OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 12 kwietnia 2020 r., Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

 1. Rodzina w składzie 5 osób, która zamówiła Msze św. będzie mogła być w kościele. Jest prośba policji, aby przed kościołem nie było nikogo
 2. Dzisiaj i jutro będzie możliwość przyjęcia Komunii św. od godz. 14.00 do 15.30.
 3. W czasie prywatnych modlitw pamiętajmy o intencji związanej z koronawirusem: w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
 4. Przypominamy, że obowiązek dorocznej wielkanocnej komunii świętej (a co za tym idzie i dorocznej spowiedzi) należy wypełnić do Niedzieli Trójcy Świętej (jest to niedziela po Zesłaniu Ducha Świętego – w tym roku wypada: 7 czerwca)
 5. Dzisiaj Msza święta o g. 12:00 będzie transmitowana przez TVC (https://tvccls.pl/tvcplayer/transmisja-mszy-swietej-z-kosciola-pw-wnmp-w-celestynowie/).
 6. Poniedziałek Wielkanocny – Msze święte według porządku niedzielnego. Nie ma Mszy o 16:00 w Regucie. O g. 12:00 rozpoczynamy Nowenną przed Niedzielą Miłosierdzia, a po niej będzie Msza święta (i nowenna i Msza transmitowane przez TVC. (https://tvccls.pl/tvcplayer/transmisja-mszy-swietej-z-kosciola-pw-wnmp-w-celestynowie/).
 7. Niedziela Miłosierdzia – Msza święta o g. 12:00 będzie transmitowana przez TVC (https://tvccls.pl/tvcplayer/transmisja-mszy-swietej-z-kosciola-pw-wnmp-w-celestynowie/). Ponadto o godz. 15.00 odbędzie się nabożeństwo Godziny Miłosierdzia – również transmitowane przez TVC (https://tvccls.pl/tvcplayer/transmisja-mszy-swietej-z-kosciola-pw-wnmp-w-celestynowie/). Msza święta w Regucie o godz. 16.30.
 8. Zapowiedzi:
  Szymon Józef Olender, kawaler z Celestynowa, par. tut. i Magdalena Agnieszka Pietrucha, panna z par. św. Wita w Karczewie 2.
 9. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie, przeprowadzenie i uświetnienie tegorocznych obchodów Świętego Triduum Paschalnego. Odpowiedzialnym za wystrój świątyni, posprzątanie, kwiaty i przygotowanie grobu; posługującym w czasie liturgii przy ołtarzu i śpiewem; osobom umożliwiającym nam transmisję liturgii przez internet; oraz wszystkim, którzy zaangażowali się duchowo, a także złożyli ofiary
 10. Akcja zbierania nakrętek trwa
 11. Prasa katolicka: Niedziela i Gość niedzielny do nabycia w zakrystii. Idziemy …wersja elektroniczna zachęcamy (http://www.idziemy.pl/)