Ogłoszenia duszpasterskie, 4 lutego 2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
5 Niedziela Zwykła, 4 lutego 2018 r.

  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca połączona z modlitwa różańcową dzisiaj o godz.17.15.
  2. Spotkanie dla rodziców i chrzestnych z naszej parafii, którzy planują chrzest dziecka do 26 marca będzie w poniedziałek, 5 lutego br. o godz. 19.00 w oratorium.
  3. W pierwszy wtorek miesiąca, modlitwy do Michała Archanioła, o godz.17.30.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ofiarowana za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach i za dusze w czyśćcu cierpiące
  5. W niedzielę, 11 lutego, święto MB z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na Mszę św. szczególnie za chorych naszych parafian o godz. 12.00
  6. Sprawozdanie za A.D. 2017
  7. Kolęda zakończona. Bardzo dziękujemy za przyjęcie nas w domach, za możliwość wspólnej modlitwy i rozmowy. Szczególne podziękowania dla rodzin, które w całości zgromadziły się i oczekiwały na spotkanie kolędowe – serdeczne Bóg zapłać.

Przepraszamy, jeśli kogoś ominęliśmy. Niezależnie od powodów, jeśli nie było kolędy, a państwo mają takie życzenie, to bardzo prosimy o indywidualne umówienie się z księdzem na spotkanie w domu.

  1. W piątek zostały sprzątnięte choinki i rozebrana szopka z pomocą naszych parafian. Słowa wdzięczności szacunku składam państwu: Beacie Domańskiej, Tomaszowi Strzeżysz, Szczepanowi Rosłońcowi, Jackowi Szostakowi, Romanowi Wyglądale wraz z wnuczkami, Renacie Rosłaniec wraz z synem Franciszkiem, Janowi Grajdzie, Annie Strzeżysz, Marii Żebrowskiej, Elżbiecie Laskus, Jackowi Adamczykowi oraz małżonkom Barbarze i Krzysztofowi Adamczykom i Agnieszce i Markowi Szelągom z córkami. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. Akcja zbierania nakrętek trwa.
  3. Prasa katolicka Idziemy