Ogłoszenia duszpasterskie, 29 lipca 2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
29 lipca 2018 r., 17 niedziela zwykła,

 1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ofiarowana za mieszkańców ul. Podgórnej i Miodowej a także wszystkie nasze parafialne sprawy łącznie z uszanowaniem powagi dnia śmierci Pana Jezusa i za wszystkich wiele mówiących..
 2. W czwartek, 2 sierpnia jest możliwość uzyskania odpustu zupełnego, zwanego „Porcjunkuli” przez pobożne nawiedzenie kościoła i modlitwa: Ojcze nasz i Wierze w Boga. W Starej Wsi odpust parafialny ku czci MB Anielskiej; uroczysta Msza św. o godz.11.00, Zapraszamy.
 3. Nowennę do MB Rozwiązującej Węzły kończymy 1 sierpnia na Mszy św. o godz. 18.00.
 4. W środę, 1 sierpnia, przypada 74 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.
 5. I piątek miesiąca Wizyta u chorych od godz.8.30 Dalszy program bez zmian. Serdecznie zapraszamy.
 6. I sobota miesiąca. Modlitwy rozpoczynamy o godz. 7.00. Msza św. o godz.8.00. W tym dniu apel w Regucie z pielgrzymami z Drohiczyna o godz.21.00.Zapraszamy.
 7. W przyszłą niedzielę, 5 sierpnia w Regucie, Msza św. o godz.. 7.00, razem z pielgrzymami z Drohiczyna. Proszę parafian z Reguta o przyjęcie pielgrzymów jak zawsze z serca. Bądźcie świadkami miłości.
 8. Zaproszenia na piesze pielgrzymki od sanktuariów są na tablicy ogłoszeń.
 9. Słowa wdzięczności składam wszystkim za modlitwę z racji moich świąt i tak wiele przysłanych drogą smsową ciepłych słów. W swoich modlitwach Bogu Najwyższemu podziękowałem i nadal będę bardzo dziękował.
 10. Zapraszam wraz z Radą Duszpasterską do szczególnej przygody. Kochani od pierwszej soboty miesiąca sierpnia tj. 4 do 11 listopada, kiedy będziemy obchodzić setną rocznicę odzyskania Niepodległości zostanie 100 dni. Do tej wielkiej rocznicy zachęcam Was drodzy parafianie abyśmy od 4 sierpnia podjęli modlitwę różańcowa w tej intencji. Bedzie to tak wyglądać. Codziennie odmawiamy jedną tajemnicę różańca. Rozpoczynamy w sobotę, I t. radosną, w niedzielę II t. radosną. Odmawiamy najlepiej rodzinami czy indywidualnie. W najbliższą niedzielę podam kolejne tajemnice. Propozycje już dzisiaj składam, że przed 11 listopada zbierzemy obrazki, na których nazwiskami lub anonimowo złożymy nasz dar przez Niepokalane Serce Maryi na naszym ołtarzu. Będzie również na nasze stronie parafialnej podany cały program celebracji tej modlitwy. Kochamy nasza Ojczyznę i sprawdzoną bronią pragniemy Ją uratować
 11. Akcja zbierania nakrętek trwa nadal. Wielkie słowa wdzięczności dla wszystkich.