Cze 25

Ogłoszenia duszpasterskie, 25 czerwca 2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
12 Niedziela Zwykła – 25 czerwca 2017 r.

 1. Dzisiaj przed kościołem puszka na Radio Maryja i TV Trwam.
 2. Spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym w środę, o godz. 20.00
 3. Czwartkową adorację ofiarujemy za wspólnotę, która prowadzi adorację, za nasze rodziny, aby było w nich więcej miłości, szacunku, pokory, aby były Bogiem silne a wtedy będą powołania, będzie piękne oblicze parafii, Ojczyzny, oraz za misje, za poczęte życie, za uzależnionych i we wszystkich osobistych intencjach. Modlitwy prowadzi RRR za dzieci św.Joanny Beretti Moli. Zapraszamy na osobistą adorację Pana Jezusa w ciszy od godz. 19.15 do 20.15.
 4. W czwartek przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie
 5. Pierwsza sobota miesiąca. Rozpoczynamy nasze modlitwy od godz. 7.00, Msza św. o godz. 8:00. Możliwość spowiedzi.
 6. W piątek 30 czerwca gościmy pielgrzymkę konną na Jasną Górę. Tradycyjnie prosimy o przygotowanie strawy dla koni. Apel z ułanami godz.. 20:30.
 7. W sobotę, 1 lipca wyjazd autokaru na stadion o godz. 6.50
 8. Zapraszamy dzieci, młodzież i całą parafię na nabożeństwa czerwcowe, w niedzielę i dni powszednie o godz.17.30, w czwartek o godz.18.30.
 9. Są małżeństwa, zainteresowane nowym kręgiem Domowego Kościoła, dlatego zapraszam wszystkie pary małżeńskie, które już się zdecydowały, albo pragną się zdecydować na włączenie się do Kręgu małżeńskiego na spotkanie informacyjne w środę o godz. 19.00 do kościoła.
 10. Zbieramy w dalszym ciągu nakrętki.
 11. Zapowiedzi przedślubne:

Łukasz Sobota, kawaler i Monika Olszewska, panna oboje z Dąbrówki par. tut. Zap.2.
Mariusz Frąckiewicz, kawaler z Toporu, par. św. Stanisława bpa i m. w Stoczku Węgrowskim i Agata Witak, panna z Celestynowa par. tut. Zap. 1.

 1. Prasa katolicka Idziemy: