OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 14 czerwca 2020 r., 11 Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj przypada 81 rocznica konsekracji naszego kościoła
 2. W kościele mogą przebywać tylko osoby w maseczkach, z zachowaniem odległości. Pamiętajmy o tym.
 3. Możliwość przyjęcia Komunii św. po niedzielnej wieczornej Eucharystii do 19.30. Taka możliwość będzie do 28 czerwca włącznie.
 4. Zawierzam dzieci I komunijne i ich rodziny modlitwie czcigodnych parafian. Ostatnia grupa komunijna ma spotkanie w poniedziałek o godz. 19.00.
 5. Zapraszam dzisiaj na godzinę 19.00 rodziców dzieci rocznicowych na spotkanie do kościoła.
 6. Nabożeństwa czerwcowe. Będą celebrowane jak nabożeństwa majowe. Wszystkie dni o godz. 17.40 a w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00.
 7. Odnowa w Duchu Świętym jest zaproszona na środę na godz. 20.00 do oratorium św. Faustyny, na spotkanie modlitewne
 8. W ramach naszych adoracji czwartkowych rozważania będą przygotowywane przez kapłanów. Intencja stała o Miłosierdzie Boże dla nas i całego świata.
 9. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała obrzęd błogosławieństwa wianków. Procesji Eucharystycznej nie będzie.
 10. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 7.00 17.00 i 18.00. Procesji również nie będzie. W tym dniu można spożywać pokarmy mięsne. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia. O Jezu najsłodszy, któremu za miłość…… .
 11. Dzisiaj zbiórka do puszki na Radio Maryja i TV Trwam a w przyszłą niedzielę na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą. Bóg zapłać.
 12. Prośba do wszystkich narzeczonych, aby indywidualnie umawiać się z kapłanem na spisanie protokołu przedmałżeńskiego, poza czasem kancelaryjnym.
 13. Słowa uznania i wdzięczności składam na ręce wszystkich parafian za niezwykłe oczekiwanie na Pana Jezusa. Sypane kwiatki i przygotowane trasy przejazdu. Wszystkich, którzy się wiele natrudzili do przygotowania tegorocznych obchodów Bożego Ciała zapraszam na Msze świętą 12 lipca o godz. 18.00.
 14. W czasie prywatnych modlitw pamiętajmy o intencji związanej z korona wirusem: w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
 15. Msze święte niedzielne o godz. 12:00 będą transmitowane przez TVC do 28 VI włącznie (https://tvccls.pl/tvcplayer/transmisja-mszy-swietej-z-kosciola-pw-wnmp-w-celestynowie/). W sposób szczególny do udziału w naszych Mszach zapraszamy dzieci. Kazania będą skierowane do nich.
 16. Akcja zbierania nakrętek trwa
 17. Zapowiedzi:
 18. Prasa katolicka: Niedziela Gość niedzielny i Idziemy …