Ogłoszenia duszpasterskie, 30 września 2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
30 września 2018 r., 26 niedziela zwykła

 1. Od jutra rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Będą celebrowane po Mszy św. o godz.17.00 z wyjątkiem czwartków, jak zawsze po Mszy św. godz.. 18.00. Serdecznie zapraszam.
 2. Zapraszamy we wtorek na koronkę do św. Michała Archanioła po Mszy św. o godz.17.00
 3. Spotkanie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym w środę o godzinę 20.00 w oratorium św. Faustyny. Zapraszam
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ofiarowana za mieszkańców ul. Laskowskiej, a także wszystkie nasze parafialne sprawy, łącznie z uszanowaniem powagi dnia śmierci Pana Jezusa i za wszystkich wiele mówiących bez odpowiedzialności za wypowiadane słowo.
 5. I piątek miesiąca. Wizyta u chorych od godz. 8.30. Msza wotywna o godz. 15.00 i spowiedź. Przypomina dzieciom rocznicowym i kandydatom do sakramentu bierzmowania o rozpoczęciu obchodzenia I piątków miesiąca.
 6. I sobota miesiąca. Modlitwy rozpoczynamy o godz. 7.00. Msza św. o godz. 8.00.
 7. Spotkanie młodzieżowej wspólnoty Ruchu Światło-Życie w piątek po Mszy św. o godz. 18.00; w oratorium.
 8. W sobotę, 6 września, jedziemy na Stadion Młodych do Warszawy. Wyjazd o godz. 10.30 z parkingu, powrót ok. godz. 23. Proszę wziąć jeszcze 10 zł na przejazd, a także jedzenie i picie na cały dzień – na stadionie będzie też można coś kupić. Są miejsca! Zapraszamy. Dorosłych także proszę o potwierdzenie wyjazdu.
 9. W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 dzieci komunijne (kl. III) będą mieć poświęcone różańce i wręczone. Zapraszam.
 10. X. Różaniec ulicami Celestynowa w sobotę, 6 października o godz. 14.00 zaczynamy od kościoła.
 11. Pielgrzymi do Ziemi Świętej, którzy wpłacili zaliczkę, proszę o dopłatę (1100 zł).
 12. Zapraszam do modlitwy różańcowej za naszą umiłowaną Ojczyznę przed setną rocznicą odzyskania Niepodległości. Podaje program:
4. Wniebowzięcie NMP 1 października
5. Ukoronowanie NMP na Królową Nieba i Ziemi 2 października
1. Zwiastowanie NMP 3 października
2. Nawiedzenie świętej Elżbiety 4 października
3. Narodzenie PJ 5 października
4. Ofiarowanie PJ w świątyni 6 października
 1. Akcja zbierania nakrętek trwa.
 2. Pamiętamy zespół muzyczny z Litwy Turgielanki. Jest propozycja, aby zrobić zbiórkę dla nich: artykułów chemicznych mydło, pasta do zębów, szampon, spożywczych: Olej, mąka, cukier, kasza jęczmienna, jaglana, makarony, przyprawy, jak również odzież nową czy używaną, ale niezniszczoną. Życie u nich nie jest takie łatwe. Przywozimy i składamy przy trzecich drzwiach Poradnia Życia Rodzinnego. Zbiórka będzie trwać do 23 października.