Ogłoszenia duszpasterskie, 9 września 2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE,
9 września 2018 r., 23 niedziela zwykła

 1. Spotkanie dla uczniów VIII i IIIgim, którzy pragną rozpocząć przygotowanie do Bierzmowania, będzie dzisiaj, 9 września o godz. 19.15 w kościele. Zapraszam z Rodzicami.
 2. Msze św. z indywidualnym błogosławieństwem w poniedziałek, 10 września na godz. 20.00. Zapraszam wspólnoty działające w naszej parafii i wszystkich zainteresowanych.
 3. Zapraszam we wtorek na Msze św. o godz. 18.00 i modlitwę za zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach. Druga część różańca rozpocznie się o godz.20.00 i zakończona będzie nieszporami za zmarłych.
 4. Spotkanie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym w środę o godzinę 20.00 w oratorium św. Faustyny. Zapraszam.
 5. Zapraszam na Msze św. i procesję fatimską w czwartek, 13 września o godz. 19.30. Będzie zbierana na tej Mszy św. taca, którą przekażemy na budowę tamtej świątyni. Bóg zapłać
 6. Spotkanie młodzieżowej wspólnoty Ruchu Światło-Życie w piątek o godz. 18.00; rozpoczniemy Mszą świętą, później w oratorium. Święto podwyższenia Krzyża świętego.
 7. Zbiórka ministrantów (szk. podstawa i Gim.) w sobotę, 15 września o godz. 8.30. Zapraszam nowych chłopców od kl. III.
 8. Spotkanie dla młodzieży kl. I, która przygotowuje się do bierzmowania w niedzielę, 16 września o godz. 19.15 w oratorium.
 9. Zapraszam wraz ze wspólnotą „Wniebogłosy” na powakacyjne muzyczne uwielbienie Pana, w niedzielę, 16 września o godz. 19.00. Intencją modlitw wszystkich spotkań będzie wysłuchanie expose Jezusa Króla i Belzebuba. Będziemy uwielbiać i prosić Pana o dobry wybór dla wszystkich ludzi. Najbliższa niedziela: Jezus „Błogosławieni ubodzy w duch albowiem do nich należy Królestwo Boże. Belzebub: Jeśli wierność prawom to tym, które sobie wybiorą. Bogactwo i uznanie jest ich uzależnieniem.
 10. Jest na tablicy ogłoszeń zaproszenie na rekolekcje na STADION MŁODYCH. Proszę o zapoznanie się i skorzystanie.
 11. Został w paletach sprowadzony inny kamień. Właściwy możemy zobaczyć przy krzyżu misyjnym. Proszę o modlitwę i cierpliwość.
 12. Zapraszam do modlitwy różańcowej za naszą Umiłowaną Ojczyznę przed setną rocznicą odzyskania Niepodległości. Podaje program:
2.Wniebowstąpienie PJ 9 września
3.Zesłanie Ducha Świętego 10 września
4.Wniebowzięcie NMP 11 września
5.Ukoronowanie NMP 12 września
1.Zwiastowanie NMP 13 września
2.Nawiedzenie św. Elżbiety 14 września
3.Narodzenie PJ 15 września
 1. Akcja zbierania nakrętek trwa. Wielkie słowa wdzięczności dla wszystkich.