Ogłoszenia duszpasterskie, 6 maja 2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
6 maja 2018 r. 6 Niedziela Wielkanocna

 1. Adoracja Najśw. Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca połączone z nabożeństwem majowym o godz.17.15.
 2. Spotkanie dla rodziców i chrzestnych z naszej parafii, którzy planują chrzest dziecka, do 3 czerwca włącznie, jutro, 7 maja o godz. 19.00 w Oratorium św. Faustyny.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 będzie ofiarowana za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach i za dusze w czyśćcu cierpiące. Zapraszamy
 4. Przedpłata do Italii 1000 zł z dowodem osobistym. Spotkanie organizacyjne (Rzym i Ziemia Święta) w niedzielę, 6 maja br. o godz. 13.00 w oratorium.
 5. Kochani w naszej parafii będą Msze św. koncelebrowane. Mam gorąca prośbę do czcigodnych parafian, aby przy zamawianiu Mszy św. informowali kapłana o swoich pragnieniach. Gdyby nie było zgody na koncelebrę będziemy szukać takiego terminu, który spełni oczekiwanie zamawiających. Przepraszam za utrudnienia i dziękuje za zrozumienie.
 6. W przyszła niedzielę, 13 maja uroczystość Pierwszej Komunii Św. Zapraszam na wszystkie inne Msze św. z wyjątkiem godziny 10.30. Kościół jest zarezerwowany tylko dla dzieci i rodziców. Msza św. południowa o godzinie 12.30. Na zakończenie Białego Tygodnia udajemy się z pielgrzymką do Rostkowa, 19 maja wyjazd o godz. 8.00, powrót ok. godz. 15.00 (koszt 40 zł/os).
 7. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy nasze Msze św. i procesje fatimskie. Zapraszam na Msze św. na godz. 19.30 i procesję ok. godz. 20.30. W tym roku Msze św. i procesje poprowadzi ks. Proboszcz Paweł Rogowski z par św. Barnaby w Warszawie. Nasze ofiary na tacę będziemy przekazywać na dalszą budowę tego kościoła. Bóg zapłać.
 8. Proboszcz każdej parafii w naszej diecezji ma taką władze od ks. Bpa Diecezji by proszącym udzielić dyspensy od postu w piątek. Co nie znaczy, że nie możemy się modlić, aby parafianie Celestynowa byli tak bogaci duchowo, żeby uszanowali ten szczególny dzień śmierci Pana Jezusa i w tym dniu unikali takich imprez. Kochający Jezusa na pewno to rozumieją i nie potrzebują, aby im powagę tego dnia tłumaczyć.
 9. Akcja zbierania nakrętek trwa nadal. Wielkie słowa wdzięczności dla wszystkich działających.
 10. Zapowiedzi przedślubne:

Adrian Dominiczak kawaler z Celestynowa par. tut i Natalia- Dominika Żołądek panna z par św. Wita w Karczewie Zap.2.

Piotr Masny stan wolny par tut. i Marlena Młodzianowska panna z par M.B. Królowej Polski w Otwocku Zap.2.

 1. Prasa katolicka Któż jak Bóg, Misyjne Drogi