OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 1 listopada 2020 r., 31 Niedziela Zwykła

 1. W kościele mogą przebywać tylko osoby w maseczkach, z zachowaniem odległości. Tylko 43 osoby. Pamiętajmy o tym.
 2. Z powodu zaostrzenia się sytuacji związanej z pandemią spotkania wszystkich wspólnot zostały zawieszone. Poinformujemy o ich wznowieniu. Dziękujemy za zrozumienie.
 3. We wtorek po Mszy św. o 17.00, będzie Koronka do Boga Ojca.
 4. Adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek ofiarujemy o Miłosierdzie dla nas i całego świata jak również nasze osobiste, rodzinne i parafialne sprawy pragniemy pamiętać o powołanych i o nowe powołania do pracy w winnicy pańskiej szczególnie z naszej parafii. Jest to pierwszy czwartek miesiąca.
 5. Eugeniusza do połowy listopada nie będzie. Urlop.
 6. I piątek miesiąca. Wizyta u chorych będzie przebiegała w następujący sposób: ks. Michał rozpocznie od Leśnej61, Szkolna, Prusa, Otwocka, Dąbrówka, Trytonów, Zakręt, Obrońców Pokoju, Poniatowskiego, osiedle wojskowe, Wąska i Klonowa. Ks. Proboszcz. Odwiedzi chorych w Regucie i w drodze powrotnej odwiedzi chorych na Laskowskiej Leśnej Osieckiej i Skupiewskiego. W związku z tym godziny, o których będziemy u poszczególnych chorych ulegną zmianie.
 7. W I piątek miesiąca spowiadamy od 6.30 od 14.30 i od 17.15. Proszę, aby wszyscy nie przyszli na ostatnią chwilę, bo nie będzie możliwości obsłużenia Czcigodnych parafian. Dziękujemy za zrozumienie.
 8. I sobota miesiąca. Modlitwy rozpoczynamy od godz. 7.00. Msza święta o godz. 8.00 Spowiada tylko jeden kapłan.
 9. Przyjmujemy na wypominki roczne. Ofiara 30 zł. od jednego imienia czy rodziny.
 10. Począwszy od przyszłej niedzieli, do końca listopada, o g. 12:00, będzie Msza święta w intencji dziękczynno-błagalnej za wszystkich, którzy trwali na modlitwie różańcowej w nocy z piątku na sobotę oraz wczoraj rano przed kościołem.
 11. Dwumiesięcznik Któż jak Bóg jest do odebrania w zakrystii. Bardzo proszę chętnych o zgłaszanie prenumeraty na przyszły rok. Koszt 50 zł.
 12. W przyszłą niedzielę puszka na kościół prześladowany.
 13. Proszę o modlitwę w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
 14. Akcja zbierania nakrętek trwa.
 15. Ofiarodawcom bezdotykowego dezynfekatora – serdeczne Bóg zapłać.
 16. Prasa katolicka: Niedziela Gość niedzielny i Idziemy