mieszkańców z ul. Osieckiej i wszystkie nasze parafialne sprawy łącznie z uszanowaniem powagi dnia śmierci Pana Jezusa i za wszystkich wiele mówiących. Będzie możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej.
  3. W piątek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Nie ma postu Taca będzie i zbierana i przeznaczona na Bazylikę św. Piotra na Watykanie. W tym dniu będziemy gościli konną pielgrzymkę Ułanów. Zapraszam na apel z Ułanami na godz. 20.30. Proszę przygotowanie strawy dla koni.
  4. Pielgrzymka autokarowa z naszej parafii do o. Pio i innych miejsc świętych we Włoszech, wyrusza w piątek, 29 czerwca o godz. 16.30. Autokar będzie wcześniej. Proszę o przypomnienie wszystkim pielgrzymom.
  5. Akcja zbierania nakrętek trwa nadal. Wielkie słowa wdzięczności dla wszystkich.
  6. Zaproszenia na piesze pielgrzymki od sanktuariów są na tablicy ogłoszeń.
  7. W związku z wejściem w życie ustawy o ochronie danych osobowych, czyli tzw. RODO, także i w parafii obowiązują zasady podobne, jak w instytucjach czy urzędach. Prosimy, więc o zgłaszanie się osobiste we własnych sprawach, a nie wysyłanie innych osób; chyba, że ze specjalnym upoważnieniem na piśmie.

Rodzice dzieci komunijnych i rocznicowych z daru ołtarza zostało zmienione oświetlenie prezbiterium. Bóg zapłać