Kwi 29

Ogłoszenia duszpasterskie, 30 kwietnia 2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
3 Niedziela Wielkanocna, 30 kwietnia 2016 r.

 1. Zapraszamy dzieci, młodzież i całą parafię na nabożeństwa majowe, które będą celebrowane po Mszy św. o godz.17.00 a przed 18.00.Dla dzieci będą niespodzianki.
 2. W środę przypada 3 maja Uroczystość Królowej Polski i Rocznica Konstytucji 3 maja Msze św. o godz.7.00 9.00 10.30 i 18.00 Msza św. o godz. 10.30 za Ojczyznę i Strażaków po mszy św. złożenie kwiatów przy pomniku i zapraszamy na koncert. Zapraszamy poczty sztandarowe. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.
 3. We środę spotkanie modlitewne o godz. 20.00 Odnowy w Duchu Świętym.
 4. Czwartkową adorację ofiarujemy za wspólnotę, która prowadzi adorację, za nasze rodziny, aby było w nich więcej miłości, szacunku, pokory, aby były Bogiem silne a wtedy będą powołania, będzie piękne oblicze parafii, Ojczyzny, oraz za misje, za poczęte życie, za uzależnionych i we wszystkich osobistych intencjach. Modlitwy prowadzi Róża Różańcowa Rodziców św. Józefa Oblubieńca. Zapraszamy na osobistą adorację Pana Jezusa w ciszy od około godz. 19.15 do 20.15.
 5. I piątek. Wizyta u chorych od godz. 8.30 Tabor i Regut o od ok. godziny 10.00 u chorych poczynając od ul Mokrej i dalej bez zmian. Możliwość spowiedzi. Dalej bez zmian.
 6. I sobota miesiąca. Modlitwy rozpoczynamy od godz.7.00.Możliwość spowiedzi. Msza św. o godz. 8.00.
 7. Spotkania dla ministrantów mł. w sobotę, 6 maja, nie ma.
 8. Odbiór alb 5 maja od godz. 18.00w oratorium św. Faustyny.
 9. Stan zdrowia p. Jana Grajdy uniemożliwia dalszą prace na cmentarzu. Prace te będzie dalej wykonywał p. Jacek Adamczyk Obydwu panów polecam modlitwom czcigodnych parafian.
 10. Zapowiedzi przedślubne:
  Marek Gora, kawaler i Katarzyna Bąk, panna oboje z Celestynowa par tut, 2

Łukasz Zawada, kawaler z Celestynowa par tut. i Ewelina Miszkurka, panna z Żelechowa par. Zwiastowania Pańskiego Zap. 2.

Marcin Krawczyk kawaler i Hanna-Barbara Jac, panna oboje z Reguta par tut. Zap. 2.

Kamil Krzysztof Domański, kawaler z Grójca par św. Mikołaja i Katarzyna Dorota Osica, panna z Celestynowa par tut. Zap. 2.

Przemysław Kośmicki, kawaler z Warszawy-Międzylesia par. Imienia N.M.P. i Patrycja Masna, panna z Celestynowa, par. tut. Zap. 1

Paweł Mazek, kawaler z Dąbrówki par. tut i Anna Wójcik, panna z par. św. Jana Chrzciciela w Warszawicach, Zap. 1.

Mariusz Broda, kawaler z Gocławia, par. NMP Królowej i Daria Emilia Białobrzewska panna z Celestynowa par. tut. Zap. 1.

Krzysztof Hawaj, kawaler z Reguta par. tut. i Klaudia Kupiec, panna z par. Matki Teresy z Kalkuty w Kobyłce-Turowie. Zap. 1.

Antoni Kamiński, kawaler z Lasku i Anna Wiśniewska, panna z Celestynowa, oboje par. tut. Zap. 1

 1. Prasa katolicka Idziemy: